En Yakın Su tesisatçısı

blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

En Yakın Su tesisatçısı yani İstanbul Su Tesisatçısı, Nöbetçi, en yakın su tesisatçısı, acil tesisatçı, pendik, kartal, maltepe, tuzla, sarıyer, üsküdar gibi 39 semte hizmet vermektedir.

En Yakın Su tesisatçısı, İstanbul su tesisatçısı İstanbul ve çevresinde  7/24 hizmet vermektedir. İşinde uzman ve deneyimli personellerimiz ile hızlı ve kaliteli hizmetler sunmaktayız. Makineli cihazlarımız ile tıkalı olan tuvalet, su kaçağı olan yerleri ve mutfak giderlerini profesyonel bir şekilde açıyoruz. İstanbul genelinde en yakın su tesisatçısı olarak, klozet iç takımlarını değişimi, musluk tamiri gibi işlemler hemen çözülmektedir.

Nöbetçi Su Tesisatçısı

Firmamız İstanbul su tesisatçısı 7/24 çalışan kadrosu ile her an müşterilerinin yanında, su kaçağı, lavabo ya da klozet tıkanıklığı anında istediğiniz zaman çözüme kavuşmaktadır. Gece veya gündür su tesisatlarındaki sızıntılar veya kaçaklar kısa zamanda noktasal bir şekilde tespit edilebilmektedir. Ayrıca; tesisatınızın sıcak su hattında ya da soğuk su hattında herhangi bir yeri kırmadan, çok kısa bir sürede kameralı su tesisatçısı olarak noktası noktasına tespit edilebilmekteyiz.

En Yakın Su Tesisatçısı

İstanbul genelinde tüm ilçelerde en yakın su tesisatçıları olarak, tesisat bakımı ve onarım su tesisatı hizmetleri vermekteyiz. Tüm yapılarınızda ya da yapılarınız dışındaki tüm tesisat sisteminizde oluşmuş veya oluşabilecek bütün tıkanıklıkları, su kaçlarını, sızdırmaları kırmadan veya dökmeden tespit edip, en hızlı, en dayanıklı, en güvenli ve ekonomik şekilde tamir etmekteyiz. İstanbul ‘un en yakın su tesisatçısı olarak, tüm tesisat sorunlarınıza anında çözüm buluruz.

Su Tesisatçısı 7/24

İstanbul su tesisatçısı olarak 7/24 deneyimli ustalarımız ile klozet tamiri, su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, tıkanıklık açma, petek temizliği gibi işleri günün her anında çözüme kavuştururuz. Su kaçaklarının ve gider borularındaki tıkanmalar zamanında tespit edilmekte ve teknolojik özel cihazlar ile kırılarak, tıkanıkların giderilmektedir.

Kameralı Su Tesisatçısı

İstanbul ve çevresinde kameralı su tesisatçısı işlevi gören firmamız, su kaçağını ya da sızıntısını, son teknoloji ile üretilmiş termal kamera ya da özel dinleme ekipmanları ile noktasal bir şekilde tespit edip, kırma ve dökme işlemi yapmadan, aynı şekilde hiçbir yeri kırmadan veya bir yere zarar vermeden kısa bir sürede 0 garantili bir şekilde tıkanıklığı gideriyoruz.

İstanbul Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul su tesisatçısı tesisat konusunda her alanda hizmet sağlayan tıkanıklık, tamir, bakım gibi işlevler dışında peteklerin temizliğini ve bakımını da periyodik olarak yapmaktadır. Bunun yanında, kameralı su tesisatçısı olan firmamız, tüm işlemlerinde kameralı su tesisat kaçağı tespit cihazı ve robot yardımı ile kırmadan tıkanıklık açma makinesi ve akustik dinleme ile su tesisat kaçağının tespitini yapmaktadır. Ayrıca, nem ölçme yöntemi ile de su kaçağını bulabilen bu cihazlar müşteri ve tesisatçı arasında olan güvenimizi daha da arttırmıştır.

Su Tesisatçısı Fiyatlar

Genel olarak, yapılacak işçiliğe bağlı olarak sabit bir ücret ya da ortalama günlük ücretler değişkenlik göstermektedir. Tüm işlemler bittikten sonra ödemenizi tamamlayacağınız fiyatlar, tadilatı tamamlamak için gerekli olan parçalara, gerekli olan işçilik miktarına ve bunun yanında zamanına bağlı olarak büyük bir oranda değişecektir.

Su Tesisatı Sorunlarınıza En Hızlı Çözümler

Her geçen gün gelişmekte olan teknoloji ile birlikte artık tesisat sorunlarınıza çok daha hızlı ve etkili çözümler üretebilmekteyiz. Eskisine oranla daha pratik ve kolay bir hal alan tesisat çalışmaları, bu nedenle gereksiz maliyet ve zaman kayıplarının da ortadan kalkmasını sağlamıştır. Su tesisatçısı ihtiyaçlarınızda her zaman bizi arayarak en uygun gün ve saat için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Su kaçağı tespitleri artık eski yıllarda olduğu gibi ilkel yöntemler kullanılarak değil modern cihazlar ile gerçekleştirilmektedir. Birçok farklı nedenle meydana gelen su kaçağı durumlarında profesyonel ekibimiz her zaman en etkili yöntemleri kullanarak sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Günümüzün modern dünyasında su kaçağını tespit eden tesisatçı cihaz ve ekipmanlar bulunmaktadır. En doğru şekilde kullanmakta olduğumuz bu ekipmanlar ile birlikte kaçağın meydana geldiği yeri kolaylıkla bulabilmekteyiz. En güncel teknikler ile uyguladığımız su kaçağı bulma işlemlerinde daima garantili sonuç
OFİS: 0212 703 16 74 

GSM : 0538 955 59 74

Su Tesisatı Çalışmaları

Su kaçağı bulma işlemleri sırasında dökme ya da kırma işlemi hiçbir şekilde yapılmamaktadır. Tam donanımlı tesisatçı ekibimiz profesyonel bir biçimde arızanın yerini tespit ederek çözüm için çalışmalara başlamaktadır.

Su tesisatı çalışmaları sırasında yalnızca işlem uygulanacak olan alanın seramiği çıkarılır ve sonrasında tekrar yerine koyulur.

Su kaçağı bulma işlemleri tesisatın durumuna ya da kaçağın nedenine göre birçok farklı şekilde gerçekleşebilmektedir.

Sahip olduğumuz modern cihazlar sayesinde insan elinin ulaşması en zor alanlara dahi çok kolay bir biçimde ulaşma şansı elde edebilmekteyiz. Böylelikle sorunlu alana en kısa sürede müdahale etme şansı elde edebiliyoruz.

İstanbul su tesisatçısı arayışlarınızda siz de içiniz rahat bir şekilde bizi ve garantili hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Uzman ekibimiz su kaçağı sorunlarınıza her zaman en etkili çözümleri sunmaya devam ediyor.

İstanbul Su Tesisat Servisi

İstanbul su tesisatçısı, Boğaziçi Tesisat İstanbul’un Tüm ilçelerinde  gezici servislerimizle hizmetinizdeyiz. Mobil servislerimiz bölge görev dağılımları olduğundan dolayı Su Tesisatçısı ihtiyacınız olduğunda bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Merkezimize bıraktığınız servis çağrısı hemen size en yakın bölge de bulunan mobil ekiplerimize bildirilerek, en hızlı bir şekilde sorunlarınızın çözülmesi için harekete geçilir.

Servislerimiz su tesisatı, Tıkanıklık açma, Petek Temizliği, Su Kaçağı bulma, Su Tesisatı arıza Onarımı, Arıza Tespiti, kısaca sıhhi tesisat konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca bunun yanı sıra ekiplerimiz saygılı ve güvenilir kişilerden oluşturularak, Boğaziçi Tesisat’ ın İstanbul’un güvenilir  Su Tesisatçısı olmasına yol açmıstır.

İstanbul Su Tesisatçısı

Lavabo su akıtıyor, tuvalet su kaçırıyor, sifon bozuldu, kalorifer ısıtmıyor, petekler çalışmıyor, radyatörler ısıtmıyor, tuvalet mi tıkandı? tesisatta su kaçağı mı var? Su sızıntısı mı var? Telaş etmeyin.

Bu tarz problemlerde sıhhi tesisat konusunda uzman, tecrübeli ve profesyonel su tesisat ekibimiz ile sorunlarınızı kısa sürede su tesisatı cihazları ile kırmadan dökmeden çözmekteyiz.

Profesyonel su tesisatçısı olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak ve sizlerin yapılan işten memnun olmanızı sağlamak, Boğaziçi Tesisat olarak bizlerin birinci görevidir. Mobil acil servislerimiz sizin için beklemekte.

Acil Servis GSM : TESİSATÇI ARA

Pimaş tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı, gider  tıkanıklığı gibi problemlerde ile sizlere kesin ve kalıcı çözümü sunmaktayız. su tesisatçısı hususunda kaliteli personele sahip firmamız, sıhhi tesisat servislerimiz ile hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Teknolojiye ve uzman personelimize güvenin. Tuvaletten su gitmiyor, lavaboda su birikiyor, radyatör damlatıyor, kaloriferim tam ısıtmıyor, kalorifer peteğimin alt kısmı ısınmıyor, banyodaki giderlerden su geliyor gibi sorunlarınızda tek yapmanız gereken bizleri aramaktır. İstanbul su tesisatı servislerimiz ile sizlere en kısa sürede ulaşıp problemi kalıcı olarak çözüyoruz.

Robotla-tıkanıklık-açma-tuvalet-lavabo-kanal

KANAL İÇİ GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI, KANAL ve GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA ROBOTU, SU KAÇAĞI TESPİT DEDEKTÖRÜ ile evinizde işyerlerinizde hasara yer vermeden kalıcı çözüm sunuyoruz. Günümüz teknolojisinden sektörümüzde payını almıştır. Gelişen teknoloji ile ortaya çıkan sıhhi tesisat cihazları ile tesisatla ilgili problemler kısa sürede çözülebilmektedir. Sektörümüzde gelişen teknik ürünlerin önemi arttıkça, bu ürünleri kullanan su ve sıhhi tesisat ustasının da önemi artmaktadır.Artık tesisatçıların niteliği arttırılmalıdır.Gelişen teknik ürünlerin kullanımı husunda, gerekli eğitimleri almamış sıhhi tesisat ustaları yapılan işlemlerde tam verim alamamaktadırlar. Artık eski usul tesisatçılığın yerini profesyonel su tesisatçılığı almıştır. Çekiç ve pense ile yapılan işlemler sona ermiş, yerini

DEDEKTÖR İLE SU TESPİTİ, TIKANIKLIK AÇMA ROBOTLARI, KAMERALI KANAL İÇİ GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI ELEKTRO AKUSTİK SU TESPİT CİHAZLARI gibi teknoloji harikası ile yapılan profesyonel çözümlere bırakmıştır.

Sıhhi tesisat ile ilgili problemlerde profesyonel bir hizmet almak için profesyonel su tesisatçısından yardım almak en doğru karardır. Profesyonel su tesisatı ve sıhhi tesisat ustalarını bünyesinde barındıran firmamız, sizlere en kaliteli hizmeti sunmanın mutluluğu ve gururu içerisindedir.

Kalorifer Petek Temizliği

Piyasada bulunan makinaların aksine işimizi hızlandıran yüksek kalitede makinalar sayesinde fiyatlarımızı kaliteden ödün vermeden düşürmeyi başardık. Size kalitesiz ucuz Kalorifer petek temizliği fiyatı sunamayız fakat kaliteli uygun fiyat  garantisi  verebiliriz 

Petek temizliği 

Pimaş açma, kanal ve kanalizasyon açma, tuvalet,banyo, mutfak gideri tıkanıklığı açma, petek temizliği, su kaçağı tespiti, su sızıntısı tespiti gibi işlemlerinizde sizlerde profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız hemen firmamız ile bağlantıya geçin.

Konusunda uzman ve tecrübeli, zaman zaman eğitimlere tabi tutulmuş, kullandığı su tespit cihazları, su kaçağı bulma dedektörü, tıkanıklık açma robotları vb cihazların operatörlüğünü en iyi şekilde yapan su tesisatçısı ekibimiz ile kaliteli hizmeti adresinize getiriyoruz..

Kırma ve dökme durumları olmaksızın yapılan işlemlerle hem ortaya ekstra masraf çıkartmıyoruz hem de kısa sürede tamamlanan işlerle mağduriyetinizi kısa sürede gideriyoruz. Hemen arayın, hızlı bir şekilde adresinize profesyonel su tesisatçısı servisimizi yollayalım.

Su Tesisatçısı

Yaşadığımız alanlarda bulunan su, yaşam kaynağımızdır. Su olmadan evlerimizde yaşamamıza imkan yoktur. Fakat bu yaşam kaynağı olan su, gerektiği yerlerin dışına çıktığında problemleri beraberinde getirir.

Bilindiği üzere ev veya iş yerlerimizde döşenen su tesisatları iki bölüme ayrılmaktadır. Bunlardan biri içilebilen (temiz) su tesisatı, diğeri kullanılmış olan kirli su tesisatıdır. Boğaziçi su tesisatçısı olarak bütün sorunlarınıza profesyonelce çözüm üreterek, en iyi hizmeti sunuyoruz.

İnşası bitmiş, aktif olarak insanların yaşadığı yapılarda su kaçaklarının meydana gelmesi, büyük tehlikelere yol açabilmektedir. Bu yüzden, tesisatçı işlemleri yapılırken ufak detaylara dikkat edilmesi, hayati bir önem taşır. Fakat kötü bir tesisat sonucunda kaçak oluşmuşsa, acil müdahale yapılması gerekebilir.

Su tesisatçısı firmamız, bu alanda sizlere en iyi hizmetleri sunmaya  hazırdır. Tüm tesisat işlemlerinizde, kontrollerde hemen bizi arayabilirsiniz.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Yukarıda değindiğimiz gibi aktif yapılarda sıklıkla karşılaşılan sorunların başında su kaçakları geliyor. Su kaçaklarının oluşması, yapılan iki farklı tesisatın döşemesinin yanlış yapılması veya istenilen seviyede yapılamamasından kaynaklanır.

Su kaçakları oluştuğunda ise hem bina için tehlike oluşabilir, hem orada yaşayan insanları rahatsız edebilir. Kısacası hayati önem taşıyan suyun yanlış kullanımı çok büyük sorunlara yol açabilir. İşte bazı su kaçağı belirtileri şu şekildedir.

– Duvarlarda sürekli rutubet (ıslaklık) oluşmasıblank

– Su faturalarının diğer kullanıcılara göre çok yüksek miktarlarda olması

– Hemen alt katınızda banyo alt bölümünün tavanında meydana gelen sararmalar

– Seramik arasında kullanılan derzlerin renk değiştirmiş olması

– Musluklar kapalı olduğu halde, su sayacınızın dönmesi

– Evinizde sürekli olarak kanalizasyon böceklerine rastlıyorsanız

– Zemini sürekli kuruttuğunuz halde, ıslaklığın sona ermemesi

Bu tür durumların yaşanması durumunda, su kaçağı olması muhtemeldir. Özellikle su sayaçlarınızı sürekli kontrol etmeniz gerekebilir. Ancak su kaçağının nereden kaynaklandığını bulmak gerekebilir.

Kalıcı çözüm üretebilmek için bu şarttır. Su kaçağını bulmanın ise iki çeşit yolu bulunmaktadır. Birincisi evin tüm fayanslarını kırıp su tesisatlarını kontrol etmek, ikincisi ise modern cihazlar kullanmaktır.

Teknolojik Aletler

Firmamız bu alanda vermiş olduğu üstün teknolojili hizmetler sayesinde, su kaçaklarının net tespitini yapabilmektedir. Bu kaçak tespit işlemleri, hızlıca ve kolayca teknolojik aletler yapılır.

Su tesisatçısı firmamız, tespit işlemlerinde özel zarif makineler kullandığından, etrafa herhangi bir zarar vermeden, onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Nem ölçer makineleri sayesinde yaptığımız çalışmalarla su kaçağını buluyoruz.

Su Tesisatı  Profesyonel Firma

Görüldüğü gibi binaların en sık yaşadıkları tehlikeli sorunlardan birisi, su kaçaklarıdır. Su kaçakları yaşanması durumunda, etrafta kirlilik, binada hasarlar ortaya çıkabilir. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda, bina yapım aşamasında tesisat işlemlerinin dikkatlice yapılması, döşemelerin ince detaylarla uygulanması gerekebilir.

Su tesisatı döşemeyi düşünüyor ve karar veremiyorsanız, ilk yapmanız gereken firmayı arayıp tesisat döşemesinde garanti verip vermediklerini sormak olacak.

Eğer garanti veriyorlarsa gönül rahatlığıyla işlemlerinizi yapabilirsiniz. Boğaziçi su tesisatçısı olarak tüm tesisatçı döşemelerini en garanti yöntemler kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Uzman kadromuz döşeme yaptığında, minimal detayları düşünerek ileride çıkabilecek bütün sorunların önüne geçebilmektedir. İlerleyen zamanlarda su tesisat masraflarıyla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, hemen bize ulaşabilir ve su tesisat işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Her Daim Hizmet

Boğaziçi Tesisat firması olarak sizlere en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Tüm tesisat işlemlerinde kaliteli çalışmalar sergiliyor, sorunları temelinde çözmeye çalışıyoruz. Uzun yıllardı hizmet veren ekibimiz ve tam donanımlı ekipmanlarımızla sizlere hizmet vermek için hazırız. Yapmanız gereken hemen bizi arayarak isteğinizi iletmek olacak. Kaliteli ve güven dolu bir yaşam için bizi tercih etmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma