blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Görüntülü Su Kaçağı Bulan Tesisatçı Servisi Su kaçakları büyük problemler olarak karşımıza çıkar. Önemli olan bu problemlerin üstesinden gelip, anında tamir ve tadilat işlemlerini başlatmak olmalıdır. Peki su kaçağı tamiratı nasıl yapılır? Su kaçağı tespiti ve tamiratı iki şekilde gerçekleşmektedir. Bunlardan ilki eski usul sistem ile çalışan, çekiç ve el yordamı ile akacak arayan ustalardan yardım almak; ikincisi ise görüntülü su kaçağı tespitinde bulunan firmalar ile çalışmaktır.

Görüntülü Su Kaçağı Bulan Tesisatçı Servisi

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? Teknolojinin imkânlarından faydalanarak evinize zarar vermeyen en doğru sistemin görüntülü su kaçağı tespiti olduğunu söylemeye gerek yoktur. Peki size en yakın görüntülü su kaçağı servisi nerede bulunur? İşte bütün bu soruların yanıtını bu yazımızda keşfedebilirsiniz.

Görüntülü su kaçağı servisi, bizim firmamızın müşterilerine sağlamış olduğu bir hizmettir. Bu hizmet kapsamında en belirgin özellik ile cihaz kullanılarak kısa sürede profesyonel bir çalışma sağlanmış olmasıdır. Size en yakın görüntülü su kaçağı servisi olarak, İstanbul genelindeki bütün ilçelere hizmet sağlamaktayız.Görüntülü Su Kaçağı Bulan Tesisatçı Servisi

Sitemiz üzerinden yapacağınız randevu bilgilerinde sizlere bulunduğunuz semte uygun olarak en yakın konumda bulunan tesisat ustalarımızı yönlendirmekteyiz. Bu sayede hem zaman problemi hem de mesafe problemi ortadan kalkmış olmaktadır.

Görüntülü su kaçağı bulma işlemi yapılması için, cihaz ve ekipmanlar ile en kısa sürede sorun olan yere gelerek işlemlerimiz başlatılmaktadır.

Görüntülü cihazların çalışma prensibinde ses dinleme ve akustik aparatlar ve aynı zamanda da sıcak su, şebeke suyu, gider borusu vb. konumuna uygun olarak kameralı sistemler ile görüntüleme teknikleri kullanılmaktadır. Görüntülü Su Kaçağı Bulan Tesisatçı Servisi Hangi tesisat sorununa ilişkin olursa olsun anında çözüme kavuştuğu için herhangi bir problem bu koşullarda görünmemektedir. Görüntülü Su Kaçağı Bulan Tesisatçı Servisi Teknolojik aletler sadece tesisat sorunlarının çözümlenmesinde değil, bakım işlemlerinde, onarımdan sonraki görüntüleme ve sağlama yapma işlemlerinde de temel prensip olarak kontrol sağlamaktadır.

Su Kaçağı Bulma Servisi Nasıl Çalışmaktadır?

Su kaçağı, herhangi bir tesisat sisteminde meydana gelen, boru çatlağı ve kırığından çıkan suyun bina temellerine doğru inmesi işlemidir. Bunun için firmamızı arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Peki sistemimiz nasıl işlemektedir. Öncelikle randevu talebi alınır ve en kısa sürede size en yakın konumda bulunan tesisat ustalarımız servis ekipmanları ile kapınızı çalar.

Tesisat ustalarımız önce bulunduğunuz dairenin ardından yerleşim binanızdaki tesisat problemini inceler. Su kaçağının tespiti için temiz su tesisat sistem, kalorifer tesisat sistemi ve atık su tesisat sistemi birbirinden bağımsız olarak incelemeye alınır. Sorunun kaynağı bu şekilde tespit edilir. Araştırma dedektör yardımı ile yapıldığından bu aşamada zarar verilmez.

Su kaçağının bulunması işleminde ekstra masraflara yol açacak kırma işlemi yapılmaz. Dedektör yardımı ile su kaçağı şüphesi olan yer keşfedilir. Ardından su kaçağının görüntülü olarak tespiti yapılır. Görüntülü Su Kaçağı Bulan Tesisatçı Servisi Bu işlem kaçak olan bölgenin kesinleşmesini sağlar. Ardından işlem için her türlü kırma, kesme ve onarım işlemleri yapıldıktan sonra yeniden kontrol altında su kaçağının giderilmesinden emin olunur.

Kaçak durumu ortadan kalktıktan hemen sonra tamirat işleminin yapıldığı alan o şekilde bırakılmaz. Görüntülü Su Kaçağı Bulan Tesisatçı Servisi Bu ülkemizde yapılan en büyük tesisat onarımı yanlışıdır. Açılan yer kapatılır. Eskisinden daha iyi konuma getirilir ve müşteriye teslim edilir.

Sıcak su tesisatındaki su kaçağı termal kameralar ile gider tesisatındaki kaçaklar ise, kameralı robot sistemi ile tespit ve kontrol edilmektedir. Görüntülü Su Kaçağı Bulan Tesisatçı Servisi Her bölgenin ayrı cihazı ve kendine özgü aparatları bulunmaktadır. Su kaçağının nedenleri incelenerek tamir ve bakım işlemleri yapılır.

Su sızıntısını kamerayla tespit eden firmalar olarak bizi her zaman tercih edebilirsiniz. Kısa süreli ve anında müdahale ile profesyonel çalışma desteği alabilmek için derhal arayınız.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma