Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Rate this post

Kola Lavabo Tıkanıklığı Açar Mı? Tıkanmış lavabo ne yazık ki her türlü yöntemi denesek de kalıcı olarak açıklık sağlayamaz. Özellikle tıkalı bir lavabo için açma yöntemleri göz önünde bulundurulduğunda her zaman profesyonel çözümler elde edilemeyebiliniz. Kimyasal kullanımı da buna örnektir. Kimyasal maddelerin oldukça güçlü etkileri bulunur. Ancak anlık olarak tıkanıklık açma işlemlerinde yardımcı olurlar. Özellikle evde yaşlı, astım hastası, bronşit hastası ya da bebek veya evcil hayvan bulunuyor ise, ne yazık ki onların solunum yollarını direkt olarak etkileyebilen olumsuz bir durum yaratır.

Kola Lavabo Tıkanıklığı Açar Mı? Faydalı Bilgiler

Bu durumdan kurtulmak adına toz kimyasal lavabo açıcılar ya da sıvı kimyasal lavabo açıcılar kullanmak yerine bitkisel ya da başka kullandığımız ekstra mutfak ürünleri yardımı ile de lavabo açılabilmektedir. Özellikle sirke ve kola, sıvı kimyasal lavabo açıcıların yerine geçebilecek ölçüde bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Kola Lavabo Tıkanıklığı Açar Mı? bu sayede bu zararlı ürünleri kullanmaya gerek kalmadan anlık olarak her zaman elimizin altında bulunan ürünleri lavaboya dökebiliriz.

Tıkanmış lavabo için kaya tuzunu lavabonun içerisine doldurarak üzerine bir litre sirkeyi anında boşaltıyoruz. Tuz ve sirke lavabo gideri içerisinde tepkimeye girerken üzerine yeni açılmış ve asiti kaçmamış olan bir litre kolayı anında boşaltıyoruz. Kola Lavabo Tıkanıklığı Açar Mı? Küçük lavabo tıkanıklıklarını ya da lavabo giderlerini temizleme işlemlerini bu yöntem ile çözümlemek oldukça kolaydır.

Bu yöntem basit bir temizlik ve tıkanıklık açma yöntemidir. Kalıcı lavabo tıkanıklarını açmaz. Kireçlenme ya da çökme nedeni ile oluşan herhangi bir lavabo tıkanıklığını da çözüme kavuşturmaz. Ancak mutfak lavabolarında yemek artıklarından kaynaklı şekilde oluşan lavaboların açılmasına anında etki edebilmektedir. Kola Lavabo Tıkanıklığı Açar Mı? Ayrıca kolanın bulunduğu asit, evye içerisinde kirlenen ve yağlanan gider süzgecinin arasını da beyazlatmaktadır.

Sizler de gider tıkanıklığı alternatif çözümü arıyorsanız bu kadar uğraş vermeden anlık olarak zaman zaman kolayı direkt olarak da lavabo içerisine dökebilirsiniz. Kola Lavabo Tıkanıklığı Açar Mı? Hem suları kirletmeyen hem kimyasal gaz oluşumunu açığa çıkarmayan, doğal bir madde olmasa da tıkanmış lavabo açılmasında doğallığa yatkın olarak kullanılan bir üründür.

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı lavabo açma işlemleri kalıcı olan yöntemler ve kalıcı olmayan yöntemler olarak ikiye ayrılmaktadır. Kalıcı olmayan yöntemler anlık kurtarma sağlayarak, o anı ve ilerleyen günlerini kurtarmaya dayalı bir sistemdir. Kola Lavabo Tıkanıklığı Açar Mı? Bu sistem, kimyasal dökerek lavabo açma, bitkisel ürünler kullanarak lavabo tıkanıklığı açma veya lavabo borusunu sökerek, tel yardımı ile lavabo açma olarak çeşitli bölümlere ayrılır. Kalıcı olmayan yöntemler ne yazık ki aylık olarak ya da bir yıl içerisinde birkaç kere kendini tekrarlayan olumsuz yöntemler olarak karşımıza çıkmaktadır. Kola Lavabo Tıkanıklığı Açar Mı? Tıkalı lavabo açma yöntemleri göz önünde bulundurulursa en kalıcıları ve en sağlam olanlarının tıkalı lavabo borusunu makine ile açtırma yöntemi olacaktır.

Robotla açılan lavabo gideri tıkanır mı? diye soracak olursak bunun cevabı hayır olacaktır. Lavabo giderleri robot makine yardımı ile sorunun kaynağına inilerek açılan tıkanıklık işlemlerini oluşturmaktadır. Dolayısıyla tıkalı lavabo açma yöntemlerinden sorunun kaynağına inilip de kolay bir şekilde çözümlenmiş olan lavabo açma yöntemi tercih edilir.

Tıkalı lavabolara tazyik yardımı ile su verilerek, boruların temizlenmesi ve oluşan yağlanma tabakalarının da ortadan kaldırılması amaçlanmıştır. Kola Lavabo Tıkanıklığı Açar Mı? Bu sayede tıkanıklık açma işlemlerinde her zaman bu yöntemi tercih etmek, lavabo giderlerinizin uzun ömürlü kullanıma dahil olmasını sağlayacaktır.

Firmamız siz değerli müşterilerimize özel olarak sunmuş olduğu tesisat hizmeti içerisinde tıkanan lavaboyu açma yöntemleri kısmının iyice incelenmesini ele almaktadır. Tıkalı lavaboyu alet ile açan ustalar yardımı ile elektronik ve teknolojik cihazlardan yararlanılması ekonomiklik ilkesi ile çalışılmasını kolaylaştıracaktır.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma