Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

 

Boğaizçi Tesisat™

Bahçelievler Kırmadan Kameralı Cihazla SU Kaçağı Bulma alanlarında profesyonel hizmet vermektedir. Hemen şimdi bizi arayın. %100 Bulma Garantili

Su kaçağı sorunları günlük yaşamda sıklıkla meydana gelen bir durumdur. Bu arızalar kendilerini çeşitli şekillerde belli eder. Su kaçaklarında şüphelenmeniz durumunda deneyimli kişilerden hizmet almanız oldukça önemli bir konudur.

Kırmadan su kaçağı tespiti Bahçelievler firmamız su kaçaklarının profesyonel bir şekilde tespit edilmesini sağlar. Eskiden su kaçakları tespitinde kırma işlemleri yapılırken günümüzde kırmadan kaçak tespiti yapmak mümkündür. Bunun için de ekiplerimiz çeşitli teknolojik cihazlar kullanır.

TIKLA ARA : 0532 359 0212 

Su kaçağı ile ilgili olarak teknolojinin zaman içerisinde gelişmesi ile birlikte ekonomik, güvenli ve hızlı bir şekilde su kaçaklarının tespit edilmesi sağlanmaya başlamıştır. Nem ölçer, akustik dinleme cihazı, boru içi kamera, termal kamera gibi cihazlar sayesinde ekiplerimiz su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit eder.

Ekiplerimizin kullanmış olduğu son teknoloji cihazlarımız ile noktasal olarak su kaçaklarının tespit edilmesi sağlanır.

su kaçağı tespiti bahçelievler

Bahçelievler Su Kaçak Tespiti

Su kaçakları duvarlarda meydana gelebileceği gibi zeminlerde de oluşabilir. Su kaçaklarının çeşitli cihazlar yardımıyla kolay bir şekilde tespiti sağlanır. Kırmadan su kaçağı tespiti Bahçelievler servisimiz ile su kaçaklarının nerede olduğunu kırmadan tespit ederiz. Kullanmış olduğumuz boru boyunca ilerleyen küçük kameraların çözünürlüğü oldukça yüksektir. Bu sayede boru içerisindeki çatlakların tam olarak yerinin tespit edilmesi oldukça kolaydır. Kameralı su kaçak tespit fiyatları sayfamızda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Termal kameralar kızılötesi ışınlar sayesinde su kaçağı olan bölgeleri farklı renklerde gösterir. Bu sayede su kaçağının tam olarak yerinin tespit edilmesi çok daha kolay olur. Ekiplerimiz teknolojik kameralar dışında akustik dinleme cihazı ve nem ölçer gibi cihazlar da kullanır.

Bahçelievler Kameralı Su Tesisatçısı

Kırmadan su kaçağı tespiti Bahçelievler firmamız çeşitli teknolojik kameralar sayesinde kaçak durumlarının hızlıca tespit edilmesini sağlar. Boru görüntüleme kameraları ile borunun içinde ilerlenir ve çatlak ya da sızıntının tam olarak nerede olduğu tespit edilir. Boru görüntüleme kameraları boru içerisinin net bir şekilde görülmesini sağladığı için sıkıntının hızlı bir şekilde fark edilmesine yardımcı olur.

Termal su kaçağı tespit kameraları da su kaçaklarının tespit edilmesinde büyük bir öneme sahiptir. Bu kameralar sayesinde tadilata gerek kalmadan su kaçaklarının hızlı bir şekilde tespit edilmesi sağlanır. Termal kameralar kızıl ötesi teknoloji ile çalışan kameralardır. Termal kameralar sayesinde sıcak su tespitinin yapılması çok daha kolay olur. Sızıntının olduğu bölgelerde suyun rengi farklı görüneceği için su kaçağının tespiti kolay bir şekilde yapılabilir.

Bahçelievler Su Kaçağı Bulan Firmalar

Su kaçağı durumları zeminlerde ve duvarlarda meydana gelebilir. Su kaçaklarının çeşitli cihazlar yardımıyla kolay bir şekilde tespit edilmesi sağlanabilir. Kırmadan su kaçağı tespiti Bahçelievler firmamız su kaçaklarının kısa sürede tespit edilmesini sağladıktan sonra ardından onarım işlemine geçer.

Boru görüntüleme kameraları boru içindeki çatlak ve sızıntı durumlarının hızlı bir şekilde tespit edilmesine yardımcı olur. Bunun yanında borunun içerisini net bir şekilde gördüğümüz için çatlak, delik gibi arızaları net bir şekilde görüntüleyebiliriz. Bu şekilde su kaçaklarının tam olarak nerede meydana geldiğini de anlamış oluruz.

 

Bahçelievler Su Arıza Servisi

Kırmadan su kaçağı tespiti Bahçelievler firmamız su kaçaklarının tespitinde akustik cihazlar ve nemölçer de kullanır. Akustik cihazlar boru içindeki su sesinin net bir şekilde dinlenmesini sağlar. Bu cihazlar sayesinde su kaçağı olan bölge çok daha iyi bir şekilde tespit edilebilir.

Nemölçer cihazlar çok küçük olmalarına rağmen oldukça etkili olan cihazlardır. Kaçakların noktasal olarak tespit edilmesinde son derece etkilidir. Nemölçer cihazlar sayesinde ileride büyük sorunlara neden olabilecek kaçakların erkenden tespiti sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma