blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kameralı Su Tesisatçı borularında oluşan sızıntıların nereden geldiğini bulmak için yapılmaktadır. Günümüzde tesisat borularının görüntülü cihazla denetim edilerek bozukluk tespit işlemlerini kameralı tesisatçılar yapmaktadır. En sık bir şekilde banyolarımızda görülmekte olan su kaçakları, kameralı su tesisatçısı tarafından oldukça süratli bir şekilde yeri tespit edilir. Eğer zamanında müdahale edilmezse hem maddi hem de manevi kayıplara yol açmaktadır.

Tesisatın zamanla eskimesi, hatalı döşenmesi ya da yanlış kullanımdan kaynaklanan su sızıntıları küresel ısınmanın hali hazırda su kaynaklarını azalttığı dünyamız için de oldukça büyük kayıplara neden olmaktadır. Her ne kadar günümüzde televizyonlarda halk spotu oluşturmak için suyu tasarruflu kullanmamız gerektiğini hatırlatan reklamlar gösterilse de su kaçakları hakkında bilinçlendirmeye yönelik bir çalışma yapılmamaktadır. Su kaçaklarına zamanında müdahale etmek bu açıdan da çok önemlidir.

Kameralı Su Tesisatçı su sızıntısı tespiti yapan firmalar

Günümüz teknolojileri sayesinde eski yöntemler bir bir geride kalırken, su tesisatı konusunda da hayli gelişme gösterilmiştir. Uzun yıllar öncesinde kullanılmakta olan eski teknikleri kullanarak su kaçağını bulmaya çalışan tesisatçıların yerine, kamerayla çalışan su tesisat ustalarını tercih edilmesi birçok anlamda fayda sağlamaktadır. Ancak mahalle aralarındaki kalan ustalar cihazlar ucuz olmasına karşın hepsini ani temin edemediklerinden çağın gerisinde kalmışlardır. Evinizde yaşadığınız bir su sızıntısı probleminde bahsi geçen tesisat ustaları deney yanılma yöntemine başvurmak zorunda kalmaktadır. Bu şekilde yapılan çalışmalarda ehil suyun çıktığı yerden başlayarak sızıntının kaynağına ulaşana kadar kırarak ilerlemektedir. Bu metot çok fazla vakit aldığı gibi ortaya tadilat masrafları ve yorucu bir temizlik süreci çıkarmaktadır.

Termal Kamerayla Su Kaçağı Tespiti

İstanbul içerisinde her yere hizmet vermekte olan firmamız kapsamında bulunan cihazlardan biri de Termal Kamerayla Su Kaçağı Tespiti yapan görüntüleme teknolojisi olarak bilinmekte olan dünyanın en fazla kullandığı teknolojidir. Eğer evinizde su sızıntısı olduğundan şüpheleniyorsanız en yakın şubemizi arayarak servis kaydı açtırabilirsiniz. Kısa vakit içinde size yönlendireceğimiz ekiplerimiz, termal kamerayla su kaçağı tespiti yaparak sizi ekstra tadilat masraflarından kurtaracaktır. Bu şekilde ödediğiniz fazladan su faturalarına ya da alt katınıza su sızmasına veda edeceksiniz.

Kamerayla Su Tesisatına Bakan Firma

Kamerayla gider borularına bakan firma olarak evinizin neresinde sızıntı yapan bölgeyi ve yerini sizlere tespit ediyor ve bir an önce bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Gider borularınız suyu art veriyorsa bu bir borunun su kaçırma belirtisi olabilir. Ancak kaygı etmenize gerek yok! Eski yöntemler çoktan geride kaldı. Size göndereceğimiz ustalarımız kirli su giderine gönderdikleri kamera sayesinde kaçağın yerini bölgesel olarak tespit edebilmektedir. Su kaçaklarında noktasal olarak kaçağın yerini tespit etmek oldukça önemlidir. Bu şekilde, kırılacak bölge net olarak belirleneceğinden birkaç fayans tamiri ile su kaçaklarına bir nihayet verebilirsiniz.

İstanbul Tesisat kamerayla tesisat borularına bakarak kırma dökme yapmadan, nihayet teknoloji görüntülü cihazlarla yapmaktadır. Kirli su giderlerinin evinizi daha çok kirletmesine ve tadilat işlerinin pisliğiyle uğraşmaya gerek kalmayacağı gibi, kırma işlemine nazaran çok daha kısa sürede tıkalı gider borusunun yeri tespit edilebilecektir. Unutmayın ki su kaçağı problemleri bekletmeye gelmez. Mesele büyüyüp, alt komşunuza kadar ulaşarak, komşuluk ilişkilerinizi zedeleyebilir. İstanbul’un bütün bölgelerine hizmet veren firmamızı arayarak kamerayla su tesisatını denetim ettirebilirsiniz.

Verilen hizmet tamamen evinize ve iş yerinize her hangi bir zarar vermemek üzerine kurulmuş ve bu çerçevede hizmet verilmektedir. Su kaçağı olan bölgenin her hangi bir kırma ve zarar verme işlenin yapılmadın tamir edilmesi son derece büyük bir kolaylık oluşturmaktadır.

Kameralı su tesisatçısının görev tanımı, kamera yardımı ile su tesisatı işini bulmaktır. Bu sayede su tesisatçılarının sızıntının nereden geldiği ile kaynaklı olarak kırmadan ve dökmeden kamera ve sistemsel veri araçları kullanılarak profesyonel bir şekilde düzenlenmesi sağlanmaktadır. Günümüzde tesisat borularının görüntülü bir şekilde cihaz yardımı ile kontrol edilerek düzenlenme işlemi yapılmaktadır. Bu işlemi de ancak kamera sahibi olan tesisatçılar yapabilmektedir.

Avrupa : 0532 359 02 12

Anadolu : 0850 255 0212

 

Bu işlem için bir dijital kamera sahibi olmak yeterli değildir aynı zamanda işlemsel verileri de okumayı bilmek gerekir. Bu da yetenek işidir. İşin ehli ve profesyonel bir uzmandan yardım almak istiyor ve yaşam alanlarınıza zarar verilmeden tesisat su kaçaklarının bulunmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken durum firmamız tarafından size gönderilen kameralı su tesisatçısı ile çalışmaktır.

Çünkü banyo zemininde oluşan su kaçakları ancak bu cihazlar ile fayanslar kırılmadan onarılır. Su kaçağı tespit edildiği yerlerin fayans veya karoları özenle sökülür, düzenleme yapıldıktan hemen sonra da aslına uygun bir şekilde monte edilir. Bu sayede de oldukça özenli ve özverili çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Suyun çatlaktan sızması ve ilerlemesi aşırı hızlı şekilde olur. Bu nedenle duruma zamanında müdahale olası büyük problemlerin önüne geçilmesine zemin hazırlamaktadır. Zamanında müdahale edilmeyen bir yanlış kullanımdan kaynaklı su sızıntıları oldukça büyük sorunları da beraberinde getirmektedir.

Oldukça büyük kayıpların yaşanmaması adına sizlerin de firmamız ile iletişime geçmesini tavsiye ederiz. Bu sayede ilgisi orunla alakalı olarak anında randevu sistemimize eklenir ve belirtilen gün ve saatte yaşam alanlarınıza gelerek sizlere sorun çözümüne yönelik yardımcı olmaya çalışırız. Su kaçaklarına zamanında müdahale etmek amacı ile sizler de firmamızı her zaman arayabilirsiniz. 7/24 iletişim numaralarımızdan randevu almak için irtibata geçiniz.

Kameralı Alet Yardımı ile Su Sızıntı Tespiti Yapan Firmalar

Günümüz teknolojilerinin kullanılmaya başlaması her açıdan eski yöntemleri geride bırakmaya yetmiştir. Kameralı Su Tesisatçı Bu sayede de oldukça etkili ve çözümsel sonuçlar ortaya çıkaracak teknolojik gelişmelerden her alanda yararlanılmaya başlanmıştır. Bu kapsamda tesisat alanında da bu teknolojik gelişmelerden yararlanılmaya çalışıldığı görülebilmektedir. Kamerayla çalışan su tesisat ustaları tercihinde bulunulması tesisat sorunlarında maddi kayıpların yaşanmasını engelleyecektir.

Bu ustalar su tespiti yaparken kameralı su kaçak cihazı ile çalışır. Eski usul yöntemler artık kullanılmamaktadır. Bu durumdan da en çok memnun olan kişi evini kırıp döktürmeyen müşteri olmuştur. Kameralı Su Tesisatçı Bu sayede bir su hasarı yüzünden başka başka sorunlara da yol açılmadan sadece ilgili konuyla alakalı olarak çözüm süreci başlatılır. Kameralı su tesisatçısı, su kaçak tespitinde ve bu tespitin onarılması konusundaki profesyonel deneyimlerini ve işi ile ilgili teknolojik bilgilerini boruların onarılma işlemleri ve tespit işlemleri sırasında da göstermektedir.

Teknolojik veri okuma sayesinde su sızıntısının yeri tespit edilirken nokta atışı yapılmakta sadece ilgili alana ulaşmak için kesme ve çıkarma işlemleri yapılmaktadır. Kameralı Su Tesisatçı Bu sayede diğer borulara zarar verilmesi ya da yanlış yerin duvarının kırılıp, fayansının sökülmesi durumu olmaz. Temiz bir iş temiz bir işçilik çıkarılmasını sağlar.

Termal Kamerayla Su Kaçağı Tespiti

İstanbul tesisat işlemleri olarak İstanbul’ un her yerinde özenle çalıştığımız iş tanımının arasında termal kamerayla su kaçağı tespiti yapmak da vardır. Kameralı Su Tesisatçı Bu işlemler sıcak su kanalları ile ilgili sorunların çözümüne yönelik işlemleri barındırmaktadır. Sizler de evinizde su sızıntısı ya da sıcak su kaçağı şüphesi taşıyorsanız en kısa sürede firmamız ile iletişime geçmelisiniz.

Bu sayede sıcak su kanallarına özel olarak ayrı bir makine olan termal kamerayla su kaçağı tespiti yapılabilmektedir. Su kaçağı tespitinin ardından anında onarım işlemi başlar. Kısa sürede yani aynı gün dahilinde tespit işlemleri biter ve onarım işlemlerinin çözümü sunulur. Ardından tadilata gerek bırakmadan su kaçağını tespit etme işleminin sonuna gelinir ve açılan ya da kırılan bir malzeme var ise, bunun onarımı yapılır. Kameralı Su Tesisatçı eski haline getirilir. Sizler de yenilikçi arayışlar içindeyseniz kameralı su tesisatçı çağırmalısınız.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma