Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kanal tıkanıklığı her türlü mekanda yaşanabilecek sorunlardan biridir. Yeni bina, eski apartman veya iş yerlerinde bazen giderleri tıkayıcı cisimlerin atılması bazense kalitesiz malzeme kullanılması gider tıkanıklığına sebep olur. Bu oluşumun boyutlarının büyümesi sonucunda tıkanıklığın yerinin tespit edilmesi ve bu duruma uygun bir şekilde tamir yapılması şarttır. Firmamız her türlü tesisat sorununa çözüm yolu üretmekte ve gider tıkanıklığı sorununu kanal görüntüleme yöntemiyle tamir etmektedir.

Kanal Tamirinde Arızanın Tespiti

Kanal tıkanıklığı sorunu tecrübeli bir firma tarafından çözülmediğinde yüklü ücretler ortaya çıkabilmektedir. Bu arızayı gidermek için bazı firmalar tıkanıklığın oluştuğu bölgeyi bulana kadar kırma işlemi uygular. Bu uygulamada her taraf kırılır dökülür ve farklı arızalar ortaya çıkar. Firmamız kanal tıkanıklığının oluştuğu bölgeyi bulmak için kameralı cihazlarıyla görüntüleme işlemi yapar. Bu görüntüleme işlemi sonrasında sorunun boyutlarına uygun tamir yöntemini belirler. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde hizmet sunmakta ve sizlere ekstra maddi külfet yüklememekteyiz. Bu sorunun ne derece sıkıntılı alanlar ortaya çıkaracağının bilincinde olan firmamız, bu problemi kısa süre içinde yok etmektedir.

Kanal Temizliğinde Teknolojik Hizmetler

Tuvalet, banyo ve mutfak giderlerinde oluşan tıkanıklığın büyük boyutlara ulaşması, kanal tıkanıklığı sorununa yol açar. Firmamız boyutları oldukça büyük olan bu soruna, teknolojik cihazlarla çözüm yolları bulmaktadır. Kanal tıkanıklığı sorununuzu çözmek ve bu sorunu yok etmek için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.kanal görüntüleme kamerası

Kanal Tıkanıklığı Çözme Yöntemleri

Firmamız tesisat sorunlarını en gelişmiş yöntemlerle çözmekte ve kısa sürede kullanılabilir hale getirmektedir. Yalnızca kanal tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı tamir işleriyle kalmayıp kombi ve su tesisatı sorunlarını gidermekteyiz.

Tesisat Sorunlarına Hızlı Çözümler

Yaşam alanlarınızda yaşayabileceğiniz her türlü su sorunları ve arıza için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Gelişmiş tamirat yöntemlerimizle en güvenilir ve kaliteli hizmetleri firmamızdan alabilirsiniz. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında yaşayabileceğiniz her türlü tesisat ve arızalarınız için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kanal Tıkanıklığı Giderme

Tuvalet, banyo ve mutfak giderlerinizde oluşan tüm arızalarınız için firmamıza ulaşabilirsiniz. Gelişmiş teknolojik cihazlarımızla her türlü tesisat sorununuzu çözmekteyiz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma