blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Duvardan su akıyor ne yapmalı? Duvardaki su sızıntısı kalorifer borularından kaynaklı olabilir. Bunun yanı sıra banyo tuvalet hattında su kaçağı meydana gelmiş olabilir.

Duvardan su gelmesi ev, okul, hastane, iş yeri gibi pek çok binada ​​​sık karşılaştığımız bir durumdur. Bu sızıntı erken müdahale edilmezse ciddi sıkıntı oluşabilir. Uzun süreli su sızıntıları duvarları çatlatabilir ve deprem gibi durumlarda dayanıklılığının azalmasına yol açabilir.

Duvarlarınızda sızıntı meydana geldiğini duvar ve tavandaki su lekelerinden anlayabilirsiniz. Aynı zamanda rutubet kokusu da meydana gelmektedir. Duvardaki su sızıntısı sizi rahatsız edecek derecede olmasa bile zamanla kötü kokulara neden olacaktır.

Su sızıntısı olduğunda su faturası da fazla gelecektir. Su sızıntısı olduğunda kullandığınız su miktarının çok daha üstünde bir fatura ödemek zorunda kalırsınız. Peki, duvardan su gelmesinin sebepleri nelerdir ve böyle bir durumla karşılaştığınızda neler yapılmalıdır? Bunlara bir bakalım. Su kaçağı tespiti fiyatı

Duvardan Neden Su Gelir? 

Duvardaki su sızıntısı birçok nedene bağlı olabilmektedir. Su sızıntısı en çok alt yapıdan kaynaklıdır. Alt yapısı sağlam olmayan evlerde su kaçağı oluşumu çok fazla görülür. Hatalı, ucuz ve kalitesiz malzeme kullanılması, conta gevşemesi, su basıncı değerinin fazlalığı, tesisatta zamanla oluşan çürümeye bağlı boruların sızıntı yapması bu sebeplerden bazılarıdır. Tespiti yapabilmek için sızıntı yapan yeri incelememiz gerekecektir.duvardan su gelmesi

Duvarda Su Kaçağı Tespiti

Duvardan su geldiği anlaşıldığı zaman daha fazla soruna yol açmaması için vakit kaybetmeden duvarda su kaçağı tespiti yaptırmalısınız. Eskiden su kaçağını tespit etmek için tesisatçılar kırma işlemi gerçekleştiriyorlardı. Bu da insanlara bir masraf daha çıkarıyordu. Boğaziçi tesisat olarak eski yöntemlerin aksine herhangi bir kırma işlemi yapmadan son teknoloji, kameralı cihazlar sayesinde duvarda su kaçağının tespiti kolayca yapmaktayız. Kırmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır? bunun için duvarda su kaçağı bulma sayfamızı ziyaret edin.

https://www.bogazicitesisat.com/su-kacagi-bulma/

​​​​​​Diğer Hizmetlerimiz

​​​​​​Boğaziçi tesisat olarak su sızıntısı tespit ve çözümünün yanısıra profesyonel ekibimizle birçok hizmet vermekteyiz. Petekler çalışmıyorsa, tuvalet tıkandıysa, kaloriferler ısıtmıyorsa veya hangi tesisat probleminiz varsa hepsinin çözümünü sizlere sunmaktayız. İlaçlı petek temizliği, yılda bir kez yapılması gereken kombi bakımı, pimaş içi yıkama işlemi, robot ile tıkalı gider açma işlemi ve diğer tamir işlemleriniz için bize ulaşın. Firmamızda en gelişmiş cihazları kullanmakta ve sizin memnuniyetinizi oldukça önemsemekteyiz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma