blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Klozet Tıkanıklığı Açma İnsanların günlük yaşamlarında karşılaştıkları çeşitli problemler arasında hiç istemedikleri klozet tıkanıklığı ve tıkalı klozet açma işlemleri ile ilgili hizmetlerde firmalarımızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz. Her ne sebeple olursa olsun, bu problemin yaşanması halinde insanlar duyduklarında dahi gergin bir hale gelmektedirler.

Klozet Tıkanıklığı açma Ustası

Klozet tıkanmasında pek çok sebep görülebilir. Bu durumlarla karşılaşmak istemeyen kişilerin kullanımda titizlikle hareket etmeleri gerekmektedir. Tüm klozetlerin tıkanmasına yol açan faktörlerin başında dikkatsiz kullanımlar gelmektedir. Aynı zamanda giderlerin tıkanma sebeplerinde de yine hatalı kullanımları görebilirsiniz.

Açılan tıkalı klozetler ile ilgili nedenlerinin araştırılması esnasında bazen ortaya insanları şaşırtacak malzemeler çıkmaktadır. Gözlerinize inanamayacağınız malzemelerle karşılaşmak istemediğinizde, bu duruma karşı tedbir amaçlı olarak bazı önlemleri almanız gerekmektedir.

Bu önlemler arasında ilk sırada tuvalet kağıdı seçerken kaliteli tercihler yapmanız gerektiğini belirtebiliriz. Bunu duyduğunuzda ne ilgisi var diye sorabilirsiniz. Ancak tuvaletlerin tıkanma sebepleri arasında çok sık karşılaşılan durumlardan birisi budur. Suda tamamen erimeyen yapıda olan kalitesiz tuvalet kağıtlarının kullanılması neticesinde atıkların birikerek tıkanıklığa neden olduğunu görebilirsiniz.

  • Tuvaletleri kullanırken kaliteli tuvalet kağıtları dışında herhangi bir maddeyi atmamaya özen göstermeli,
  • Tuvaletlerinizin ve banyolarınızın kapılarını kapalı tutarak, evde çocuklarınızın siz görmeden herhangi bir cismi atmasını önlemeli,
  • Tesisatların doğru bir şekilde döşendiğinden emin olmalı ve döşemeyi gerçekleştirecek olan tesisatçıları seçerken özenle davranmalı,
  • Ortak kullanım alanlarından olan giderlerin tıkanmasına neden olabilecek davranışları sergileyebilen komşularınızı uyarmalısınız.

Bu sayede daha bilinçli bir şekilde kullanmış olacakları alanlarda herhangi bir tıkanıklıkla karşılaşmayacağınızı görebilirsiniz. Aksi halde bir başkasının neden olacağı tıkanıklıklarda binalarınızın olumsuz etkileneceğini görebilirsiniz. Klozet Tıkanıklığı Açma Bu önlemlerin bireysel olarak almanıza veya tüm dairelerde alındığından emin olduktan sonra her şeye rağmen klozet çekmiyor ise asıl problemin nasıl çözüleceğini sorguluyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda aklınıza ilk gelecek olan soru klozeti kendim nasıl açarım? olacaktır.

Tıkalı Klozetleri Açmak İçin;

  1. Klozetlerinizin tıkanmasının ardından bazı testleri gerçekleştirerek sorunun kaynağının nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.
  2. Bu aşamada klozetlerinizin tıkanıklıklarında suyun hemen dolup dolmadığına bakabilirsiniz. Hemen dolduğunu görüyorsanız, tıkanıklığın yakında olduğunu işaret etmektedir. Bu durumda tıkanıklığı kendiniz açabilirsiniz.
  3. Başınıza daha büyük problemleri açmamak adına kullanacağınız malzemeleri özenle seçmeniz gerekmektedir. Klozetlerinizin tıkanması halinde asitli madde kullanacaksanız, bu durumda ölçülerini kaçırmamaya dikkat etmelisiniz. Aksi halde daha büyük işlemlere gerek duyabilir ve maliyeti daha yüksek olan durumlarla karşılaşabilirsiniz.
  4. Gerek kendi evinizde, gerekse komşunuzun dairesinde büyük sorunları yaşamamak adına bilinçli davranmaya özen göstermelisiniz. Baskı uygulayarak açmaya çalışacağınız klozetlerden dolayı evlerinizin ya da alt dairelerin lağım kokusu ve kötü sularıyla dolmasını istemiyorsanız, mutlaka titizlikle davranmalısınız.

Bu işlemleri gerçekleştirmenize rağmen alanların açılmadığını fark ediyorsanız, klozet tıkanıklığı açma konusunda profesyonel bir şekilde çalışmalarını sergilemekte olan ekiplerimizden faydalanabilirsiniz.

Yukarıdaki 4 maddeye dikkat etmenize rağmen halen sonuç alamadığınız durumlarda profesyonel tıkanıklık açma servisi olan firmalarımızla iletişime geçebilirsiniz. Klozet Tıkanıklığı Açma Sizlere tam zamanında ve kısa sürede en iyi çözümleri üretecek olan ekiplerimizin kırmadan ve dökmeden tıkanıklıkları tespit etme ve açma yöntemlerinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

İstanbul genelinde ve çevresinde en kaliteli tıkanıklık açma ve görüntüleme yöntemlerini kullanarak sizleri memnun edecek olan firmalarımızla görüşebilirsiniz. Bu sayede profesyonelce adımları atmanın ve etkili sonuçları almanın yollarını keşfetmiş olacaksınız. Ekonomik fiyatlarla ve daha az maliyetli olacak şekilde bu hizmetlere göz atmak istediğinizde adreslerimize öncelik verebilirsiniz. Klozet Tıkanıklığı Açma Sizler için rahat, konforlu ve kaliteli gider açma ve tıkanıklık giderme işlemlerinde farkını hissedeceğiniz firmalarımızla hemen iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Hem zamandan, hem de paradan tasarruf etmenizde etkili yollardan birisi olacaktır.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma