blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Görüntülü Su Hasarı Tespit Eden Firma Kameralı cihazlarla su hasarlarını noktasal tespit edip yine en az hasarla tamir ediyorurz.

Görüntülü Su Hasarı Tespit Eden Firma

Su baskınları en çok korkulan ev hasarları problemlerden biridir. Ailecek tatil ve benzeri bir yere gidildiğinde güzel bir hafta sonunun ardından eve dönüldüğünde eşyalarınızı su içinde yüzerken bulmak sizi oldukça fazla etkileyecektir. Su problemlerinin kaynağı temiz su tesisatlarından kaynaklanan bir neden ise biraz daha şanslı sayılmanız mümkündür. Görüntülü Su Hasarı Bu durumun zemin katta oturanlar için ise anlamı bambaşkadır. Yukarıdan gelen pis suyun evin içerisinde bulunması durumunda oldukça kötü duygular birbirini kovalayacaktır. Eşyalarınızın zarar görmesinin yanı sıra sağlığınıza da menfi yönde etkisi bulunan kanalizasyon baskını evinizde kötü kokular da bırakacaktır. Görüntülü Su Hasarı Her şekilde bu şekilde yaşanmakta olan su baskını problemiyle karşılaştığınızda eğer sigortanız bulunuyorsa şanslı olduğunuz kesin. Evinizde yapılacak bir görüntülü su hasar tespit çalışmasının ardından sigorta bütün zararınızı karşılayacaktır.

Su baskının sebebi olarak üst kat komşunuzdan veya binanın genel olarak kullanımında olan borularından kaynaklanıyorsa hasarı siz değil bina veya komşu karşılamaktadır. Böyle bir durumun yaşanması halinde görüntülü cihazla su hasarı tespit eden firma ile bu işlemin çözülmesini sağlamak en doğru işlem olacaktır. Su hasar tespiti yapan şirket olarak İstanbul genelinde, suyun evinizden atılması için gerekli çalışmaları büyük bir özen içerisinde yapmaktayız.

Evi Su Basması Durumunda Neler Yapılmalıdır?

Meydana gelen su baskını oturduğunuz dairenizdeki temiz su tesisat borularından meydana gelmiş ise ilk olarak su vanasını kapatmanız gerekmektedir.

İkinci adımda şarteli indirin

Elektronik cihazlarınızı su seviyesinin üstünde duracak şekilde taşıyın.

Su baskınından hasar görebilecek bütün mobilyalarınızı güvenceye alın.

Halılarınızı kaldırarak uygun bir yere süzülmesi için asın

Çabuk kuruması için evi havalandırın.

Eğer yerler laminant parke ise suyun en kısa sürede boşaltılması gerekmektedir. Bu işlemi yaptırmak için su hasarı tespiti yapan bir firma ile çalışmak daha sonraki aşamalar için muavin olacaktır.

Su basması sonucu alt komşumuzda da sızıntı meydana geliyor ise su parkelerin altından sızıntı yapıyor olmasının muhtemel olduğu düşünülmektedir. Bu durumda parkelerin sökülmesi ve altına sızan suyun kurutulması gerekmektedir.

Su Hasar Tespiti Yapan Firma

İstanbul içerisinde her bölgeye oldukça hızlı bir şekilde ulaşım sağlayan firmamız alanında son derece uzman personeliyle su baskını temizlik işlemleri büyük bir hassasiyet ile yapmaktadır. Görüntülü Su Hasarı Ayrıca su hasarının da hangi nedenden olduğunu bularak, hasarın ödenmesi için gerekli yerlere başvurmanızı sağlayacak raporu da tarafımızca hazırlayıp sizlere sunuyoruz. Bizden aldığınız su hasar raporu ile yapı yönetimine, üst kat komşunuza ya da sigorta şirketine başvurarak hasarın karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul genelinde hizmet vermekte olan firmamızın su hasar tespit çalışmasının aşamalarını aşağıda size sunduk.

Su baskının hasar tespiti, baskına neden olan kaçağın tespiti, su kaçağının tamiri ve suyun dışarı atılması, İstanbul genelinde hizmet vermekte olan firmamız su baskınına neden olan su kaçağını evinizin her hangi bir yenine zarar vermeden, kırmadan cihazla tespit edebilmektedir.

Pis su olarak bilinmekte olan, yani kanalizasyon suyu taşması durumunda, evinizde ya da iş yerinizde atık suyun uzaklaştırılması, temizlik ve dezenfektasyon işlemleri firmamız tarafından büyük bir hassasiyet içerisinde yapılmaktadır.

Yapılan işlem son derece ekonomik olarak yapılmaktadır. Görüntülü Su Hasarı Eski yöntemler ile kıyaslandığında evin kırılması ve dökülmesi ve bunun yanı sıra bu işlemin işçiliği son derece yüksek bir maliyet içermekteydi. Görüntülü Su Hasarı Kameralı sistem ile bi duruma bir son verilmiş bulunmaktadır. Hem maliyet hem temizlik anlamında büyük bir kolaylık İstanbul halkına firmamız tarafından sağlanmıştır.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma