blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Boğaizçi Tesisat™

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Bahçelievler alanlarında profesyonel hizmet vermektedir. Hemen şimdi bizi arayın. %100 Bulma Garantili

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Bahçelievler Uygun Fiyat Garantisi

Su kaçağı sorunları günlük yaşamda sıklıkla meydana gelen bir durumdur. Bu arızalar kendilerini çeşitli şekillerde belli eder. Su kaçaklarında şüphelenmeniz durumunda deneyimli kişilerden hizmet almanız oldukça önemli bir konudur.

Kırmadan su kaçağı tespiti Bahçelievler firmamız su kaçaklarının profesyonel bir şekilde tespit edilmesini sağlar. Eskiden su kaçakları tespitinde kırma işlemleri yapılırken günümüzde kırmadan kaçak tespiti yapmak mümkündür. Bunun için de ekiplerimiz çeşitli teknolojik cihazlar kullanır.

TIKLA ARA : 0532 359 0212

Su kaçağı ile ilgili olarak teknolojinin zaman içerisinde gelişmesi ile birlikte ekonomik, güvenli ve hızlı bir şekilde su kaçaklarının tespit edilmesi sağlanmaya başlamıştır. Nem ölçer, akustik dinleme cihazı, boru içi kamera, termal kamera gibi cihazlar sayesinde ekiplerimiz su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit eder.

Ekiplerimizin kullanmış olduğu son teknoloji cihazlarımız ile noktasal olarak su kaçaklarının tespit edilmesi sağlanır.

Kırmadan su kaçağı tespiti Bahçelievler

Bahçelievler Su Kaçak Tespiti

Su kaçakları duvarlarda meydana gelebileceği gibi zeminlerde de oluşabilir. Su kaçaklarının çeşitli cihazlar yardımıyla kolay bir şekilde tespiti sağlanır. Kırmadan su kaçağı tespiti Bahçelievler servisimiz ile su kaçaklarının nerede olduğunu kırmadan tespit ederiz. Kullanmış olduğumuz boru boyunca ilerleyen küçük kameraların çözünürlüğü oldukça yüksektir. Bu sayede boru içerisindeki çatlakların tam olarak yerinin tespit edilmesi oldukça kolaydır. Kameralı su kaçak tespit fiyatları sayfamızda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Termal kameralar kızılötesi ışınlar sayesinde su kaçağı olan bölgeleri farklı renklerde gösterir. Bu sayede su kaçağının tam olarak yerinin tespit edilmesi çok daha kolay olur. Ekiplerimiz teknolojik kameralar dışında akustik dinleme cihazı ve nem ölçer gibi cihazlar da kullanır.

Bahçelievler Kameralı Su Tesisatçısı

Kırmadan su kaçağı tespiti Bahçelievler firmamız çeşitli teknolojik kameralar sayesinde kaçak durumlarının hızlıca tespit edilmesini sağlar. Boru görüntüleme kameraları ile borunun içinde ilerlenir ve çatlak ya da sızıntının tam olarak nerede olduğu tespit edilir. Boru görüntüleme kameraları boru içerisinin net bir şekilde görülmesini sağladığı için sıkıntının hızlı bir şekilde fark edilmesine yardımcı olur.

Termal su kaçağı tespit kameraları da su kaçaklarının tespit edilmesinde büyük bir öneme sahiptir. Bu kameralar sayesinde tadilata gerek kalmadan su kaçaklarının hızlı bir şekilde tespit edilmesi sağlanır. Termal kameralar kızıl ötesi teknoloji ile çalışan kameralardır. Termal kameralar sayesinde sıcak su tespitinin yapılması çok daha kolay olur. Sızıntının olduğu bölgelerde suyun rengi farklı görüneceği için su kaçağının tespiti kolay bir şekilde yapılabilir.

Bahçelievler Su Kaçağı Bulan Firmalar

Su kaçağı durumları zeminlerde ve duvarlarda meydana gelebilir. Su kaçaklarının çeşitli cihazlar yardımıyla kolay bir şekilde tespit edilmesi sağlanabilir. Kırmadan su kaçağı tespiti Bahçelievler firmamız su kaçaklarının kısa sürede tespit edilmesini sağladıktan sonra ardından onarım işlemine geçer.

Boru görüntüleme kameraları boru içindeki çatlak ve sızıntı durumlarının hızlı bir şekilde tespit edilmesine yardımcı olur. Bunun yanında borunun içerisini net bir şekilde gördüğümüz için çatlak, delik gibi arızaları net bir şekilde görüntüleyebiliriz. Bu şekilde su kaçaklarının tam olarak nerede meydana geldiğini de anlamış oluruz.

Bahçelievler Su Arıza Servisi

Kırmadan su kaçağı tespiti Bahçelievler firmamız su kaçaklarının tespitinde akustik cihazlar ve nemölçer de kullanır. Akustik cihazlar boru içindeki su sesinin net bir şekilde dinlenmesini sağlar. Bu cihazlar sayesinde su kaçağı olan bölge çok daha iyi bir şekilde tespit edilebilir.

Nemölçer cihazlar çok küçük olmalarına rağmen oldukça etkili olan cihazlardır. Kaçakların noktasal olarak tespit edilmesinde son derece etkilidir. Nemölçer cihazlar sayesinde ileride büyük sorunlara neden olabilecek kaçakların erkenden tespiti sağlanır.

Bahçelievler Su kaçağı problemlerinde duvarda su sızıntısı, banyoda su damlıyor, üst kattan sızan su gibi problemler ile karşılaşılmaktadır.

Bahçelievler de Su kaçakları problemlerinde ortaya çıkan bu sorunların yok edilmesi için

Bahçelievler su kaçağı tespiti işlemleri son derece kaliteli ve kırma dökme olmadan yapılan çalışmalar olmaktadır.

Duvarların içerisinde gömülü olan su borularındaki çatlaklardan ve kırık yerlerden sızan sular temiz su tesisatı kaçak tespiti ve pis su tesisatı kaçak tespiti işlemleri ile bulunmakta ve onarımı gerçekleştirilmektedir. Su kaçakları son derece önemli tesisat arızları olmaktadır.

GSM : 0532 359 0212

TEL: 0212 703 16 74

Bu yüzden de su kaçağı tespiti işlemlerinde son derece kaliteli ve cihaz sistemleri kullanan tesisat firmalarının seçilmesi hem işin kalitesi açısından hem de maliyeti açısından oldukça önemli olacaktır. Kırmadan ve cihazla yapılan su kaçağı tespiti işlemleri özetle şu şekillerde olmaktadır.

 Kameralı Su Kaçağı Tespiti  Bahçelievler

 • Su kaçağı bulma işlemlerinde öncelikle su borularının geçtiği tüm duvarlar akustik dinleme cihazları ile dinlenir ve su kaçağı olan boru alanları noktasal olarak tespit edilir. Tespit edilen bu alanlar milimetrik olarak doğru alanlardır ve kesinlikle bu alanlarda su kaçağı problemleri var demektir.
 • Tesisatta kaçak su tespiti işlemlerinde bulunan bu hasarlı bölgelere kameralı görüntüleme sistemleri gönderilerek su kaçaklarının ne gibi bir problemden kaynaklandığı ve bu sorunun nasıl çözüleceği belirlenmektedir.
 • Su kaçağının tespiti ve onarımı işlemlerinde kullanılan teknolojik cihazlar sayesinde de asla kırma dökme işlemleri olmaz ve işlemler çok kısa sürelerde son bulur.
 • Su tesisatında kaçak var nasıl bulunur sorusunda tek karşılık bu şekilde cihazlı ve makineli işlemler ile yapılan çalışmalarda en doğru yanıtını bulacaktır.

Cihaz Sistemleri Olmadan yapılan İşlemler Zorlu Ve Sorunlu İşlemlerdir

Fakat duvarda su sızıntısı nasıl bulunur sorusu cihaz kullanımı olmayan tesisat firmalarına yöneltildiği takdirde işlemler zorlu ve sorunlu olacaktır. Çünkü cihaz sistemleri kullanmayan tesisat firmaları duvarların altında kalan su borularında su tesisat kaçak tespiti işlemlerinde duvarları kırmaktan başka hiçbir çareleri yoktur.

Yapının içinde oluşacak bu kırma dökme işlemleri ise tüm yaşamsal düzenleri bozacağı gibi aynı zamanda çok yüksek Bahçelievler su tesisatı kaçağı tespit maliyetlerine neden olacaktır.

Çünkü cihaz sistemleri olmadan yapılacak olan kameralı su sızıntısı tespiti işlemlerinde inşaat masrafları da çıkmaktadır. Duvarların kırılması, kırılan yerlerin malzeme ve onarım ücretleri ayır bir fatura olarak kişilere çıkartılmaktadır. Bu da cihazlı sistemler ile yapılan işlemler ile kıyaslanmayacak kadar fazla faturaya neden olacaktır.

Bahçelievler Su Sızıntısı Tespiti

Bahçelievler kameralı su kaçak tespiti işlemlerinde kullanılan cihazlar orijinal cihazlar olup sinyal seviyeleri ve işlem kapasiteleri çok yüksek olmaktadır.

Dünyada Su tesisatı kaçağının bulunması işlemlerinde kullanılan cihaz sistemleri ile aynı sistemler olan bu cihazlar yapı içerisinde ki tüm su tesisatı kaçakları sorununu bulmakta ve onarımını gerçekleştirmektedir. Tesisat teknolojileri sayesinde yapıda bulunmayacak olan hiçbir su kaçağı yoktur.

Bahçelievler Su Tesisatçısı Hizmet verdiğimiz Mahalleleri

 1. Bahçelievler Mahallesi: Bahçelievler Mahallesi’nde su tesisatı ihtiyaçlarınız için uzman tesisatçılara güvenebilirsiniz. Su kaçağı tespiti, onarımı veya yeni tesisat kurulumu konularında size hizmet sunuyorlar.
 2. Cumhuriyet Mahallesi: Cumhuriyet Mahallesi’nde su tesisatçıları, tesisat sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunar. Su sızıntısı veya tıkanıklık gibi problemler için arayabilirsiniz.
 3. Çobançeşme Mahallesi: Çobançeşme Mahallesi’nde su tesisatı hizmetleri, profesyonellikleri ve deneyimleriyle öne çıkar. Sizlere kaliteli tesisat hizmetleri sunarlar.
 4. Fevzi Çakmak Mahallesi: Fevzi Çakmak Mahallesi’nde su tesisatı konularında uzmanlaşmış tesisatçılar, tesisat sorunlarınıza anında müdahale eder.
 5. Hürriyet Mahallesi: Hürriyet Mahallesi’nde su tesisatı hizmetleri, güvenilir ve hızlı çözümler sunar. Su tesisatı onarımları için arayabilirsiniz.
 6. Kocasinan Mahallesi: Kocasinan Mahallesi’nde su tesisatı profesyonelleri, tesisat sorunlarınızı çözmek için size yardımcı olurlar. Tesisat ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradalar.
 7. Siyavuşpaşa Mahallesi: Siyavuşpaşa Mahallesi’nde su tesisatçıları, tesisat sorunlarınızı en kısa sürede gidermek için hizmet verirler. Su sızıntısı tespiti ve onarımları için arayabilirsiniz.
 8. Soğanlı Mahallesi: Soğanlı Mahallesi’nde su tesisatı profesyonelleri, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve diğer tesisat hizmetleri için size yardımcı olacaktır.
 9. Şirinevler Mahallesi: Şirinevler Mahallesi’nde su tesisatçıları, tesisat sorunlarınıza çözüm sunmak için buradalar. Güvenilir ve deneyimli tesisatçılarla iletişime geçebilirsiniz.
 10. Yenibosna Mahallesi: Yenibosna Mahallesi’nde su tesisatı ihtiyaçlarınız için uzman tesisatçılara başvurabilirsiniz. Su sızıntısı tespiti ve tesisat onarımları için hizmet verirler.
 11. Zafer Mahallesi: Zafer Mahallesi’nde su tesisatı sorunları için uzman tesisatçılara başvurabilirsiniz. Sizlere kaliteli tesisat hizmetleri sunarlar

Mahalleler: Cumhuriyet   Çobançeşme  Fevzi Çakmak   Hürriyet   Kocasinan   Merkez   Siyavuşpaşa  Soğanlı   Şirinevler   Yenibosna Zafer mahallesi

Semtler  Camlıkahve  Çalışlar  Haznedar  Kuleli  Merter   Ömür   Talatpaşa  Üçevler  Ünverdi  Yayla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma