blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul – Su tesisat kaçak kontrolü kameralı yöntemlerle garantili yapmaktayız. Kameralı su kaçak yöntemi nedir? Nasıl Yapılır?

Su yapısı gereği en ufak sızıntılardan bile akabilmekte ve çok farklı yerlerden ortaya çıkabilmektedir. Şüphesiz ki ev içerisinde en büyük sorunlara yol açabilecek tesisat problemlerinin başından su kaçakları gelmektedir.

Su kaçakları hem tespit hem de tadilat aşamasında büyük problemlere yol açabilmektedir.

Su beton ve ahşap yapıların en büyük düşmanı olarak evlere ciddi zarar verebilmektedir.

İstanbul Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü

Gelişen teknoloji ile beraber bir çok alanda büyük yenilikler meydana gelmiştir. Su kaçağı tespiti alanında yapılan çalışmalar sonucunda oluşturulan kameralı su tesisat kaçak kontrol cihazı ile eski yöntemlerden kurtuluş gerçekleşmiştir.

Geleneksel yöntemlerde su kaçağı bulmak için suyun yüzeye çıktığı noktaya yakın yerdeki tesisatın olduğu yerden başlayarak kaçak bulunana kadar evin içi komple yıkılmaktaydı.

Bu da hem maddi hem de manevi olarak ciddi zararlara vermekteydi.Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul Cihazlı Kamera İle Su Kaçağı Bulma

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü Nasıl Yapılır?

Kameralı su tesisat kaçak kontrol cihazı birden fazla yardımcı ekipmanı ile beraber kullanılmaktadır.

Boğaziçi tesisat olarak son teknoloji cihazımız ile uzman ekibimiz ev yada iş yerinize gelerek su kaçağının bulunduğu bölgede özel cihazla ile dinleme yaparak kaçağın yada tıkanıklığın yerini bulmakta ve tesisatın uygun bir yerinden kamera ile izleme yapmaktadır.

Kameralı kaçak tespit cihazı ile tesisat içerisinde dolaşarak kaçağın yada tıkanıklığın bulunduğu yer kolay bir şekilde tespit edilmektedir.

Bu cihaz ile lavabo yada su borularına kaçan değerli eşyalarında tespiti ve kurtarımı yapılabilmektedir.

Boğaziçi tesisat olarak  İstanbul kameralı su tesisat kaçak kontrol konusunda çalışan ekibimiz gerekli eğitimleri almış profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Kaçak Tespiti Sonrasında Tadilat Nasıl Yapılır?

Su kaçaklarının tadilatı konusunda en önemli adım kaçağın yerinin tespit edilmesidir. İstanbul kameralı su tesisat kaçak kontrol alanında hizmet veren boğaziçi tesisat ile kaçakların yeri kolayca tespit edilmektedir.

Boğaziçi tesisat olarak öncelikli amacımız tıkanıklık yada kaçakları doğru tespit ettikten sonra mümkün olduğunca az yer açarak kaçağı tamir etmektir.Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul. Su kaçağı tadilatında önemli olan kaçağın hemen tespit edilmesidir. Su akışkan bir yapıya sahip olduğu için zaman geçtikçe daha büyük sorunlara yol açabilmekte ve yapıya zarar verebilmektedir. Kaçak tespit edildikten sonra alanında uzman ekibimiz en hızlı şekilde kaçağın tamiratını yapmaktadır.

Ekibimiz kaçak ile beraber suyun meydana getirdiği diğer tahrifatları da tamir ederek ev yada işyerinizi ilk gün ki sağlamlığına getirmektedir.

Kameralı Su kaçağı Tespiti İle Tıkanıklık Açma

Tesisatta meydana gelen tıkanıklıklar su kaçakları kadar can sıkıcı olmaktadır. Uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazımız ile tesisatınızda meydana gelen tıkanıklıkların yerini hızlı bir şekilde tespit etmekteyiz.

Kameralı cihazımız özelliği itibari ile tıkanıklığın yerini hızlı bir şekilde tespit edebilmektedir. Belirli bir boyutta olan tıkanıklıkları kameralı kaçak tespit cihazı kendisi açabilmektedir.Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul Cihazın açamayacağı büyüklükteki tıkanıklıklar ise yeri tespit edildiği için daha kolay bir şekilde az masraf ile açılabilmektedir. Geleneksel yöntemlerde tıkanıklıklar tesisata bir demir yada başka bir alet sokularak vurma yapma suretiyle açılmaktaydı. Bu da tesisatta daha büyük sorunlara yol açabilmekteydi.

Su Kaçak Tespit Maliyeti

Boğaziçi Tesisat olarak öncelikli amacımız her zaman en uygun fiyat ve kaliteli hizmettir. Su kaçağı konusunda ekibimiz hizmet bölgemiz dahilinde gelen çağırıları hızlı bir şekilde değerlendirmektedir.Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbulUzman ekibimiz öncelikle kaçağın tespiti konusunda çalışmasını yaparak mümkün olduğunca en uygun maliyetle sizlere fiyat bildirimi yapmaktadır. Maliyetin onaylanmasının ardından kaçağın tespiti ve tamiratı konusunda çalışmalara başlanılmaktadır.

Boğaziçi tesisat olarak yapmış olduğumuz tüm iş ve işlemlerde garanti verilmektedir. aynı sorunun tekrar olması durumunda ikinci işlemlerde sizlerden bir ücret talep edilmemektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma