blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kameralı Tuvalet Tıkanıklığı Açan Su Tesisatçısı Tuvalet tıkanıklığı zaman zaman herkesin yaşadığı ve sonuçlarından pek de hoşlanmadığı sorunlardan biridir. Özellikle hatalı tesisat ya da yanlış kullanım sonucu yaşanan tuvalet tıkanıklığı artık kameralı özel robotlarla tıkanıklık açma sistemi ile kolayca çözülebilmektedir. Kameralı tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti sunan firmamız, bu konuda uzman personeli ile tuvalet tıkanıklığı sorunlarınıza hızlı çözüm üretmektedir.

Kameralı Tuvalet Tıkanıklığı Oluşmasının Sebepleri

Tuvalet tıkanıklığı, yeni bir evde ya da tadilat yapılan bir evde gerçekleşiyorsa bunun sebebi inşaat artıklarının borunun içine kaçması ve zaman içinde katılaşmasından kaynaklanmaktadır. Bunun dışında ise en sık yapılan hatalardan biri de tuvalete ıslak mendil, kağıt havlu ya da tuvalet kağıdı atılmasıdır. Tuvalet içerisine atılan kağıtlar zamanla tuvalet giderinin tıkanmasına yol açabilmektedir.

Tıkanmanın başlıca sebepleri arasında yer alan inşaat artıkları ve hatalı kullanım sonucu oluşan tıkanıklık ise Makine ile tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yapılarak çözümlenebilmektedir. Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda garantili hizmet sunan Kameralı tuvalet tıkanması açan tesisatçı firma olarak sizlere hızlı ve garantili hizmet sunmaktayız.

Kamerayla Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır?

Tuvalette tıkanıklık olması halinde kırmadan tuvalet tıkanıklığı açan firma olarak profesyonel personelimizle sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Kameralı tuvalet tıkanıklığı açma cihazları ile kısa sürede tıkanıklıkları kırmadan tespit ederek sorun temiz bir şekilde çözüme ulaşmaktadır. Hızlı ve pratik bir çözüm sunan kameralı tuvalet tıkanıklığı açma işlemi, kırıp dökme olmadığından ek tamirat masrafı da çıkarmamaktadır.

Tıkanıklığı kamerayla açan tesisatçı usta personelimiz, tuvalet giderinden gönderdiği Kameralı tuvalet tıkanıklığı açma cihazı sayesinde tıkanıklığın nerede olduğu ve tıkanıklığa neyin sebep olduğunu hızlıca tespit eder. Tuvalette tıkanıklığa sebep olan atık maddelerin parçalanması sağlanarak temiz bir şekilde tuvalet tıkanıklığı sorunu ortadan kaldırılır.

Kameralı Tuvalet Tıkanıklığı Açma Cihazları ile Kesin Çözüm

Çoğu zaman lavabo ya da tuvaletteki tıkanıklığa çözüm olarak lavabo açıcı gibi kimyasal ürünleri kullanmışızdır. Bu ürünler ufak tıkanıklıklarda geçici bir çözüm olsa da zaman içerisinde biriken kireç, kağıt ya da inşaat harçları kalıplaşarak büyümekte ve profesyonel bir müdahale gerektirmektedir. Kameralı tuvalet tıkanması açan tesisatçı firma olarak işte biz bu noktada sizlere hizmet sunmaya hazırız ve unutmayın size sadece bir telefon kadar yakınız.

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açan firma olarak verdiğimiz hizmetin her zaman arkasındayız ve her zamanda garantili hizmet sunuyoruz. Kameralı tuvalet tıkanıklığı açma robotu ile artık tuvalet tıkanıklığı büyük bir problem olmaktan çıktı. Artık o pis kokulara ve pis görüntülere maruz kalmak zorunda da değilsiniz.

Kameralı tuvalet tıkanıklığı açma cihazları ile her türlü tuvalet tıkanıklığı probleminde hızlıca tıkanıklığın olduğu bölge tespit edilebilmekte ve tıkanıklığı kamerayla açan tesisatçı usta personelimiz tıkanıklığın giderilmesi için gerekli müdahaleyi yapmaktadır.

Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açan Firma

Tuvaleti kırmadan, dökmeden, ortalığı daha da pisletmeden üstelik sizlere ek masraf çıkarmadan anında temiz bir şekilde bu hizmeti gerçekleştirmeyi vaat ediyoruz. Tuvalet tıkanıklığı sorununa çözüm aradığınız ilk anda bizlere telefon ile ulaşarak hızlı bir servis alabilirsiniz. Anı gün içerisinde Tıkanıklığı kamerayla açan tesisatçı usta ekibimiz evinize, işyerinize gelerek garantili Kameralı tuvalet tıkanıklığı açma işlemini gerçekleştirecektir.

İster ev ofis isterse fabrika AVM olsun her türlü tuvalet tıkanıklıklarını açtırma işlemlerinizde, kameralı tuvalet tıkanıklığı açma robotu kullanma konusunda uzmanlaşmış personelimiz size servis sunacaktır. Tüm hizmetlerimiz garantili olup en son teknoloji cihazlar ile tesisat sorunlarınıza hızlı çözümler üretmekteyiz. Tuvaletlerde tıkanıklığı kamerayla açan tesisatçı usta arıyorsanız işte o biziz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma