blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Gider Açıcı Tesisatçı Ustaları

Gider açıcı usta demek, tesisat sistemlerinde yaşanılan sıkıntıların üzerinden gelebilecek ve en etkili hizmeti müşterilerine sağlayabilecek usta demektir. Bu ustanın iş tanımında gider borusu tıkanıklıklarını en profesyonel şekilde açma hizmeti yer almaktadır. Bu sayede bu işlem için yapılan prosedürlerin yanında zarar vermeden ve kısa sürede kaliteli bir hizmeti, sağlaması gerekmektedir.

Gider açan firmalarda çalışan tesisat ustaları çalıştıkça ve gider tıkanıklığı konusunda çalışma yaptıkça alanında daha profesyonel bir hale gelmektedir. Hal böyle olunca da en iyi tesisatçı usta arayışları müşteriler tarafından bir talebe dönüşmektedir. Hiç kimse evinde bir gider borusu tıkanıklığı için yanlış kişi ile çalışmak istemez. Ekstra maliyet çıkaran, kırıp dökerek iş yapan ya da yanlış bilgi nedeni ile tesisat hatası yapan kişilerle çalışmak istemez.

Bu nedenle de tesisat ustalarımız alanında en iyisi olmak için sürekli olarak çalışma sergilemektedir. Makine yardımı ile ve teknolojik aletler yardımı ile gider borusu açma konusunda oldukça usta yaklaşımlar sağlamaktadırlar. Bu sayede de profesyonel ve bir o kadar da başarılı çalışmalar yapabilmek mümkündür. Gider borusu tıkanıklığının birçok çeşidi bulunmaktadır. İyi bir tesisatçı ustası bu konu ile alakalı olarak ustalaşmak istediği zaman ortalama bir yıl içerisinde aktif olarak işin içerisinde olduğunda alanında uzmanlaşabilmektedir.

Bu konu oldukça pratik bilgiler içeren ve teknolojik imkanları da çalışma hayatına dahil edebileceğimiz bir konudur. Firmamız ustaları da kendi alanında oldukça başarılıdır. Her zaman gider açıcı usta ihtiyacınız olduğunda bir numaralı adres olarak bizleri arayabilir ve konu ile alakalı ya da fiyatla alakalı olarak net bir bilgi alabilirsiniz. En iyi tesisatçı usta arayışlarınız için firmamız ile dilediğiniz zaman çalışmanızı tavsiye ederiz. 

Açılmayan Tesisat Borusu İşleri

Her tesisat borusu muhakkak açılacaktır. Bu durum biraz da tıkanıklığın durumu ile alakalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Tıkanıklığın nedenleri basit düzeyli olduğu zaman kimyasal kullanımı, pompa kullanımı, kostik kullanımı ile kolay bir şekilde açılabilmektedir. Ancak bazı durumlarda o kadar ciddi tesisat hataları vardır ki gider açılmaz.

Açılsa dahi bir süre sonra kullanamadan anında yeniden kapanır. İşte bu olumsuz durumları önlemek için firmamız içerisinde işin ehli ve uzman kişiler ile çalışmanız gerekmektedir. Açılmayan tesisat borularının temel nedeni ana gider borusundaki çökme durumundan kaynaklıdır. Tesisat giderleri zamanın değişimine bağlı olarak yıpranma gösterir. Uzun zaman içerisinde tesisat yapısı eskimektedir. Bina temeli uzun zaman içinde oturma gösterir. Bu durum ana gider borusu tesisatını yıpratabilir.

Ya da binanın deprem görmesi, dışarıdan darbe alması, küçük çaplı sarsıntı geçirmesi vb. durumlar binanın en hassas yeri olan tesisat sistemine zarar verecektir. Ana gider borusunun çökme işlemi de gider borusundaki tıkanıklığın açılamayacak düzeyde zor bir tıkanık olduğunu göstermektedir. Bu işlemleri ancak usta tesisatçılar eski düzeneğine getirebilmektedir. Bir dedektör yardımı ile hasarlı bölge tespit edilerek tıkanıklık açma işlemi ve tesisat gider borularının usulüne uygun şekilde tamirat işlemleri yapılmaktadır. 

Tuvalet tıkanıklığı durumlarının sık yaşanması ile birlikte binaların ana gider boruları da tıkanır. Özellikle apartman hayatında her binada muhakkak meydana gelen tuvalet tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı ve mutfak gideri tıkanıklığı yaşanma durumu bir süre sonra ana gider borularına baskı yapmakta ve burayı da tıkamaktadır. Apartman hayatında karşılaşılan bu olumsuz durumda hiçbir bina sakini suçu üzerine almak istemez. Ancak tuvalet tıkanıklığı yaşanması durumunda yapılması gereken en önemli durum anında müdahale sağlamak ve problemin yayılmasını engellemektir. Bunun için de bizleri her zaman arayabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma