blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kameralı Tıkalı Lavabo Açan Firma

Kameralı Tıkalı Lavabo Açan Firma Bulma, Lavabo tıkanıklıkları ne yazık ki oldukça büyük bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Sürekli tıkanan ve hiç kaliteli kullanıma izin vermeyen lavabo giderleri için kesin çözüm firmamız ile sizlerle buluşuyor.

Lavabo açıcı robot yardımı ile sağlamış olduğumuz hizmetler kategorisinde son derece emin ellerde lavabo tıkanıklıklarına çözümler sunmaktayız. Bunu yaparken lavabo açmaya yarayan alet yardımı ile yaşam alanlarınızda sorun olarak karşınıza çıkan lavabo tıkanıklıklarını yok etmekteyiz. 

Lavabo tıkanıklıklarında Kamera Sistemi

Tıkanan lavaboları açmak için kullanılan makineler, tesisat sisteminde sorun olan durumları ortadan kaldırmak için vardır. Lavabodan su gitmiyor cümlesi hemen hemen herkesin şikayetidir. İşte bu makine yardımı ile bu şikayetler ortadan kalkacaktır. Hepimizin bildiği üzere özellikle mutfak lavaboları en çok tıkanan lavabolar arasındadır.

Bunun nedeni ise, sürekli olarak yiyecek kalıntılarının dökülmesidir. Özellikle gider süzgeci bulunmayan ve ağız kısmı oldukça geniş olan evye içlerinde ne yazık ki bu durum daha sık karşılaşılan sorunlar arasında yer almaktadır. Bu durumda sık yapılan hatalardan biri marketlerde satılan ve piyasada birçok çeşidini bulabileceğimiz hem sıvı hem de toz şeklinde bulunan lavabo açıcı kimyasalları kullanmaktır. Bu kimyasallar geçici çözüm sağlamaktadır. Yalnız oldukça tehlikelidir.

Çünkü bu kimyasallar döküldüğü andan itibaren bir kısmı havaya karışmaktadır. Solunum problemleri ve el ile temas ettiği zaman deri problemlerine neden olabilmektedir. Bunun dışında ise sürekli olarak kullanım halinde gider borusunda çatlaklara neden olur. Bu çatlakların fark edilmemesi ile sızıntılar boşlar temiz su tesisatına zarar verecek işlemler ortaya çıkabilir.

Görüldüğü üzere oldukça tehlikeli kullanım durumudur. Sık sık kimyasal kullanma ihtiyacı hissediyorsanız ortada sorun var demektir. Ya evyenizin tipinde ya lavaboyu kullanış biçiminizde ya da tesisat sisteminde bir problem olduğu aşikardır. Burada hemen bir sorun tespiti yapmanız ve sonucuna göre de anında problemin çözümüne odaklı olarak harekete geçmeniz gerekmektedir. 

Robotla lavabo açan firma çağırma işlemi soruna kesin bir çözüm bulmak olabilir. Lavabodan su akmamasının nedeni olarak evye içerisinde biriken ve boru giderini tıkayan katılaşmalar görülmektedir. Sadece mutfak için düşünmemeliyiz. Banyodaki lavabo tıkanma nedenleri ise, saç, kıl ve tüy benzeri ince, giderden geçebilecek ancak kanalizasyon çıkışına kadar ulaşamadan boruda tıkanıklığa neden olacak oluşumlardır.

Özellikle evcil tüylü hayvan beslenen evlerde daha çok tıkanıklık söz konusu olmaktadır. Kedi ve köpeklerin lavabo içlerinde yıkanması banyo ve tuvalet lavabo giderlerinin anında tıkanmasına neden olabilmektedir. Makineyle lavaboyu açan tesisatçılar sayesinde lavabo giderleri düzgün kullanım ile birlikte uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak çalışır. Bunun için bir kez bu işlemi yaptırmanız yeterli olacaktır. Lavaboyu açmak için kullanılan cihazlar kullanım sırasında belirli adımlar ile çalışmaktadır.

Bu prensipte ilk olarak tıkanıklığın nedeni tespit edilir. Tespite bağlı lavabo açma işlemi uygulanır. Sonrasında makinenin aparatının yardımı ile gider borusuna giriş yapılır. Kalıntı kalıp kalmadığı kontrol edilir. Varsa sorunlu bölge onarılır. Kamera ile düzgün ve çalışır bir lavabo görüntüsü aldıktan sonra işlem bitirilir.

Makineyle lavabo açan tesisatçı arayışı içindeyseniz firmamızdan yararlanmanız mümkündür. Kamera kullanarak lavabo temizliği yapmak belirli bir maliyeti olan işlemdir. Lavabo borusu temizleme işlemi sırasında firmamızdan yararlandığınız takdirde en makul ücretlendirme ile sizlere yardımcı olunacaktır.

Tıkalı lavabo temizliği işlemi için en uygun ücretlerden yararlanmak ve elektrikli makineyle lavabo gideri açan tesisatçı hizmetimizden yararlanmak için en kısa sürede iletişime geçmenizi bekleriz. Bu sayede tıkalı lavabo ve giderlerin açılması garantilenmiş olur.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma