Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kalorifer Peteği Çalışmıyor Isınmıyor Isıtma sistemi olarak kullanılan ve günümüzde sıkça tercih edilen kalorifer sistemi, ısıtma sorununu ortadan kaldırmaktadır. Bu nedenle evlerde, işyerlerinde tercih edilen kalorifer, merkezi ısıtma sistemi veya kat sisteminde kullanılıyor. Fakat düzenli bir şekilde kullanılan kalorifer petekleri bir süre sonra çalışmamaya başlıyor. Bu durumda ısınmanın yetersiz olması neden oluyor. Kalorifer peteğinin çalışmamasının birçok nedeni vardır. bu nedenle arasında; su basıncında sorunun oluşması, tesisat siteminde havanın olmaması, borularda tıkalı olması gibi nedenler bulunuyor. Bunun sonucunda petekler yeteri kadar ısı sağlayamadığından dolayı, yakıt tüketimi de artmaya başlayacaktır. Bu nedenle peteklerinizin çalışmaması durumunda yetkili firmalardan destek alarak çalışmayan peteklerinize bir çözüm üretebilirsiniz. Kalorifer temizliği hakkında detaylı bilgi için kalorifer temizliği sayfamızı ziyaret ediniz

Kalorifer Peteği Çalışmıyor Isınmıyor 5 Nedenleri

Her yıl düzenli bir şekilde kullanılan petekler, kullanıcılar tarafından ne yazıkki temizlenmiyor. Bu da bir süre sonra peteklerin yeteri kadar ısıyı yayamamasına neden oluyor. Bu nedenle de petekler gerekli çalışma potansiyelini gösteremeyerek ısının düşmesine neden oluyor. Fakat peteklerin düzenli bir şekilde temizliğinin yapılması, ısının her tarafa kolay bir şekilde iletilmesine yardımcı oluyor. Alanında uzman firmalar tarafından yapılan petek temizliği sayesinde artık peteklerin çalışma potansiyelinde herhangi bir sorun meydana gelmiyor. Kalorifer Peteği Çalışmıyor Isınmıyor Böylece temizliği yapılan peteklerden olumlu sonuçlar alarak, bu petekleri istediğiniz zaman kullanabileceksiniz. Bu sayede firmalar tarafından alınan yardım sonucu peteklerin her tarafı normal bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

Petek Arızası Sorunu İçin Dört Dörtlük Hizmet

Bir süre düzenli olarak kullanılan petekler olası bir durum söz konusu olduğunda çalışma verimini düşürüyor. Özellikle peteklerin su almaması ve düzenli bir şekilde temizliğinin yapılmaması çalışma sorununa neden olduğundan dolayı, insanlar yetkili firmalarla iletişime geçerek petek arızalarını gidermeye çalışıyorlar. Kalorifer Peteği Çalışmıyor Isınmıyor Petek arızası sorununa karşı en ideal hizmeti sunan firmalar sayesinde artık petekler düzenli bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Böylece firmalar tarafından petek arızası için alınan önlemler sayesinde insanlar peteklerinin bozulması durumunda anında yetkili firma ile iletişime geçerek karşılaştıkları sorunun üstesinden gelebiliyorlar. Bu nedenle sizde karşılaştığınız petek arızasını gidermek için firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma