blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kanalizasyon Açma Ustası – Lağımcı

Eskiden lağımcı olarak bilinen kanalizasyon açma ustası günümüzde daha da modern teknikler ile bu işi yapmaya başlamıştır. Robot makinelerle lağım açma işlemleri daha temiz ve daha streil ortamlarda çalışma imkanı sunmaktadır.

Kanalizasyon Açma Ustası – Lağımcı

Kanalizasyon boruları alaturka tuvalet ya da klozet fark etmeksizin çeşitli nedenlerden dolayı tıkanabilmektedir. Kanalizasyonun başlıca tıkanma sebepleri aşağıda belirtilmiştir. 

  • Suda erimeyen katı cisimlerin bina tuvaletlerinin içine atılması
  • Lavabolara dökülen sıvı yağların ya da çeşitli sıvı atık maddelerinin kanalizasyon giderlerinin birleştiği noktaları tıkaması muhtemel bir durumdur. 
  • Pis su gider kısımlarında sürekli olarak çeşitli kimyasal dökülmesi durumları da kanalizasyonlarda tıkanıklık meydana getirebilmektedir. 

Bu durumlar ile karşılaşıldığı zaman kanalizasyon tıkanması sorunu kişinin kendi imkanı ile çözümleyebileceği bir işlem değildir. Direkt olarak yapılması gereken durum kanalizasyon açma ustası çağırmak olmalıdır. Ustalar robot makinelerle birlikte lağım açma işlemi gerçekleştirmektedir. 

Lağım Açan Tesisatçı Usta

Kanalizasyon tıkanıklıklarınızda firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda sizlere tuvalet açan lağımcı olarak alanında deneyimli ve güvenilir personellerimizi göndermekteyiz. Bu sayede kanalizasyon açma ustası direkt olarak bulunduğunuz yere gelerek robotla kırmadan tıkanıklık açma konusunda çalışmalarını gerçekleştirmektedir. 

Robotla Lağım Açan Usta Bulmak

Kanalizasyon tıkanması ne yazık ki sık karşılaşılan durumdur. Burada önemli olan bu sorun ile karşılaşıldığı zaman kendi imkanlarımız ile kimyasal kullanarak geçici çözümler bulmak değildir. Kanalizasyon Açma Ustası Modern lağımcı olarak adlandırılan kanalizasyon tıkanıklığını açan firma statüsündeki usta tesisatçılarımız eşliğinde sizlere makine yardımı ile sorun tespiti yapmaktayız.

Firmamızın kendi bünyesinde yer alan kameralı kanal açma robotu ile soruna müdahale ederek kamera yardımı ile tıkanıklığın sebebi bulunmakta ve sonrasında da ne yapılabileceğine göre tıkanıklık açma yöntemleri belirlenip işleme konulmaktadır. Kanalizasyon açan usta olarak firmamızda oldukça fazla deneyimli tesisatçı bulunmaktadır. Kanalizasyon Açma Ustası Bu nedenle de kanalizasyon tıkanıklığı tespiti durumlarında kırma dökme yaşanmadan, hiçbir yeri kirletmeden temiz bir şekilde bu iş gerçekleşmektedir. 

Kanalizasyon tıkanıklığı yaşadığınız zaman lağımı kim açar ya da kanalizasyonu kim açar şeklinde arama yapmanıza gerek yoktur. Kanalizasyon Açma Ustası Firmamız alanında uzman ve bu işi bilen, sürekli olarak pratik yaparak tecrübe kazanan ustalarımız ile çalışmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığını açan firma, su kaçağı bulma işlemi, gider açma işlemi, tuvalet tıkanıklığı açma işlemi gibi tesisat işlerini çözümleye firma olarak bilinmektedir. 

Tıkanan kanalizasyon borusu yaşam alanlarınız ile kanalizasyon arasındaki hattı oluşturmaktadır. Bu nedenle de bu tıkanıklık açılmazsa yaşam alanlarına ciddi zararlar verilebilir. Kanalizasyon Açma Ustası – Lağımcı İlk etapta kendini pis koku ile gösterse de sonrasında boru çatlakları, boru kırıkları, temiz suya pis su sızma gibi su kaçakları yaşanması durumlarını da ortaya çıkarmaktadır.

Bu sorunlar büyümeden sizler de firmamız ile iletişime geçerek tıkalı kanalizasyon açan servis ile iletişime geçmelisiniz. Robotla kanalizasyon gideri açan tesisatçı firma bulmak çok zordur. Kanalizasyon Açma Ustası – Lağımcı Bu nedenle sahip olduğumuz tesisat yardımcı makinelerinden yararlanmak için sizler de 7/24 bize ulaşabilirsiniz. 

Kanal Açma İşlemi Yapan Lağımcı Firma

İstanbul tesisat firması olarak makineyle lağım açan firmalar içerisinde İstanbul geneline hizmet sunmaktayız. Hem Asya hem de Avrupa yakasında kanal açma makineleri sayesinde lağım açma servis işlemlerini yerine getirmekteyiz. Kanalizasyon Açma Ustası – Lağımcı Bu hizmetlerden faydalanarak sizler de en kısa sürede makineyle garantili lağım açan usta yardımı ile giderde meydana gelen problemleri çözümleyebilirsiniz.

Bu sayede firmamızın yapmış olduğu temizlik ve tıkanıklık açma işlemleri de garanti kapsamına alınmaktadır. Bakımlı kullanım sonrasında uzun süre tıkanıklık yaşanmayacaktır. İstanbul genelinde sağladığımız lağım açma hizmetleri aşağıda listelenmiştir.

  • Robotla lağım açan usta
  • Kanalizasyonu robotla açma
  • Kamerayla lağım açma servisi
  • Makineyle kanal açma servisi

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma