Halkalı Kaçak Su Bulma

blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Halkalı Kaçak Su Bulma

Halkalı kaçak su bulma işlemlerinde son sistem teknolojiler ile üretilmiş olan ve işlem kapasiteleri çok yüksek olan tesisat cihaz sistemleri kullanılmaktadır. Su kaçağı tespiti işlemlerinden bu şekilde cihaz sistemleri ile kırmadan dökmeden işlem uygulanabildiği gibi cihaz sistemleri kullanmadan hizmet veren tesisat firmaları da bulunmaktadır.

Su kaçağı bulma işlemlerinde kesinlikle cihaz sistemi kullanan tesisat firmalarının seçilmesi çok önemlidir. Gerek temiz su tesisatı kaçak tespiti işlemlerinde gerekse pis su tesisatı su kaçağı bulma işlemlerinde cihaz kullanımı olan tesisatı firmaları su kaçağının tespiti ve onarımı işlemlerini kırma dökme yapmadan ve saatlik işlem süreleri ile kaliteli bir şekilde sonuçlandırmaktadır.

Su tesisatı kaçağı işlemlerinin banyodan su damlıyor, üst kattan sızan su var veya duvarda su sızıntısı ve nemlenme var gibi problemlerde fark etmek ve hemen önlem almak gerekir. Çünkü yapının duvarlarının içinde biriken sular artık yüzeye çıkmaya başlamıştır ve önlem alınmaması taktirde de evler su baskınlarına uğrayacaktır.

Halkalı ’da Su Kaçağı Bulma İşlemlerinde Teknolojik Gelişmeler Yaşanmaktadır 

  • Kırmadan ve cihazla yapılan su kaçağı tespiti işlemleri sadece profesyonel hizmet kalitesini benimsemiş ve tesisat alanında uzmanlaşmış firmalar sunmaktadır.
  • Tesisatta kaçak su tespiti işlemlerinde hizmet veren bu tesisat firmaları akustik dinleme cihazları ile tüm su borularının geçtiği alanları dinlemekte ve bu alanların üstünden su kaçağı olan bölgeleri cihazdan gelen sinyaller doğrultusunda saptamaktadır.
  • Akustik dinleme cihazları ile yapılan su tesisat kaçak tespiti işlemlerinin ardından ise kameralı görüntüleme sistemleri ile çalışmalar devam etmektedir.
  • Kameralı görüntüleme sistemleri ile borularda meydana gelen su kaçakları görünür kılınmakta ve hasar boyutu görülerek nasıl bir işlem uygulanacağı belirlenmektedir.

Halkalı Su Kaçak Tespitinde Teknolojik Yöntemleri Seçin Karlı Çıkın

 

Cihaz sistemleri kullanan profesyonel tesisat firmalarına yöneltilen su tesisatında kaçak var nasıl bulunur sorusu bu çalışma şekilleri ile cevaplandırılmaktadır. Fakat cihaz sistemleri olmadan su sızıntısı tespiti ve onarımı hizmetleri veren tesisat firmaları da bulunmaktadır. Bu tesisat firmalarına yöneltilecek olan duvarda su sızıntısı nasıl bulunur sorusunda alınacak olan ilk yanıt ise duvar bölgelerinde kırma dökme işlemlerinin uygulanmasının şart olacağıdır. Çünkü bu tesisatı firmalarının duvarların altında gömülü olan su borularına başka şekilde ulaşma şansı yoktur. Bu şekilde düşük kalitede bir hizmetin ise en çok zarar gören tarafı ev sahipleri olmaktadır.

 

Halkalı da Cihaz Olmayan Tespitlerde Hem Sorunlu İşlemler Hem de Yüksek İşlem Bedelleri

 

Halkalı kaçak su bulma işlemlerinde olduğu gibi cihaz sistemleri kullanmadan hizmet veren tesisat firmalarının su tesisatı kaçağının bulunması işlemlerinde yapacakları ilk zarar yapıya olacaktır. Yapının duvarlarının ve fayanslarının kırılması tüm evin kirleneceği ve yaşamsal düzenlerin bozulacağı anlamına gelmektedir. Cihaz sistemleri olmadan yapılacak olan su tesisatı kaçakları bulma ve onarma işlemleri günlerce sürecek ve yapının içinde bu süre zarfından tesisat kullanımı olmayacaktır. Su kaçağı bulma işlemlerinde bu şekilde bir çalışma düzeni ayrıca işlem ücretleri açısından da oldukça yüksek olacaktır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma