blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kanalizasyon tıkanıklıkları ne yazık ki günümüzde sık yaşanan bir olay haline gelmiştir. Özellikle İstanbul’ da düzensiz şehir planlamacılığının da getirmiş olduğu durumdan kaynaklı, alt yapı yetersizlikleri bu kanalizasyon tıkanıklıklarının en temel faktörü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kanalizasyon tıkanıklığı açan firmalar aracılığı ile bu durumun üstesinden gelinmeye çalışılmaktadır.

Hemen Ara 0532 359 0 212

Kanalizasyon Açan Firma

Ne yazık ki oldukça fazla tıkanıklık yaşanması sonucunda oluşan tesisat problemlerine çoğu zaman yetişmekte zorlanılmaktadır. Bu nedenle firmaların en büyük yardımcısı kanalizasyon borusunu açan cihazlar olmaktadır. Bu cihazlar sayesinde tıkanıklık açma işlemi yarım saat bir saat gibi kısa süreye indirgenmiştir.

Kanalizasyon borusu açan makineler ile yapılan bu işlemler nedeni ile hem zamandan hem de maddiyattan tasarruf sağlamak yerinde olmuştur.

Çünkü öbür türlü ekstra uğraş getirerek tıkanıklığın nedeni bulunmaya çalışıldığında kırma ve dökme işlemleri yapılarak ekstra maliyet ortaya çıkabilir. Kanalizasyon borusu açma işlemlerinde pis suyun evin içine akması ya da giderin patlaması sonucu su taşkınları olabilir.

Kanalizasyon borusu açma hizmetleri kapsamında makine kullanılması bu olumsuz durumların yaşanmasını engellemektedir. Bu nedenle sizler de tesisatçı ile çalışacağınızı zaman ilgili cihaza sahip olan firma tercihinde bulunmalısınız. Ancak böyle temiz bir işçilik ile temiz bir sonuç elde edebilirsiniz. 

Kanalizasyon Borusu Açan Firmaların Kullandığı Cihazlar

Kanalizasyon açma işlemi sırasında kameralı kanalizasyon açma cihazı kullanılmaktadır. İşlem sırasında bu cihazların robot makineleri gönderilir. Makinelerin her borunun çapına uygun olarak ayarlanabilir aparatı bulunmaktadır.

Ayrıca 25 metre kadar uzak mesafeye gidebildiği için tıkanıklık tespiti sırasında oldukça kapsamlı bir görüntüleme hizmeti sağlamaktadır. 

İstanbul tesisat olarak firmamız kanal borusu açma hizmeti vermektedir. Kanalizasyon borusu tıkanıklığı açan tesisatçı fiyatları konusunda da oldukça makul ve tutarlıdır. Kanalizasyon açma servis ihtiyacınız olduğu zaman firmamızdan aşağıdaki işlemlere yönelik hizmet talebinde bulunmanız mümkündür.

Hemen Ara 0532 359 0 212 

  • Kanalizasyon borusu görüntüleme servisiKanalizasyon Açma Fiyatları 
  • Kanalizasyon yıkama servisi
  • Kanalizasyon tıkanıklığını robotla açma servisi
  • Rögar tıkanıklığı açma servisi
  • Pimaş aç servisi
  • Tuvalet tıkanıklığı açma servisi
  • Gider tıkanıklığı açma servisi
  • Lavabo tıkanıklığı açma servisi
  • Klozet tıkanıklığı açma servisi

Kanalizasyon borusu açmak için sektörde oldukça fazla tesisatçı bulabilirsiniz. Yalnız titizlikle çalışan oldukça nadir firma ile çalışmalarınızı devam ettirebilirsiniz. Kanalizasyon borusu açan firma arayışı içindeyseniz bu konuda firma olarak sizlere yardımcı olabiliriz.

Cihazlı tesisatçı ustaları ile İstanbul tesisat firması olarak sizlere her zaman bu alanda yardımcı olmaya çalışmaktayız. Elimizde olan aletler ve cihazlar yardımı ile kanalizasyon borusu açan firma olarak ekipmanlarımızdan yararlanmanız mümkündür. 

Bu nedenle bütün aletleri firmamızda bulabilir ve bu kapsamda kaliteli hizmetler alabilirsiniz. En uygun fiyatlara en kaliteli hizmet almak amacı ile her zaman firmamızdan yararlanmanızı tavsiye ederiz. İstanbul’ un Asya ve Avrupa yakalarında bulunan tesisat işlemlerinde bir numaralı firma olduğumuzu her gittiğimiz yaşam alanında kanıtlamaktayız.

Bu sayede sizlere daha kaliteli hizmetler sunabilmek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her zaman ince işçilikler önemlidir. Bizler de tesisat işlerinde hem sorun tespiti hem de sonrasında ince işçilik ile titizlik içinde çalışmaktayız.

Herhangi bir tesisat sorununuzda 7/24 olarak ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımız ile sizlere en kısa sürede randevu hizmeti sunmaktayız. Belirtilen sürede yaşam alanlarınıza gelerek tesisat sisteminizden kaynaklanan sorun tespitini yapmaktayız. Ardından çözüm bularak bu çözümü de en az hasar ile ortadan kaldırmaktayız. Sonucunda ise verilen küçük çaplı hasarların onarım işlemlerini de düzenleyip yanınızdan öyle ayrılmaktayız. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma