blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Su kaçağı tespitinde kameralı çözümler, evinizin harabeye dönmesini önlemektedir. Eski su kaçağı tespit işlemlerinde tesisatın üst kısmındaki fayanslar kırılıyordu. Bu nedenle eski yöntemlerde ev sahibi inşaat masrafı ile uğraşıyordu. Kameralı su kaçağı tespiti, kaçak bulma konusunda devrim niteliğinde seçeneklerdir. Bu cihazlar, tesisatın en uç noktasına kadar gidebiliyor. Kameralı olan cihaz, tıkanmış veya kaçak olan nokta tespit ediliyor. Kaçak nokta tespit edildikten sonra sadece o nokta kazıldığı için ev sahibi inşaat masrafı ile karşılaşmıyor.

Kameralı cihazla yapılan tespit işlemlerinde, tesisatın en alt noktasına kadar uzayan özel kameralı cihaz, bütün kaçakları kolaylıkla tespit edebilmektedir. Kamerayla su kaçağı tespiti, pratik, etkili ve aynı zamanda profesyonel bir işlemdir.

Profesyonel Yöntemleri Tercih Edin

Deneyimli elemanlarla kameralı kaçak tespit işlemi sunan firmamız, kombi temizliği, petek temizliği, tesisat tamiri, banyo ve mutfak gideri açma hizmeti gibi konularda çözüm üretiyor. Pratik, etkili ve aynı zamanda kullanım kalitesine sahip bu özel cihazlar, kısa sürede tamir imkanı sunuyor. Cihaz kullanımı konusunda deneyimli personelimiz, 7/24 müşteri çözümleri sunuyor.

Teknik açıdan aradığınız bütün etkili özelliklere sahip olan bu cihazlar, bu sektörde büyük kolaylık getirdi. Randevulu bir şekilde çalışan servis ekiplerimiz, sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hareket etmektedir. Müşteri hizmetlerimizi aradığınızda, cihaz arıza bilgisi, iletişim bilgisi ve adres bilgisi gibi bilgileri tam ve doğru bir şekilde vermelisiniz. Bu bilgilerin doğru bir şekilde verilmemesi durumunda zaman kaybı meydana gelebilir.kamerayla su kaçağı tespiti nasıl yapılır

Servisimiz Zamana Karşı Yarışıyor

Ekiplerimiz söz verdikleri saatten önce telefon açmaktadır. Acil bir işiniz çıkarsa yeni bir randevu saati belirlenebilir. Kameralı cihazlarla kaçak ve tıkanıklık tespit işlemini gerçekleştiren personelimiz, kısa sürede tesisatı kullanıma açmaktadır. Hayatımızı olumsuz etkileyen tıkanıklık ve kaçaklar, profesyonel servis hizmeti ile kısa sürede çözülmektedir.

Amatör yöntemler, tesisatınıza zarar verebilir. Bunun yanı sıra arızanın daha da büyümesinde etkili rol oynayabilir. Bu durumla karşılaşmamak için işi bilene bırakmalısınız. ‘işi ehline ver’ sözü, her yerde olduğu gibi, kaçak tespit işlemlerinde de geçerlidir.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma