blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kombiler evlerde ısınma, ocak ve şofben kullanımını biraraya getiren kapsamlı cihazlar grubuna giriyor. Kombi çalışma prensibinde ufak bir arıza dahi olması, kombinin hiç açılmamasına sebep oluyor. Bu arızalardan biri de kombi basınç düşmesi olarak karşımıza çıkıyor.

Kombi Basınç Ayarı

Kombinin çalışması için gerekli olan su seviyesi düştüğünde kombi çalışmıyor. Bu su seviyesinin ayarının yapılması gerekiyor. Tüm marka kombilerde kombi bar düşmesi genellikle aynı şekilde oluyor. Programında ve kombi servisçilerinin uygulamalarında 1 ile 2 arasında bulunması gereken kombi su seviyesi ibresi bu aralığın altına düştüğünde kombi işlem yapmıyor. Bu durum kombi basıncı düşüyor sorusunu akıllara getiriyor.

Kombi Tamir Firması

Kombi, kullanım itibarıyla güvenlik tedbirlerinin tam olarak alınması gerekli olan cihazlardan bir tanesi ve yaşanan bir sorun karşılığında hemen bilinçli kişilerce müdahale edilmesi gerekiyor. Kombiyi bilinçsizce kurcalamak veya tamir etmeye çalışmak büyük sorunlara sebep olabiliyor. Firmamız yıllardır tesisat işlerinde kalitesi ve güvenilirliğiyle tercih edilmekte olan bir firmadır. Faaliyet alanlarımızda kombi tamir ve onarım hizmetlerinde de bulunmaktayız. Kombiye yönelik herhangi bir sorun yaşadığınızda veya kombinin basıncı neden düşer gibi sorularınıza cevap bulmak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Ülkemizde kombi kullanımının yaygınlaşmasıyla bu cihazlara yönelik arızalarda çoğalmaya başladı. kombinin basıncı sürekli düşüyor ise kombiyi kullanmak için basınç seviyesinin ayarının yapılması gerekir. Firmamız kombi su basıncı düşünce ne yapmalı konusunda sizleri bilgilendirmekte ve arızanın giderilmesini sağlamaktadır.kombi barı neden düşer

Kombi Basınç Ayarı Nasıl Yapılır?

Kombinin basınç gösterge ibresi 1’in altına indiğinde su basıncı ile ilgili bir problem olduğu anlamına gelmektedir. Firmamıza kombinin barı sürekli düşüyor sorunu yaşadığınızda ulaşarak hizmet alabilirsiniz. kombinin su basıncı düşerse ne olur konusunda bilgi almak için firmamıza telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Kombinin Arızası Nasıl Giderilir?

Kombinizde oluşan her türlü arıza için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kombi açılmıyor, hata mesajı veriyor, kombi suyu neden azalır ve kombi çalışmama durumları için firmamıza ulaşınız. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında yaşıyor ve kombi kullanım ve arızaları hakkında sıkıntı çekiyorsanız firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kombi arızaları hassas arızalardır ve bu konuda bilgi birikimi taşımıyorsanız arızayı tamir etmeye çalışmamalısınız. Firmamızdan kombi arızalarına yönelik ekonomik hizmetler alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma