blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kırmadan Lavabo Açan Firmalar

Lavabonuz mu tıkandı? Başa gelebilecek en büyük aksiliklerden biridir neredeyse. Her yerin kırılıp dökülmesi, ustaların o asık suratı birde üstüne tıkalı yeri bulamayıp kırık dökmeye devam etmeleri oldukça can sıkıcı bir durumdur. Sizleri bu dertlerden kurtarmak için firmamız bünyesinde son teknoloji aletler ve güler yüzlü , samimi ve anlayışlı uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz. Gereksiz yere kırılan duvarlara giderlere son vererek hem maddi hem iş yükünüzü, hem de zaman kaybınızı önlüyoruz.

Kırıp dökmeden lavabo açabilmek son derece profesyonel tesisat firmalarının işidir. Çünkü her tesisat işlemi bir nebze de olsa kırılacak ve yeniden onarım için hazırlanacaktır. Kırmadan Lavabo Açan Firmalar Ancak, tesisattaki sorunu bulma aşamasında dikkatli ve özverili bir şekilde çalışınca bu sorun ortadan kalkmış olmaktadır. Firmamız, giderdeki tıkanıklık, su kaçağı ve herhangi bir tesisat sorununa ilişkin olarak makine yardımı ile çözümsel yaklaşım gerçekleştirmektedir. Bu sayede de her zaman birinci sınıf kalitede hizmet sağlayıcılığı gerçekleştirmiş olmaktadır.

Lavabo Tıkanınca Ne Olur?

Genel müşteri şikayetlerimiz lavabodan su geri vermeye başladı, lavaboya su gitmiyor şeklinde oluyor. Dikkat etmeniz gereken tıkanıklığı erken fark etmek. Açmak için uzman ekibimizden destek almalısınız. Kırmadan Lavabo Açan Firmalar Unutmayın açmaya uğraşırken daha fazla tıkayabilirsiniz. Tıkanıklık durumunda lavabo aç ilacı kullanmanız durumunda hala tıkanıklık giderilmedi ise tekrar denemeyin ve ekibimizin müdahalesini bekleyin.

Lavabo açıcı servisi sizlere yetkin hizmeti verebilmek amacı ile tam vaktinde orada olacağız.

Hizmetimiz Neleri Kapsıyor ?

Tıkanıklık açma ile başlayan hizmetimiz kalifiye elemanları ile evinizde ki her türlü gerekli kanalizasyon ve lavabo tamirat tadilat işlemlerinizi yapabiliriz. Lavabom tıkandı diye dert etmenize gerek yok. Kırmadan Lavabo Açan Firmalar Önceliğimiz güven ve müşteri memnuniyeti. Bu sayede aynı sektörde bulunduğumuz firmalar arasında sıyrılarak liderlik koltuğunu hiç bırakmıyoruz.

Tıkanma Durumunda Ne Yapmalıyız ?

Aklınıza ilk sırada lavabo açıcı kullanmak gelse de ilk yapılması gereken bu değildir. Tıkanan lavaboya gidecek her türlü sıvı ve gider akışını kesmeniz lazım. Bu sayede tıkanma çevresindeki taşma olaylarını önlemiş olursunuz. Lavabo açma servisi olarak ardından bizi aramalısınız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Rakiplerimizden farkımız ve üstünlüğümüz müşterilerimizin memnuniyetinizi ve kazancını ön planda tutarak işimizdeki yenilikleri elemanlarımız başta olmak üzere tüm firmamızı adapte etmemiz. Kamera kullanarak lavabo açan servis olarak rakiplerimizden öndeyiz. Kırmadan Lavabo Açan Firmalar Tıkanıklık nerede aramadan sorunu kısa vakitte kökten hallederek sizleri mutlu etmekteyiz. Tıkanan lavabo borusunu kamerayla açma işlemi ile sizlere ekstra faturalar çıkarmamaktayız. Kamera ile tıkanıklığı bulduktan sonra gider açma robotu adı verilen son teknoloji ürünü cihazımız ile tıkanıklığı gidermekteyiz. Kamerayla kırmadan lavabo gideri açan tesisatçı olarak müşterilerimizin beğenisini kazanmaktayız.

Hangi Ekipmanları Kullanıyoruz ?

Kameralı lavabo açma servisi olarak güncel ekipmanları kullanarak sizlere hizmet vermeye gayret etmekteyiz. Malzemelerimizi sizleri memnun edebilmek amacı ile sadece almıyor gerekli eğitim ve sertifikaları daha etkin kullanımı ve sizleri daha hızlı memnuniyetinizi sağlamak amacı ile çalışanlarımıza vermekteyiz. Kamera ile lavabo açma cihazı parçaları olan gider robotu, pimaş boru kesimi robotu ve bu cihazlara entegre olan modülleri kullanmaktayız.

Firmamız siz değerli müşterilerimize bildirmek isteriz. Kırmadan Lavabo Açan Firmalar Robotla pimaş açma işlemi bazı özel durumlarda kullanılır. Kırmadan Lavabo Açan Firmalar Makine ile açılan lavabo borusu işlemlerinde pimaş açma işlemi uygulamıyoruz. Kameralı sistemle tıkanmış lavabo borusunu açan servis olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti amaçlı bir hizmetimizden daha bahsetmek istiyoruz. Acil durumlar için alınmış bir önlem olarak 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Artık acil makine ile lavabo giderini açan firma olarak da adımızı yaymaya devam ediyoruz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma