blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kalorifer Peteği Temizleme Nasıl yapılır?

Kalorifer peteği temizleme firması, olarak Boğaziçi Tesisat bulunduğu yerdeki tüm çevrede tercih edilen servislerden bir tanesidir. Satın alacağınız veya kullanmış olduğunuz kombilerinizde meydana gelen arızalar veya yapılması gereken bakım çalışmaları için Boğaziçi Tesisat Kombi servisi‘nden faydalanabilirsiniz. Kombi ve petek temizliği servisi, her model kombi için tamir ve onarım işlemleri yapmaktadır. Üstelik uygun ödeme fırsatları sunan servisimiz, tüm kombilerin sağlıklı ve ilk gün gibi dinamik çalışması için gereken özverili çalışmayı gösterirler. Çünkü kombilerin sağlıklı çalışması, siz değerli müşterilerimizin de huzurlu olması anlamına gelmektedir.

En İyi Radyatör Petek Modeli
kalorifer peteği temizleme

Müşteri memnuniyeti esaslı çalışan kombi bakım servisi, aynı zamanda sizin cebinizi de düşünmektedir. Firmamız ile yapacağınız sözleşme sayesinde yılın belli dönemlerinde kombilerinizin bakımları, ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bakımları zamanında yapılan kombileriniz sayesinde, yakıttan tasarruf ederek, doğal gaz parasını az ödeyebileceksiniz.

Kalorifer peteği temizleme fiyatı

Düzenli yapılan her bakım çalışması, hem cihazın hem de müşterilerin sağlığını doğrudan etkilemektedir. Eğer bir cihazda problem var ise, bu durum müşteriyi de olumsuz etkiler. Kombi bakım ve onarım servisi olarak bu durumu, müşterilerimizin sağlığını bozan durum olarak adlandırıyoruz. Bu durumun önüne geçmek artık çok kolaydır. Sadece bir telefon sayesinde, profesyonel hizmetimizden faydalanarak en iyi hizmeti tarafımızdan alabileceksiniz.

Tesisat zaman içerisinde tıkanmış veya eskimiş olabilir. Bu durumları sizler müşteri olarak tek başınıza anlayamayabilirsiniz. Bu durum karşısında da fazla yakıt harcanır ve bu terslik faturalara yansır. Sorunların önüne geçebilmek için mutlaka petek temizleme servisi müşteri hizmetleri ile irtibat kurmanız gerekir. Sadece bir numara tuşlayarak, müşteri temsilcilerimize bağlanarak sorunlarınızı onlar ile paylaşabilirsiniz.

Peteklerin temizliği, tıkanıklık açma işlemleri, kombi temizliği, kombi bakımı, kombilerin onarımı ve çeşitli pek çok şikâyetiniz için nitelikli elemanlarımız sizlere yardımcı oluyor. Uygun fiyat karşılığında yaptığımız hizmetlerimiz hem temiz hem de oldukça güvenilir bir şekilde yürütülüyor. Tecrübemizi sizinle paylaşmak için her zaman o telefonun ucunda sizleri bekliyor olacağız. Söz konusu olan sözleşme ile ya da ekibimizin çalışma koşulları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz, iletişim bilgilerimizden, müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sizi daha da aydınlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma