blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Klozet Musluğu Tamiri

Klozet musluğu, genelde klozetin hemen yanında olan küçük bir musluktur. Çok sık kullanılması musluk contasının bozulmasına neden olur. Musluk dolabın içindeyse banyo dolaplarının çürümesine neden olur. Damla damla akarak dolapları çürütür ve kokuya neden olur. Klozet musluğu, taharet musluğu olarak da bilinir. Sık kullanım musluk contasının bozulmasına neden olurken nem ve su paslanmasına neden olur.

En İyi Klozet Musluğu Hangisidir?

Piyasada çok çeşitli klozet muslukları vardır. Uzun yıllar kullanmak istiyorum bana arıza çıkarmasın derseniz çok daha kaliteli musluklar alabilirsiniz. Klozet musluğu tamiri yapan firmamız birinci kalite ürünler kullanır. Firmamız, tüm su tesisat malzemelerinin değişimini ve montajını yapar. Randevu almanız ve ustamızı çağırmanız yeterli olacaktır.

Klozet Musluğu Tamiri

Klozet Musluğu Neden Bozulur?

Artık hemen hemen her evde klozet vardır. Klasik tuvaletler artık çok kullanılmıyor. Klozetlerde taharetlenmek için yapılan bu musluklar klozetin hemen yanında ince bir musluktur. Sürekli açılıp kapanması zaman içinde aşınmasına ve su kaçırmasına neden olur. Su kaçağı gizli şekilde olabilir ve alt komşunuzun banyosuna sızabilir. Gizli su kaçağı ayrıca su faturanızın yüksek gelmesine neden olur. Evde kendiniz bir peçete ile su kaçağını kontrol edebilir veya firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz. Firmamız su tesisat işlerinde deneyimli ustalar ile iş yapar. Klozet musluğu tamiri yapan usta başka bir işte ise hemen yerine başka bir usta gönderilir. Firmamızın prensibi gereği müşteri bekletilmez. Su işleri acil işler olduğu için en hızlı ulaşım sağlanır.

Kalitesiz Musluklar Hemen Bozulur mu?

Banyo ve tuvalet gibi yerler sürekli su ve nemin olduğu alanlardır. Tuvaletlere takılan musluklar genellikle kalitesiz musluklardır. Kullanım sonrası paslanma ile musluk kendini gösterir. Paslanan musluk zaman içinde açılıp kapanamaz ve bozulur. Özellikle banyo ve tuvaletler için kaliteli ürün kullanılması gerekir. Firmamız, su tesisat işlerini yaparken kaliteli ürün kullanmaktadır. Özellikle banyo ve tuvaletlerde tamir işlerini yaparken paslanmayan ürünler tercih eder. Sürekli nem olması musluğun paslanmasına ve contasının bozulmasına neden olur. O yüzden bir defada iyi ve kaliteli ürün alarak çok uzun zaman kullanım sağlarsınız.

Klozet Musluğu Tamiri

Klozet Musluğu Nasıl Değiştirilir?

Evde su kaçağı yapan ya da paslanmış klozet musluğu değiştirmek isterseniz su tesisat işlerini iyi bilmeniz gerekir. Aksi halde evinizi su basabilir. Firmamızdan profesyonel yardım alabilirsiniz. Kendiniz hiç zahmete girmeyin, firmamızı arayın ve en geç 20 dakika içinde ustamız evinize gelsin. Musluk değiştirme işlemi yaklaşık bir 10-15 dakika arası sürer. İşlem çok kısa süren bir işlemdir. Ustamızın yanında getirdiği musluk çeşitlerinden hangisini tercih ederseniz o musluk takılır ve fiyat bilgisi size bildirilir. Ustamız önce su akışını kesmek için vanayı kapatır ve eski musluk yerinden sökülüp yeni musluk takılır.

Musluk Değiştirme Fiyatları

Musluk değiştirmek fiyatları çok fazla ürün olduğu için çok çeşitlidir. En garantili ve sağlam olan kaliteli bilindik firmaların ürünleridir. Bu ürünler diğer dökme ürünlere göre daha yüksek fiyatlıdır, fakat ömürlük kullanıma sahiptir. Sürekli klozet musluğu değiştirmektense bir defa sağlam ve kaliteli musluk takın kafanız rahat olsun. Ama ucuz ve uygun olsun isterseniz firmamızda her bütçeye uygun musluk çeşidi vardır.

Firmamız, kaliteli el işçiliği ile hizmet verir. Güler yüzlü ustalarımız ile güvenli hizmet almanız ve memnun kalmanız garantidir. Klozet musluğu tamiri yapan firma arayışı içine girerseniz ilk adresiniz firmamız olmalıdır. Kaliteli ve güvenilir hizmette sektörde lider olduğumuz konusunda iddialıyız. Daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyatlar konusunda ustalarımız ile görüşmek için internet sitemizi ziyaret ediniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma