blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kameralı Tıkalı Lavabo Açan Firma

Tıkanıklık gösteren lavabolar büyük bir problem teşkil etmektedir. Ancak firmamız ile birlikte bu büyük bir problem olmaktan çıkmakta ve her türlü tıkalı lavabolar İstanbul genelinde firmamız ile birlikte açılmaktadır. Lavabo açıcı robot kullanımı ile birlikte profesyonel anlamda her türlü hizmeti bizimle alabilirsiniz. Firmamız tarafından lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde lavabo açmaya yarayan alet kullanılmaktadır. Bu sayede alet yardımı ile kimyasal madde yardımı ile ve çeşitli teknik bilgiler ile lavabo tıkanıklıkları kolay bir şekilde açılmaktadır. Aletler yardımı ile teknik bilgiler de birleşince lavabo açma işlemi sırasında hiçbir şekilde ev ya da iş yerinin kirlenmesi mümkün değildir.

Lavabo Tıkanmalarında Kamera Ne İşe Yaramaktadır?

Lavabo tıkanıklığını çözümlemek için, tıkanıklık açma işlemi yapılır. Bunun için de çeşitli aletlerden yararlanılmaktadır. Tıkanan lavaboları açmak için kullanılan makineler, tesisat sistemi içerisinde yeni bir anlayış ile hizmet sağlamaktadır. Özellikle lavabodan su gitmiyor dediğinizde, öncelikli olarak aramanız gereken firma bizler olmalıyız. Çünkü her tıkanıklığa uygun olarak geliştirilmiş teknik bilgilerin yanında aynı zamanda cihazlarda da çeşitlilik sağlamaktayız. Amacına uygun makine kullanımıyla birlikte borulara hiçbir şekilde zarar verilmeden tıkanıklık açma işlemleri çözümlenir.

Lavabodan su akmamasının nedeni ilk olarak gider borusu içinde oluşmuş olan tıkanıklıkları işaret etmektedir. Tıkanıklıklar zamana bağlı olarak ya da yanlış kullanıma bağlı olarak bir şekilde oluşmaktadır. Makineyle lavaboyu açan tesisatçılar her zaman bu konunun üstesinden gelecektir. Önemli olan hangi tesisat firması ile çalışacağınızı önceden bilmektir. Çünkü her tesisat firması makine ile çalışmaz. Buna bağlı olarak makineyle çalışan tesisatçılar da bir makineye bağlı kalabilir. Bu durum ne yazık ki işlemlerinizi çözümlemeyebilir. Her zaman bilindik bir firma ile çalışmak ve usta tesisatçıların teknik bilgilerinden yararlanmak yaşam alanlarınızda oluşan problemlerin üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Her zaman kaliteli ve bir numaralı içerikler ile çalışmalarımızdan yararlanmak için en kısa sürede firmamızdan destek alabilmeniz mümkündür.

Lavabo tıkanıklıkları tuvalet lavabo tıkanıklıkları, mutfak gider tıkanıklıkları ve banyodaki lavabo tıkanma durumlarını beraberinde getirmektedir. Her tıkanıklık işleminin oluşum süreci ne yazık ki farklıdır. Bu nedenle tıkanıklık açma işlemlerinin de farklı olması gerekmektedir.  Banyoda oluşan lavabo tıkanıklıkları genellikle saç ve tüyü gibi maddelerin gider borusunu tıkaması ile oluşmaktadır. Mutfakta meydana gelen evye tıkanıklığının sebebi yemek artıkları ve aşırı derecede yağlanmaya bağlıdır. Tuvalet lavabolarında oluşan gider tıkanıkları da çeşitli yabancı maddelerin gider borusunu tıkaması ile oluşabilir. Bu farklılıkların yanında bir de aynı sebep olarak görülebilen tesisatlarda oluşan eskime ve ne yazık ki zamana bağlı olarak kireçlenme çökme gibi durumlar da tıkanıklığa yol açmaktadır.

Makinayla lavaboyu açan tesisatçılar, teknolojik yenilikler ile çalışır. Bu sayede de kısa sürede hiçbir problem oluşturmadan anında tıkanıklık açma işlemini yapar. Özellikle zehirli kimyasal salınımı olmadan ya da banyo ve mutfaklarda su taşkınlarına sebebiyet vermeden kısa süreli tıkanıklık açma işlemlerinin oluşması oldukça önemli olabilmektedir. Lavaboyu açmak için kullanılan cihazlar çeşitli aparatlar yardımı ile farklılaşabilir. Buna ek olarak boru uzunluğunda ayarlanabilir. Dolayısıyla ana gider borusuna kadar uzanan tıkanıklıkların anında açılmasını da kolaylaştıran bir işlem olur.

Lavabo Borusu Açma Fiyatları

Makineyle lavaboyu açan tesisatçılar, yaptıkları işlem için çeşitli teknik desteğe ihtiyaç duymaktadır. Dolayısıyla bu durumun da bir maliyeti oluşmaktadır. Kamera kullanarak lavabo temizliği yapmak kullanılan cihazın da çalışma prensipleri gereğince maliyetli olabilmektedir. En profesyonel işlemleri en ekonomik bütçe ile alabilmek adına sizleri en kısa sürede firmamız ile iletişime davet etmekteyiz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma