KAĞITHANE Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Su kaçakları en son raddede banyodan su damlatıyor, duvarda su sızıntısı ve nemlenme oluşturur ve üst kattan sızan su şeklinde görülür.

Bu gibi durumlarda Kağıthane kaçak su tespiti işlemlerinden kesinlikle yararlanmak gerekmektedir. Çünkü su kaçağı bu aşamadan sonra boru patlamasına ve yapıların su baskınlarına uğramasına neden olacaktır.

Kağıthane Su Kaçağı Bulma

Bilindiği üzere Kağıthane su kaçağı tespiti işlemlerinde cihaz kullanımı gerekir. Cihaz kullanmadan Kağıthane su kaçağı bulma uygulayan tesisat firmaları da bulunmaktadır.
Su tesisatı kaçağı sorunlarının kesin çözümü için profesyonel firmalar tercih edilmelidir.
Kameralı cihaz sayesinde duvarda su sızıntısı nasıl bulunur veya su tesisatında kaçak var nasıl bulunur gibi sorular da azalmıştır. tesisat firmalarının farklı su tesisat kaçak tespiti işlemleri şu şekillerde olacaktır.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Kağıthane

 • Kırmadan ve cihazla yapılan su kaçağı tespiti işlemlerinde tesisat firmaları öncelikle akustik dinleme cihazları kullanacaktır. Bu cihazlar ile su borularının geçtiği tüm noktaları dinleyecek ve su kaçağı olan alanları noktasal olarak tespit edecektir.
 • Tesisatta kaçak su tespiti işlemlerinde pis su tesisatı su kaçağı bulma için ayrı bir görüntüleme yapılmalıdır. temiz su tesisatı kaçak tespiti ise ayrı bir dinleme ile bulunacaktır.
 • Kaçak bulma işleminde kullanılan akustik dinleme cihazları son sistem ürünler olduğu için kesinlikle yanlış bulma gibi bir durum söz konusu değildir.
 • Dinleme cihazlarının ardından ise kameralı görüntüleme sistemleri ile su borularında meydana gelen kaçak arızalarının ne boyutta olduğu tespit edilir. nasıl işlemler ile giderileceği gibi konular araştırılmakta ve su kaçağının tespiti ve onarımı kırma dökme olmadan halledilmektedir.

Kim Evinin Günlerce İnşaat Alanlarına Dönmesine İzin Verir ki?

 
Cihaz kullanan tesisat firmalarının işlemlerinde kırma dökme olmazken. Cihaz kullanmadan su tesisatı kaçakları bulmak çok zordur. Cihazsız tesisat firmaları ise yapacakları çalışmalarda kırma dökme işlemleri uygulamaktadır. Bu işlemlerde ise en çok zarar yapıya olduğu gibi yapının içinde yaşayanlara da olmaktadır.
Cihaz Sistemleri Olmadan Yapılan İşlemler Hem Zorlu Hem de Pahalıdır.
 
Kağıthane kaçak su tespiti işlemlerinde firmamız kadar başarılı ve sorunsuz olmayan cihaz kullanılmadan. yapılan su tesisatı kaçağının bulunması işlemlerinde diğer bir olumsuz durum ise yapılarda meydana gelen kırma dökme olaylarıdır.
Yaşamsal alanlar adeta inşaat alanlarına dönüşür ve yapıların içinde inşaat artıkları ve molozlar çıkartılır. Bu şekilde yapılan su sızıntısı tespiti işlemleri bu kadar zorlu olmasına karşın bir de çok yüksek işlem faturaları çıkmaktadır.

Kağıthane’nin Tüm mahallelerine su kaçağı bulma, tıkalı gider açma, petek temizliği kombi tamiri servisimiz vardır.

 1. ÇAĞLAYAN MAHALLESİ
 2. ÇELİKTEPE MAHALLESİ
 3. EMNİYET EVLERİ MAHALLESİ
 4. GÜLTEPE MAHALLESİ
 5. GÜRSEL MAHALLESİ
 6. HAMİDİYE MAHALLESİ
 7. HARMANTEPE MAHALLESİ
 8. HÜRRİYET MAHALLESİ
 9. MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ
 10. MERKEZ MAHALLESİ
 11. NURTEPE MAHALLESİ
 12. ORTABAYIR MAHALLESİ
 13. SEYRANTEPE MAHALLESİ
 14. SULTAN SELİM MAHALLESİ
 15. ŞİRİNTEPE MAHALLESİ
 16. TALATPAŞA MAHALLESİ
 17. TELSİZLER MAHALLESİ
 18. YAHYA KEMAL MAHALLESİ
 19. YEŞİLCE MAHALLESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma