Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

En Kaliteli Bozulmayan Musluk Musluklar genellikle sürekli kullanıldığı için musluk alırken çabuk bozulmayan kaliteli musluklar tercih edilir. En Kaliteli Bozulmayan Musluk Özellikle de ev hanımları mutfakta uzun süre vakit geçirdikleri için mutfak evyesinin musluğunun oldukça kaliteli olması gerekir.

Piyasada birçok musluk çeşidi vardır. Bunlardan piyasa mali diye adlandırılan ve sık rastlanan musluklar kısa süre içinde akıtmaya başlar. Musluk alırken dikkat etmeniz gereken ilk kural yerli malı olmasıdır. En Kaliteli Bozulmayan Musluk Çünkü herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda üretici firmayı arayıp sorunu rahatlıkla anlatabilirsiniz.

En Kaliteli Bozulmayan Musluk Seçimi

Genellikle alışveriş yaparken kalite ve fiyat karşılaştırması yapılır. Özellikle günlük hayatta sık kullanılan bir ürün alınıyorsa bu kritere çok daha fazla dikkat edilir. En Kaliteli Bozulmayan Musluk Bir ürünün kalitesiz olması tekrar aynı üründen alınmansa ve bu suretle kaliteli ve pahalı olanından çok daha fazla maliyete sebep olabilir.

Kaliteli ve bozulmayan musluk seçimi için öncelikle dikkat edilmesi gereken konu, nasıl bir ihtiyaç olduğu ve ürünün nasıl özellikler taşıdığıdır. İhtiyaç olan musluk evye bataryası mı, duş musluğu mu ya da farklı bir musluk çeşidi mi? Bu musluk çeşitlerine göre belirlenen ihtiyaç da farklıdır. Bu musluk türlerinin her birinin farklı özellikleri ve fiyatları bulunmaktadır.

Tüm bu kriterleri bilerek hareket etmek doğru ve kaliteli musluk seçimi için önemlidir. Kaliteli bir musluğu yıllarca kullanabileceğinizi de unutmamanız gerekir. En Kaliteli Bozulmayan Musluk Kaliteli bir musluk almak demek görünümü güzel olan musluk demek değildir. Kalitesiz ve ucuz bir muslukta yaşanacak olan problemler göz önüne alındığında, neden kaliteli musluk almanız gerektiğin de daha iyi anlarsınız.

Alınacak kaliteli bir musluk ile su tasarrufu yapabilirsiniz. Bu nasıl oluyor, gelin birlikte inceleyelim. Kaliteli muslukların içine bol oksijen girer. Bu sayede su bol oksijen ile taşındığından daha az su daha tazyikli gelir. Bu durum özellikle elde bulaşık yıkanan evlerde çok önemli bir kriterdir.

Bazı musluklar vardır ki, çok ses çıkarırlar ve bu da hem sizi hem de komşularınızı rahatsız edebilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta vardır ki, bazen bu rahatsız edici sesler musluktan değil de kötü döşenmiş bir tesisattan gelebilir.

Musluk Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Batarya ve musluk seçimi oldukça büyük önem taşımaktadır. İçmek için ya da temizlik için kullanılan bataryaların bazı teknik özelliklere ve kaliteye sahip olması gerekir. Bunun için kullanılacak olan musluğun öncelikle nerede kullanılacağının belirlenmesi gerekir. Musluk seçimi yapılırken dikkat edilmesi gerekenleri aşağıda maddeler halinde görelim.

  • Kullanım amacına göre; musluklar ve bataryalar kullanım amacının doğurduğu ihtiyaçları karşılayacak şekilde üretilirler. Bu nedenle öncelikle nerede kullanılacağının belirlenmesi gerekir. Banyo için üretilen musluk ile mutfak için üretilen musluk arasında teknik özellikler açısından farklılıklar vardır.
  • Montajının kolay yapılabilmesi; sık karşılaşılan problemlerden biri de musluğun montajıdır. Montajın sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için montaj yapılacak yer ile musluğun uyumlu olması gerekir. Bununla birlikte ürünün kutusu içinde montaj için gerekli tüm yardımcı malzemelerin olması gerekir. Montajın sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için servis ağı olan markaları tercih etmelisiniz.
  • Sızdırmaz olması; muslukların zamanla sızdırması belki de insanları en fazla rahatsız eden konudur. Bu gibi durumlarla karlaşmamak için alacağınız markanın bu konuda verdiği garantiye dikkat etmeniz gerekir.
  • Basınç sorunu yaratmaması; şebeke suyu musluklara gelirken belirli oranda basınçlı gelir. Bazı durumlarda basınç düşüklüğü olur ve musluklardan su az akar. En Kaliteli Bozulmayan Musluk Basınç değişiklikleri bataryanın sağlıklı bir şekilde çalışmasını engeller ve ömrünü kısaltır. Bu nedenle batarya seçimi yapılırken basınç ile ilgili teknik özelliklere dikkat etmek gerekir.
  • Dayanıklılık; korozyona karşı ve zaman içinde oluşabilecek aşınmalara karşı dayanıklı olması gerekir. Bu gibi durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız ürünün kutu üzerinde bakır alaşımlı pirinç ibaresinin olması gerekir. Bu hammaddeden üretilen bataryalar çok daha uzun süre dayanmaktadır.
  • Hijyen; musluk seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise armatür içinde bakteri barındırmayacak antibakteriyel özelliğe sahip olması gerekir. Kullanılan contanın üzerinde bulunan yağın su ile teması sonucu toksik madde salgılamamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca seçilen bataryanın içeriğinde kurşun oranının düşük olmasına da dikkat edilmelidir.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma