blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Göktürk Su Tesisatçısı  Tesisat sistemlerinde en çok karşılaşılan sorunlardan biri de su kaçağı problemleridir. Su kaçağının belirtileri gayet açık ve nettir. Su kaçakları öncelikle duvarlarda nemlenme ve duvarda su sızıntısı şeklinde görülür. Bazı durumlarda ise alt kat dairede üst kattan sızan su şeklinde ve banyodan su damlıyor biçiminde görülür. Bu durumlarda insanlar hemen duvarda su sızıntısı nasıl bulunur veya su tesisatında kaçak var nasıl bulunur gibi soruları araştırmaya başlar. Fakat öncelikle belirmekte gerekir ki su kaçağı tespiti işlemlerinde iki farklı çalışma şekli vardır. Bu çalışma şekillerinden biri Göktürk su kaçağı tespiti işlemlerinde olduğu gibi cihazlı ve makineli sistemler ile yapılan çalışmalardan oluştuğu gibi cihaz ve makine sistemleri kullanmadan yapılan su kaçağı bulma işlemleri de olmaktadır. Göktürk Su Tesisatçısı Tesisatta kaçak su tespiti işlemlerindeki bu farklı çalışma şekilleri yapılacak olan işlemleri baştan sona etkilemekte ve işlem süreleri, fiyat aralıkları ve yapılan işin kalitesini belirlemektedir.

Göktürk Su Tesisatçısı

Cihaz Sistemleri İle Olan Çalışmalar Her Zaman Kaliteli Ve Uygun fiyatlıdır
Göktürk Kırmadan ve cihazla yapılan su kaçağı tespiti işlemlerinde üstün hizmet başarısı ve kaliteli işlemler gösterilmektedir. Göktürk Su Tesisatçısı Son sistem teknolojik cihazlardan olan akustik dinleme cihazları ve kameralı görüntüleme sistemleri ile işlem uygulayan tesisat firmaları yaptıkları su tesisatı kaçağı bulma işlemlerinde birçok avantajlı durum oluşturmaktadır.
Göktürk Profesyonel tesisat firmaları işlemlerinde öncelikle akustik dinleme cihazları ile su tesisatı borularının geçtiği tüm duvar noktalarını dinlemekte ve bu dinlemeler sonucunda da su tesisat kaçak tespiti işlemlerinde noktasal tespitler yapmaktadır.
• Bu tespit işlemlerinde öncelikle temiz su tesisatı kaçak tespiti ve pis su tesisatı su kaçağı bulma işlemleri uygulanırken sonrasında bu su kaçak alanlarına kameralı görüntüleme sistemleri gönderilmektedir.
• Kameralı görüntüleme sistemleri ile de borularda meydana gelmiş olan hasarların ne boyutta olduğu ve bu hasarların nasıl çalışmalar ile giderileceği gibi araştırmalar yapılır ve su kaçağının tespiti ve onarımı bu şekilde kırma dökme olmadan sonlandırılır.
Tesisat Teknolojileri İle Var Olan Değil Sonradan Oluşacak Kaçaklar da Bulunur

Göktürk su kaçağı tespiti işlemleri yerine cihaz kullanımı olmayan tesisat firmalarından işlem uygulanması halinde ise öncelikle yapının tesisat sistemlerinin geçtiği tüm duvarlar kırılır ve su boruları açığa çıkarılır. Açığa çıkartılan bu su borularına tazyikli su basılarak borularda oluşan su kaçak alanları bulunmaya çalışılır.  Göktürk Su Tesisatçısı Fakat bu işlemlerde sadece var olan su tesisatı kaçakları bulunur sonradan oluşacak olan su kaçağı problemleri asla bulunamaz ve garantisiz bir işlem uygulanmış olur.

Yapılardaki İnşat Alanları Hem Zorlu Hem de Son Derece Pahalı işlemler Olacaktır

Cihaz sistemleri olmadan yapılan su tesisatı kaçağının bulunması işlemlerinde ortaya çıkacak kırma dökme işlemleri ise son derece problem oluşturan ve kişilerin büyük zararlara uğramasına neden olan bir durumdur. Cihaz sistemleri kullanılmadan yapılacak olacak su sızıntısı tespiti işlemlerinde ortaya çıkan kırma dökme olayları bütün zorluklarının yanında bir de maddi açıdan çok yüksek bedeller olacaktır.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma