blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Eca Petek Temizliği İyi bir şekilde ısınmak isteyenlerin mutlaka kullanmış oldukları peteklerin temizliğini yaptırmalıdırlar. Petek temizliği, ısınma konusunda oldukça verimli olduğundan ve kullanıldığı alanın her yerini ısıttığından dolayı, daha verimli bir temizlik için petek temizliği şarttır. Ayrıca kalorifer tesisatının ısınmayı sağlayan en önemli araç petekler olduğu için, petek temizliğine önem gösterilmelidir. ECA Petek temizliği yaptırmak isteyenler için dört dörtlük hizmet sunan Eca petek temizliği sayesinde artık petek temizliği için yapma derdinden kurtulacaksınız. Garantili bir şekilde yapılan petek temizliğini bir kez yaptırdığınızda uzun süre boyunca petek temizliği yaptırma derdinden kurtulacaksınız. Böylece peteklerin içinde oluşan paslanma ve kireçlerin önüne geçerek daha rahat bir şekilde bulunduğunuz ortamın her yerini ısındırarak ısınma derdinden kurtulabilirsiniz.

Eca Petek Temizliği Peteklerin Çalışmamasına Etki Eden Nedenler

Peteklerin bir süre sonra yeteri kadar çalışamaması üzerine, bulunulan ortam ne yazıkki yeteri kadar ısınmıyor. Bu da yakıt tüketimine neden oluyor. Peteklerin çalışmamasına etki etki nedenler arasında; peteklerin içerisinde bir süre sonra kir ve çamur gibi kalıntıları oluşması, peteklerin kireç tutması gibi nedenler bulunuyor. Isı verimini düşüren bu nedenler, faturayı da etkilediğinden dolayı, peteklerin temizliğinin düzenli bir şekilde yapılması önemlidir. Ayrıca kalorifer tesisatında kullanılan demirler zamanla paslanmaya neden olduğundan, bu durum peteklerde suyun akışını engelleyerek peteklerin çalışmasını etkilemektedir. Ayrıca peteklerde görülen yarı ısınma ve yarı ısınmama durumu da bu nedenlerden kaynaklandığı için yılda bir kez peteklerin temizliği yapılmalıdır.

Güvenilir Petek Temizliği

Petek temizliği konusunda alanında en yetkili firma olan Eca petek temizliği sayesinde peteklerinizde oluşan kireç, kir, paslanma gibi kalıntılar kısa sürede gideriliyor. Böylece ısınma konusunda yüksek performans elde ederek, uzun süre sonra petek temizliği yapmadan ısınabileceksiniz. Petek temizlik işlerinde güvenilir hizmet sunuluyor. Kaliteli bir şekilde temizlenen ve uzun süre kullanılan petekler, istenilen her yerde kolay bir şekilde temizlenebiliyor. Bahçede, banyoda veya herhangi bir müsait yerde temizlenebilen petekler, ısınma seviyesini artırmaya devam ediyor. Bu nedenle sizde ısınma konusunda herhangi bir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız, petek temizliği hizmetini bizden alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma