blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Gider açma ürünleri, incelenmesi gereken ve farklı uygulama alanları ile kullanılması gereken ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Her giderin kendi içerisinde çapı ve kullanım türü farklı olmaktadır. Gider Açma Ürünleri Buna uygun olarak da gider açma ürünleri farklılık göstermektedir. 

Gider Açma Ürünleri Uygun Tıkanıklık Nedenleri

  • Mutfak giderleri en çok tıkanıklık gösteren yerlerdir. Çünkü çok fazla yemek pişmesi ve gıda maddesinin lavabo süzgeçlerinden geçmesi ile birlikte tıkanıklık oluşmaktadır. Gider Açma Ürünleri Mutfak giderlerinin tıkanma sebebi en başta yağlanmadır. Yağların lavabolara dökülmesi, atık maddelerinin lavabo içerisine atılması bir süre sonra burada katılaşmaya sebebiyet verecektir. 
  • Tuvalet borularının tıkanma sebebi katı madde düşmesi, tuvalet kağıdı veya suda çözünemeyen maddelerin tuvalet içerisine atılmasıdır. Ayrıca tesisatın da bina tesisat döşenme aşamasında yanlış bağlanması ve destek yerlerinin eğimli olmaması nedeni ile sürekli tıkanmalar meydana gelebilmektedir. 
  • Banyo gider borularının tıkanma nedenleri, küvet ve duşa kabinde oluşan saç, sabun ve kıl artıklarının buradan geçmesi ve gider borularında tıkanıklığa yol açması olarak karşımıza çıkmaktadır. En sık karşılaşılan durumlar bunlar olduğu gibi bu durumların kolay şekilde çözümlenmesi de mümkün olmaktadır. 

Genellikle bu tarz bir tıkanma ile karşılaşılmasının ardından kişiler kendi imkanları ile birlikte tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirmektedir. Bazı durumlarda tıkanıklık gerekli kimyasal ile açılsa da bazı durumlarda tıkanıklığın nedeninin güçlü olmasından kaynaklı açılmamaktadır. Aksine tıkanıklık tamamen kapanma yoluna gitmektedir.

Bu olumsuz durumların sonucunda tıkanıklık açma işlemleri için firmamızı aradığınız zaman sizlere, en ideal zaman diliminde randevu verilecek ve bunun sonucunda da tıkanıklık açmak için yaşam alanınıza gelinecektir. Alanında uzmanlaşmış ve tıkanıklık açma konusunda her türlü araç ve ekipmandan yararlanan ustalarımız ile birlikte tıkanıklık giderlerinin açılmasına ilişkin çalışmalarımızı görebilirsiniz. 

Gider Boruları Tıkanma Nedenleri

Gider borularını  tıkanma nedenleri giderlerin bulunduğu yere göre değişiklik gösterir. aktı madde atımı, sıvı maddenin gider borusunda katılaşması, zaman içinde oluşan kireçlenme ve boruda meydana gelen çatlak ve kırıkların gider borusunu tıkaması gibi, nedenleri vardır. Gider Açma Ürünleri Yeni binalarda yabancı madde atımı ile eski binalarda ise tesisat sisteminin eskimesine bağlı olarak gider borusu tıkanması oluşmaktadır. Hal böyle olunca da gider borusunun tıkanması sorunu ile karşı karşıya kalınmaktadır. 

Gider borularının açıldıktan sonra aynı şekilde gider borularının bakımı yapılması gerekir. Bu sayede kötü durumda olan boruların kurtarılması ve ömrünün uzatılması mümkün olmaya başlayacaktır. Bu bakımlar kimyasal madde basımı ile sağlanabilmektedir. 

Mutfak Gideri Nasıl Açılır?

Mutfak gideri tıkanma nedeni katı maddelerin ve yemek artıklarının zaman içerisinde gider borusunu tıkayarak açılmaması durumdur. Mutfak giderleri açma işlemleri için kişiler kendi imkanlarını denese de bir süre sonra yeniden tıkanıklık oluştuğunu görecektir. Bunun için en etkili yöntem gider açma makinesi kullanan bir tesisatçı çağırmak olmalıdır.

Mutfak giderinde oluşan yağlar için yağ çözücü kimyasallar eşliğinde gider açma makinesi imdadınıza yetişmektedir. Önce giderler tazyikli su ile basınç sağlanarak açılır. Gider Açma Ürünleri Ardından kimyasal basım ile yağlanma veya başka oluşumların önüne geçerek uzun süreli şekilde tıkanıklık oluşumlarının engellenmesi ile sonuçlanmaktadır. 

Tuvalet Gideri Nasıl Açılır?

Tuvalet tıkanıklığı sebepleri birçok farklı nedenden kaynaklı olabilir. Bu tıkanıklıkları açabilmek için kişi kendi imkanları ile uğraşınca ve tıkanıklığı açamayınca makineli robot yardımı ile gider açan tesisat ustaları ile çalışmalıdır. Firmamız tesisatçıları tuvalet gideri açma işlemlerine bağlı olarak, birçok farklı materyal kullanımı yapmaktadır.

Tıkanıklık açma makinesi ilk kullanılan yöntemlerden biridir. Açılması mümkün olmayan tıkanıklıklar için farklı aparatlar kullanılarak çözüm yapılır. Buna ek olarak gider açma ürünü kullanılır. Gider Açma Ürünleri Gider açıcı maddeler kullanılır. Her halükarda tuvalet tıkanıklığı, tuvalet giderleri ve lavabo açmak için çeşitli kimyasallar, basınçlı su veya aparatlar sayesinde sağlanabilmektedir.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma