Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kanalizasyon Açma Fiyatları Kanalizasyon tıkanması binalar açısından çok önemli bir sorundur. Bu sorun, ilk olarak kokuyla ortaya çıkar. Tıkanıklık ilerlediğinde, lavabo veya tuvaletlerde taşma meydana gelir. Bu durumda, çok ciddi bir hijyen sorunu ve maddi kayıplar ortaya çıkar. Bu sorunun çözümü için kanalizasyonun açılması gereklidir. Teknolojinin gelişmesi sayesinde, kanal açma hizmeti robotla yapılıyor. Firma tarafından sunulan

Kanalizasyon açma fiyatları oldukça uygun olmasıyla öne çıkıyor. Kanalizasyonun açılması için kırma dökme işlemi yapılması, müşterilere ek bir masraf ve sıkıntı çıkarmaktadır. Oysa, teknolojik cihazlarla yapılan ve kırmaya ihtiyaç duyulmayan kanalizasyon açma hizmeti son derece pratiktir. Bu yöntem, pratik olmasının yanı sıra, ekonomik olmasıyla da ön plana çıkıyor.

TIKLA ARA : 0532 359 0212

Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kanalizasyonun tıkanması, bina sakinlerine büyük sıkıntılar verir. Bu tıkanma, yapısal sorunlardan kaynaklansa da bunun oranı son derece düşüktür. Genel olarak kanal tıkanmasının sebebi, insan kusurudur. Kanalizasyon, içine atılan yabancı cisimler sebebiyle tıkanmaktadır. Tuvalete atılan, tuvalet kağıtları ve hijyenik pedler, giderlerde birikmeye başlar. Bu tortular, zaman içinde pimaşlarda daralmaya sebep olur. Pimaşlar, bina giderlerinin kanalizasyona bağlanacağı noktada tıkanmaya başlar. Bunun sonucunda, çok rahatsız edici bir koku ortaya çıkar. İlerleyen aşamalarda ise tuvaletlerde ve lavabolarda taşma meydana gelir.

Kanalizasyon Açma Fiyatları
Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kanalizasyon Nasıl Açılır?

Kanalizasyonun açılması için, tıkalı olan noktaya ulaşmak gereklidir. Bunun için kırma yöntemi hem çok zor hem de masraflıdır. Bundan dolayı, müşteriler, bu yöntemi pek fazla tercih etmiyorlar.

Bununla beraber, teknolojinin gelişmesi yeni yöntemleri ortaya çıkarmıştır. Firma, sahip olduğu teknolojik cihazlarla, sorunu çok daha kısa sürede ve daha az masrafla çözüme kavuşturuyor. Robot kullanmak bu nedenle öne çıkan bir yöntemdir.

Robotla Kanal Açma

Robotla kanal açma, müşteriye önemli avantajlar sunuyor;

  • Kanal kırma-dökme olmadan açılıyor
  • Robotla kanal çok daha kısa sürede açılıyor
  • Robotla verilen hizmet, çok daha ekonomiktir

Bu avantajlarından dolayı, robotla kanal açma yöntemi çok fazla öne çıkıyor. Bu cihaza ve alanında uzman personellere sahip olan firmalar, pek çok kişiye çözüm sunuyor.

Robotla Kanalizasyon Açma Nasıl Yapılıyor?

Firma, söz konusu adrese gittiğinde, öncelikle tıkanıklığın tam olarak nerede olduğunu anlamak için keşif yapıyor. Bunun ardından kameralı robot kullanan firma, kanalın tıkalı olan yerini noktasal olarak tespit ediyor. Tespit edilen tıkanıklık, tazyikli su ve başka yöntemlerle açılıyor. Bu işlem, sonucunda bina sakinlerinin taşma yapan lavabo ve tuvaletleri normale dönüyor.

Teknolojik cihaz ve uzman personel sayesinde, kanalizasyon açma hizmeti, dakikalar içinde tamamlanıyor. Kırma işlemi ve buna bağlı ilave masraflar olmuyor. Kanalizasyon Açma Fiyatları Ayrıca, robotla yapılan kanal açma işlemi, oldukça kısa sürede gerçekleşiyor. Bu hizmeti alan kişilerin en önemli gerekçesi ise hizmetin daha ekonomik olmasıdır.

Kanal Açma Fiyatları Ne Kadar?

Kanal açma hizmetinin diğer avantajlarının yanı sıra ekonomik olması da ön plana çıkıyor. Bu hizmeti sunan firmaların kanalizasyon açma fiyatları genel olarak makul rakamlardır. Kanalizasyon Açma Fiyatları Firma, uzman ekibi ve teknolojik cihazıyla kısa sürede bu işlemi tamamlıyor. Kameralı cihaz, tıkanıklığı tespit ediyor ve bunun sonrasında tıkalı nokta çabucak açılıyor.

Bu hizmet, soruna kalıcı şekilde çözüm getiriyor. Bu sebeple, tekrar tekrar masraf yapılmasına gerek kalmıyor. Öte yandan daire içinde veya binanın kanalizasyona bağlanan kısmında kırma işlemi yapılsa, bu ciddi bir masrafa sebep olur. Ancak, kameralı cihazlar sayesinde, müşteriler tüm bu ek masraflarla karşı karşıya kalmamış oluyorlar. Bu nedenle birçok kişi, robotla kanal açma hizmeti almayı tercih ediyor.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma