blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kamera ile Kanal Görüntüleme ülkemizde yer alan alt yapı sistemleri sürekli yenileniyor olsa da yanlış imalat yapılması, standartlardan farklı olarak alt yapı tesisatı döşenmesi, aşırı yağışların çok sık yaşanmasına bağlı alt yapının yetersiz kalması gibi olumsuz durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Alt yapı sistemleri döşenirken dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır Bu hususlar;

Atık su kanalları için doğru boru sistemlerinin kullanılması,

  • Alt yapı sistemlerinin hesabının korige boru çaplarının doğru seçilmesi vedoğru bir şekilde yapılması ve hesaplanan boru çaplarının kullanılması,
  • Boru bağlantılarının standartlara göre yapılması ve sızdırmazlık testi yapılması,
  • Yataklama ve kumlama işlemlerinin standartlara göre yapılması,
  • Alt yapı tesisatının döşeneceği bölge de yer alan diğer tesisatlara dikkat edilmesi,

Şeklindedir Bu hususlara dikkat edilmediğinde alt yapı tesisatlarında kırılmalar, çökmeler, eğimler meydana gelir. Alt yapı tesisatlarında oluşacak herhangi bir sorun tıkanıklık problemini de beraberinde getirecektir. Alt yapı sistemlerinin tıkanması, kanalda su birikmesi yaşam konforunuzu düşüren ve sağlık açısından risk oluşturan en temel etkendir. Bu nedenle alt yapı sistemlerinde oluşabilecek tıkanıklık, eğim veya atık suların sağlıklı bir şekilde akmasını önleyecek çatlak, kırılmalar çok hızlı bir şekilde onarılmalıdır.

Kamera ile Kanal Görüntüleme

Alt yapı tesisatlarında meydana gelen tıkanıklıkları ve arızaları onarmak için eski usul olan tesisat boyunca kırma dökme yapmak yerine modern bir teknik olan anal içi kamera ile görüntüleme sistemi kullanabilirsiniz. Kanal görüntüleme işleminde alt yapı tesisatının içine kamera sarkıtılarak kanal içi görüntüleniyor.

Bu sayede alt yapı tesisatının hangi noktasında tıkanıklık veya sorun olduğunu görebiliyorsunuz. Kanal içi görüntüleme hizmetleri veren ve bu konu da tecrübeli olan firmamız İstanbul geneline kamera ile görüntüleme hizmetleri veriyor. Alt yapı tesisat çapı 100 cm, 150 cm ve daha büyük çaplarda kanal içini görüntüleyebilen kamera sistemleri ile sizlere hizmet veren firmamız standart kamera görüntüleme sistemi yanında yeni geliştirmiş olduğu elle itmeli kanal görüntüleme sistemi ile arızalı olan bölgeyi noktasal olarak tespit edebiliyorsunuz. Kamera ile Kanal Görüntüleme Kanal içinde biriken ve alt kısma çöken tortu, kanal içinde tıkanıklara sebep olan taşlar ve diğer atıklar standart kamera görüntüleme sistemlerinin ilerlemesini engelleyebilmektedir. Elle itmeli kanal görüntüleme aracı tekerlekler sistemine sahip olduğu için bu engeller ile karşılaştığında itme gücü ile kolayca bu engelleri aşıyor ve arızalı olan noktayı noktasal olarak görebiliyorsunuz.

Standartlara göre imal edilmesi gereken alt yapı sistemlerinde 50 metre de bir baca sistemleri konulması gereklidir. Bu standartlara uygun olacak şekilde sahip olduğumuz kanal görüntüleme sistemleri de 50 metre uzunluğa sahiptir. 50 metre uzunluğundaki kanal görüntüleme kamerası ile tüm alt yapı tesisatını görüntüleyebilirsiniz. Kamera ile Kanal Görüntüleme Kamera ile Kanal Görüntüleme Alt yapı tesisatının her noktasını kamera ile görüntüleyebiliyor olmanız İstanbul genelinde yaşanacak tüm alt yapı sorunlarını profesyonel bir şekilde çözebileceğiniz anlamına geliyor. İstanbul geneline kamera ile alt yapı tesisatı görüntüleme hizmeti veren ve sahip olduğu tecrübe ile noktasal tespitleri çok kısa süre de yapan bir firma olarak alt yapı kanallarında sorunları kısa süre de çözüyoruz.

Pimaş İçi Görüntüleme

Alt yapı tesisatlarında kullanılan pimaşlar tıkandığında tıkanıklık olan noktanın tespit edilmesi en az zarar ile tıkanıklığın giderilmesi açısından çok önemlidir. Kamera ile pimaş içi görüntüleme ile arızalı böğe noktasal olarak tespit edileceği için minimum alan kırılarak tıkanıklık çözümlenmektedir. Kamera ile Kanal Görüntüleme Eski usul sistemlerde tesisat boyunca kırılan alan yeniden yapılmak zorunda olduğu için ekstra onarım maliyetleri ile karşılaşıyorsunuz. Kamera ile Kanal Görüntüleme Pimaş içi görüntüleme sistemi ile ekstra onarım maliyetlerinden kurtulduğunuz gibi tıkanıklık probleminden de kısa süre de kurtulmuş oluyorsunuz. Kamera ile Kanal Görüntüleme İstanbul geneline kanal içi görüntüleme, pimaş içi görüntüleme hizmeti veren firmamı ile iletişime geçmeniz halinde ihtiyacınız olan görüntüleme hizmetlerini çok ekonomik fiyatlara alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma