blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Klozet Açma Ankara Klozet gideri açma Ankara hizmeti ile firmamız, klozet giderlerinin açılmasına ilişkin çalışmalarını yapmaktadır. Klozet açma işleminin gerçekleşmesine yönelik olarak bir takım kameralı robot makineleri yardımı ile bu işlemler çözümlenmektedir. 

Klozet açma işlemleri sık kullanılan klozetlerin yanlış kullanımına bağlı ortaya çıkan ya da tesisat sisteminin döşeme hatasından ortaya çıkan durumlarını ortadan kaldırmaya yönelik bir şekilde ortaya çıkan çözüm odaklı yaklaşımlardır. Firmamız en ideal şekilde klozet açma Ankara hizmeti saplamakta ve bunu Ankara ilinde bulunan bütün gider tesisatları için yapmaktadır. Her ilçeye sistemli şekilde randevulu olarak çalışma yapılmaktadır.

Eski sistemlerde özellikle klozet tesisat sisteminden oluşabilecek sorunların ve tıkanıklığın çözümü için, gider borularının tespiti, klozetin kırılması ya da gider boruların sökülmek için kırılmasını kapsamaktadır. Günümüzde bu eski sistemlerin yerini almış olan kameralı robot sistem ile kolay bir şekilde kırma ve dökme işlemi gerçekleşmeden klozet açma işlemi yapılmaktadır. Ancak her tesisatçı ustası makinenin getirmiş olduğu maddi boyut nedeni ile bu makineli araçları kullanmamaktadır.

Bu nedenle klozet açma işlemlerinde hala kimyasal kullanan, eski usul kırma ve dökme yapan firmalar ile çalışmak yerine sizler de son teknolojik makineli robot yardımı ile tuvalet tıkanıklığı gideri açan firmamız ile çalışmalar sağlayabilirsiniz. Maksimum bir saat içerisinde gerçekleşen klozet açma işlemi için firmamız ile iletişime geçebilir ve her zaman sürekli tıkanıklık gösteren klozetlerinizin bir daha tıkanmaması için bizimle çalışabilirsiniz. 

Tıkanan Klozet Gideri Nasıl Açılır?

Klozet gideri farklı nedenlere bağlı olarak tıkanıklık gösterir. Bunun için görüntülü cihaz yardımı ile neden tespiti yapılmalıdır. 

Hatalı döşenmiş olan klozet gider borularının eğimli olmayan yapısı nedeni ile sürekli klozetler tıkanır. Bu ciddi bir sorundur. Tıkanıklığın açılması yanlış tesisattan kaynaklı yeniden tıkanıklık oluşumuna neden olacaktır. Bu nedenle tıkanıklığın açılması ve tesisat sisteminin düzeltilmesi gerekir. 

Eğim verilmemiş olan klozet gider borularının tıkanıklığının açıldıktan sonra, hatanın düzeltilmesi gerekmektedir. 

Klozete atılan yabancı maddelerden kaynaklı oluşan gider tıkanıklıkları, kaçan maddenin alınması ile ve klozet borularının temizlenmesi ile açılmaktadır. 

Kalitesiz erimeyen tuvalet kağıdı kullanımı ya da peçete, kağıt havlu vb. kullanımı tuvalet giderini tıkar. Bu tıkanıklıkları tazyikli su, kimyasal ya da gider tıkanıklığına neden olan maddelerin çıkarılması şeklinde almak mümkündür.

Klozet tıkanıklığı açma Ankara

Sizlere makineli robot yardımı ile çalışmak, kırıp dökme maliyetini ortadan kaldırdığı için daha ekonomik gelecektir. Ayrıca bu işler zamandan tasarruf sağlanarak yapılırsa her zaman daha etkili olur. Müşterilerin de memnuniyeti ancak maddi konuda hasar çıkarılmadan ve onların zamanlarını meşgul ederek eve hapsetmek yerine her açıdan ekonomiklik ilkesi göz ardı edilerek yapılarak sağlanır. Bunun için sizler de hiç düşünmeden ve tereddüt etmeden, teknolojik aletlerden yararlanan ve bunu da profesyonel şekilde klozet tıkanıklığına uygulayan tesisat firmamız ile çalışmalarınızı başlatabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken iletişim numaralarından bizlere ulaşmak ve bu konu hakkında randevu almak olmalıdır. Firmamız tesisatçıları sizlere en kısa zamanda gelerek, sorunu anında çözümleyecektir. Burada önemli olan sorunun çözümlenmesi değildir. Sorun kişilerin kendi imkanları ile de ya da başka tesisat firmaları ile de muhakkak çözümlenir. Önemli olan sorunun kırmadan, dökmeden ekonomik açıdan daha faydalı bir şekilde çözümlenmesidir. Ayrıca sorun çözüldükten sonra bir daha oluşmasının da engellenmesi büyük önem taşır. İşte tam da bu nedenlerden dolayı bizleri tercih etmeniz gerekmektedir. Klozet tıkanıklığı açma Ankara hizmet bölgesi için sizler de en kısa sürede bizimle iletişime geçmelisiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma