blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kameralı Robotla Lavabo Açan Firma Evinizde yer alan sıhhi tesisatlar içinde en fazla sorun yaşadığınız alan lavabolardır. Banyo lavaboları başta olmak üzere tüm lavabolar sık sık tıkanarak size problem oluştururlar. Farklı nedenlerden dolayı tıkanan lavaboların tıkanma sebeplerinin başında kıl, tüy gibi etkenler yer alıyor. Su ile temas ettikten sonra bir yumak haline gelen ve giderek büyüyen bu etkenler nedeni ile lavabolarınız tıkanabilir.

Eğer uzun süre lavabolarınızı temizlememişseniz tıkanıklık nedeni ile basınç farklı yönlere kayar ve giderde yer alan dirsekler zamanla yerlerinden çıkar. Bu tür durumlarda tıkanıklığı açmak için çözeltiler size fayda sağlamayacağı için yeniden bir gider tesisatı yaptırmak zorunda kalırsınız. Peki tıkanan veya tıkanmak üzere olan lavabolar nasıl açılmalıdır?

Tıkanmış lavaboyu açmak için tercih edeceğiniz en etkili yöntem tıkanıklık giderici kimyasallar kullanmaktır. Tıkanıklığı gideren kimyasallar derecesine göre asit özelliğine sahip olduğu için  tıkanıklığa sebep olan etkenlerin parçalanmasını sağlayarak tıkanıklığı ortadan kaldırır. Ayrıca lavabonun altında yer alan dirseklerde zamanla biriken atıkları temizlemek için periyodik olarak temizlemek etkili bir yöntemdir.

Temizlik işlemine rağmen tıkalı tesisat ile karşılaşıyorsanız yapmanız gereken profesyonel olarak bir tesisat firmasından destek almanız gerekiyor. Tesisatta tıkanıklık problemini aşmadığınızda hayatınız giderek konforsuz bir hale gelecektir. Tıkalı tesisatlar açılmadığı sürece problem olmaya devam edeceği gibi tıkanıklık seviyesi artacağı içinde daha büyük maliyetlere neden olacaktır. Bu nedenle yapılması gereken profesyonel bir tıkanıklık açma servisi ile iletişime geçmek ve tıkanıklık probleminden kurtulmak.

Kameralı Robotla Lavabo Tıkanıklığı Açma

Gelişen teknoloji kendisini tesisat alanında da göstermiş, tesisat tıkanıklıklarının kısa süre de profesyonel bir şekilde açılması için teknolojik yöntemler geliştirilmesini sağlamıştır. Tesisat kırmadan kameralı cihazla lavabo tıkanıklığı açma yöntemi sayesinde hem evinizde zemin veya yüzey kırmak zorunda kalmıyor hem de ekonomik bir bütçe ile tesisat onarımı yapabiliyorsunuz. İstanbul geneline hizmet veren bir tesisat firması olarak lavabo giderini kameralı makineyle açma hizmetini sizlere sunuyoruz. Bu yöntem ile tıkanıklığın olduğu yeri noktasal olarak tespit ediyor, tıkanıklığa neden olan etkenleri görüntüleyebiliyor ve tıkanıklık seviyesini belirleyebiliyoruz. Evinizde tıkanıklık meydana geldiğinde, tıkanıklığı açmak için kameralı robotla lavabo borusu açan tesisat firması ihtiyaçlarınızda yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Bizimle iletişime geçtiğinizde evinizde bulunan giderlerden hangisinin tıkandığını belirtmeniz gerekiyor. Belirttiğiniz tıkanıklık problemine göre evinize gelen ekiplerimiz tesisat türüne göre cihaz ve ekipman kullanacak ve tıkanıklığı gidereceklerdir. Robot kullanarak tıkanıkları açan firmamız garantili olarak bu hizmeti verdiği için içiniz rahat bir şekilde tesisatlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Robot cihaz ile tıkanıklık açma zararlı mıdır, sorusu aklınıza gelebilir. Ancak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamı sadece tıkanıklığa neden olan etkenlerin bertaraf edilmesine yönelik olup tesisatlarınız için herhangi bir zarar oluşturmadığı için gönlünüz rahat bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mutfak lavabolarında genel olarak biriken yağ kalıpları nedeni ile tıkanıklık meydana gelir. Bu durumda yapmanız gereken ilk şey bizimle iletişime geçmek ve tıkanıklık açılması konusunda teknik destek almaktır. Mutfak lavabolarından aşırı kalıplaşmış yap tabakalarını kimyasal kullanarak kısa süre de çözen, tesisatlarınıza zarar gelmesini önleyen ekibimiz sayesinde mutfağınızı daha verimli bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Profesyonel ekibimiz kamera ile görüntüleme yaparak yıkama gerekli olup olmadığına karar vererek tesisatlardaki tıkanıklığı en kolay şekilde açmak için izleme yapıyorlar. Lavabo tesisatlarında oluşan tıkanıkların açılması için kameralı lavabo borusu açan firmamız ile iletişime geçebilir ve profesyonel hizmetleri ekonomik fiyatlar ile alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma