blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Petek Temizliği Fatih Tesisat Temizliği Firması

Fatih Petek Temizliği İstanbul’ un en özel ve en değerli mimari alt yapıya sahip olan bölgelerinden birisidir. Bu bölgeler kapsamında da, firmaların hem su kaçağı tespiti hem de Fatih petek temizleme işlemleri açısından evlere yaptığı hizmetler bir hayli fazladır. Malum yaz mevsimi üzerimizden yavaş yavaş elini eteğini çekmeye başladı ve sonbahar günlerinin de hızlıca geçip gideceğini hesaba kattığımız anda, kış aylarında daha rahat geçirilmesi adına önlemler alınması gerekmektedir.

Pazar Günü Dahil  Saat : 23:00 kadar  0538 955 5974 arayabilirsiniz.

Fatih Petek Temizliği Pratik Bilgiler

Bu önlemler kapsamında da kalorifer petek temizliği, petek temizliği fatih tesisat temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler listesinde birinci sıraya alınmalıdır. Öyle ki, her yıl senenin en az 5 ayı kesintisiz olarak kullandığınız peteklerinizin içerisi günden güne pas tutmaya başlayacaktır. Fatih Petek Temizliği Bu paslanma neticesinde de, ısı kayıpları, yüksek faturalar ve sağlığa zararlı etkileşimlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Alanında oldukça deneyimli teknik personellerle hizmet veren tesisat firmaları, bu deneyimlerini % 100 kalite parolasıyla harmanlamayı başararak sizlere ferah bir kış sezonu yaşamanızı sağlamaktadır.

Fatih Petek Temizleme Fiyatları ve Aşamaları

Fatih’ te yapılan petek temizleme çalışmaları kapsamında, hem kaliteli gem de güvenilir işlemlerle karşılaşma ihtimalleriniz oldukça yüksek. Fatih Petek Temizliği Bu işlemlerden kesintisiz bir şekilde yararlanabilmek için de, sizlerin alanında sıkıntısız hizmet politikaları uygulayan firmalar ile anlaşma yapmanız gerekmektedir. Fatih Petek Temizliği Firmaların özellikle de tesisat temizliği açısından oldukça dikkat etmesi gereken bir takım etkenler bulunmaktadır. Petek temizliği Fatih Kombi Bakımı kapsamında da inceleme gerektiren bu etmenlerde öncelikli kural, temizlenecek olan peteğin sökülmesi üzerine olmalıdır. Çünkü iyi bir tesisatçı kaloifer petek temizliği işlemlerinde mevcut peteği mutlaka sökmek zorundadır. Diğer aşama ise, petek temizliği öyle kısa sürecek bir iş değildir. Bu temizlik evrelerinin en az 2 ya da 3 saati buluyor olması, sizlerin sahici bir kombi petek temizliği hizmeti almış olduğunuz anlamına gelmektedir.

Tesisat firmalarının Fatih kombi bakımı ve petek temizliği dışında vermiş olduğu diğer hizmetlerde şu şekildedir;

Su sızıntısı tespiti

Su kaçağı giderme

Doğal gaz kaçağı giderme

Tesisat borusu bakımı

Tesisat temizliği

  • Kombi Bakımı

Tüm bu hizmetlerden gönül rahatlığıyla yararlanabilir ve bütün bir kışı sıcak evinizde geçirebilirsiniz. Fatih Petek Temizliği Özellikle de soğuk kış günlerinde tüm zamanını akşam olunca gireceği sıcak yuvasının hayalini kurarak geçiren pek çok insan, uzman personellerin yaptığı petek temizleme yöntemleriyle rahata erecektir. Fatih Petek Temizliği Kışın kapıda olduğu şu günlerde yukarıda yazmış olduğumuz tavsiyeleri uygulayarak sizde bu sorununuzu giderebilirsiniz.

Fatih ve tüm mahallerine servis yönlendiriyoruz.


Alemdar Mah. Balabanağa Mah. Beyazıt Mah.Binbirdirek Mah.CanbazıyeCankurtaran Mah.Demirtaş Mah.Dervişali Mah.Eminsinan Mah.Hacıkadın Mah.Hasanhalife Mah.Hobyar Mah.Hocagıyasettin Mah.Hocapaşa Mah.İnebey Mahİskenderpaşa Mah.Kalenderhane Mah.Katipkasım Mah.Kemalpaşa Mah.Kocamustafapaşa Mah.Küçükayasofya Mah.Mercan Mah.Mesihpaşa Mah.Mimarhayrettin Mah.Mimarkemalettin Mah.Mollafenari Mah.Mollahüsrev Mah.Muhsinehatun Mah.Nişanca Mah.Ördekkasap Mah.Rüstempaşa Mah.Saraçishak Mah.Sarıdemir Mah.Seyyidömer Mah.Sultanahmet Mah.Sururi Mah.Süleymaniye Mah.ŞehreminiŞehremini Mah.Şehsuvarbey Mah.Tahtakale Mah.Tayahatun Mah.Topkapı Mah.Yavuzsinan Mah.Yedikule Mah.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma