Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Keşan petek temizliği, firmamız ayrıcalığında en kaliteli ve en hızlı hizmeti alabileceğiniz tüm Edirne sakinlerinin faydalanabileceği bir hizmet olarak siz değerli müşterilerimize sağlanmaktadır. Firmamız profesyonel tesisat hizmetlerinde kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışından ödün vermeden sürdürdüğü faaliyetler ile kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara ayağınıza getirmektedir. Kombilerinizden peteklerinize uzanan tesisatlarda yaşanan problemlere bağlı olarak ısınma sorunları ile karşı karşıya kalıyorsanız firmamızla iletişime geçerek problemlerinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. https://www.bogazicitesisat.com/petek-temizligi-fiyatlari/

Edirne bölgesi sakinlerinin faydalanabileceği Keşan petek temizliği ile ısınma problemlerinize artık son veriyoruz. Genişleyen hizmet ağımız ve artan müşteri memnuniyetimizle gönül rahatlığı içinde tercih edeceğiniz firmamız, profesyonel hizmeti siz değerli müşterilerimize en hızlı bir şekilde sunmaktadır. Edirne’nin her köşesine vermiş olduğumuz hizmetlerimizde hizmet kalitemizden ödün vermeden tüm Edirne halkının tesisat problemlerine karşı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Edirne bölgesinde sizler de Keşan petek temizliği hizmetlerimizden faydalanabileceksiniz. Adresinize gelen uzman ekibimiz öncelikle peteklerinizin ısınma sorununun kaynağını teknolojik cihazları ile tespit edip, sonrasında özel petek temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalı ile kısa sürede peteklerinizi temizlemektedir.

Petekler Yeteri Kadar Isınmıyor

Konusunda uzman ve deneyimli, ekibimiz bir telefonunuzla adresinize gelerek öncelikle peteklerinizin neden ısınmadığını kontrol ederler. Hemen ardından bakım ve temizlik hizmeti kapsamında peteklerinizi yerinden sökmeden ve hiçbir yeri kirletmeden otomatik makine ve özel petek kimyasalı ile kombi ve petekler arasındaki tesisat borularının ve peteklerin temizliğini gerçekleştirirler.

Yaşam alanınızda istediğiniz kalitede verimin düştüğünü hissettiğiniz anda Keşan petek temizliği hizmetlerinden faydalanarak peteklerinizin temizlik ve bakımın yaptırabilirsiniz. Hizmet kalitesinde öncü olan firmamız Edine ilinin her noktasına aynı kalitede hizmetleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kombi Çalışıyor Petekler Isınmıyor

Kombiniz çalıştığı halde petekleriniz ısınmadığında siz de firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Petek temizliği, tamir ve bakım hizmetlerinin yanı sıra tüm tesisat problemlerinizi kolay ve pratik bir şekilde firmamız ayrıcalığı ile çözüme kavuşturuyoruz.

Petekleriniz ısınmıyor ya da peteklerinizin bir kısmı ısınıyor, bir kısmı ısınmıyor ise sizler de firmamızı arayarak bilgi alabilir ve hizmet kaydı oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz kısa sürede adresinize gelerek teknolojik cihazları ile ısınma probleminizin nedenini belirleyeceklerdir. Daha sonra peteklerinizin ve tesisatınızın temizliğini gerçekleştireceklerdir.

Keşan Petek Temizliği hizmeti hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizlere ulaşabilir aklınıza takılan tüm soruların ve arızaların  cevabını  öğrenebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma