Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Rate this post

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su sızıntısını bulmak Boğaziçi 7/24 En yakın Tesisat Firması olarak, su kaçağı olan yeri tespit etmek, Boru çatlakları ve kırıklarını buluyor ve garantili tamir ediyoruz.

               Duvarda Su Sızıntısı Tespiti tesisat firması arıyorsanız 7/24 Hızlı ve güvenilir Tesisat hizmeti veren Boğaziçi Tesisat firmasını aramaktan lütfen çekinmeyin.

Duvardaki Su sızıntısı bulma adına yaptığımız işlerle artık su tesisatı sıkıntılarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Su kaçağı olan yerler, evinizde veya işyerlerinizde kendini hemen belli etmeyebilir. Zaman içerisinde sızıntıdan kaynaklanan bir takım problemler ortaya çıkabilir. Duvarlarınızda kararma, duvarlarda nemlenme ve nemlenmeye bağlı kabarıp dökülmeler, alt katta da bu gibi problemlerin yaşanması su kaçaklarından kaynaklanıyor. Yurt dışından getirtilen gelişmiş cihazlar sayesinde su kaçaklarının olduğu noktaları kısa sürede tespit etmekteyiz. Gerekli işlemleri de doğru yöntemlerle hiçbir hasar meydana getirmeden uygulamaktayız. Eski tip onarım aletleri, hem uzun zaman alan hem de evinizde risk arttıran yöntemlerle kullanılmaktaydı. Oysa firmamızda bulunan yeni cihazlar tamamen kısa süre odaklı çalışmalar için özel getirtilmiştir.

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti Onarım ve Garantisi

Onarımlarda müşterilerden gelen en büyük şikâyetler, gürültü olması, uzun zaman alan, pis tadilatların yapılması yönünde olmaktadır. Artık su sızıntısı tamiri ekipleri, tamamen gürültüsüz ve en kısa zamanda işi bitirecek şekilde çalışma sürdürmektedirler. Kaliteli ve işinde uzman ekibimiz duvarlardaki su sızıntılarını sızıntı dinleme cihazlarıyla ortaya çıkarmaktadır. Duvarlardaki sızıntıların ne kadar yerde meydana geldiği ve tam olarak yerleri doğru yöntemlerle belirlenmektedir. Yıkma, kırma, dökme ve dekorasyona zarar verme gibi bir yöntem olmaksızın tamamen temiz çalışmalarla tamirat yapılmaktadır. Çünkü en büyük korku dekorasyondaki döşemelere zarar gelmesiyle ortaya çıkacak olan maddi hasar olma durumudur.

Su sızıntı sorunu çözen firma

  Su kaçağı dışında Boğaziçi Tesisat firma olarak, borulardaki çatlak ve kırıkları, boru tıkanıklıklarını, gider tıkanıklıklarını, küvet ve klozet tıkanıklıklarını, mutfak ve lavabolardaki tıkanıklıkları uzman kadromuz sayesinde, titizlikle halletmekteyiz. Sizinde evinizde veya iş yerlerinizde bu gibi sorunlar varsa,  iletişim yoluyla bizlere ulaşarak desteğimizi alabilirsiniz. Ustaların başında bekleyip acaba işini iyi ve doğru yapıyor mu? Diye sorguladığınız günler sona erdi. Çünkü firmamızdaki elemanlar özenli ve temiz çalışmalarla en doğru şekilde işlerinizi halletmektedirler. Burada elde edeceğiniz en büyük avantaj, uzman kadrolu ekibimizin eğitimini aldıkları özel cihazları kullanmalarıdır. Su sızıntı sorunu çözen firmamıza 7/24 ulaşabilir ve doğru hizmetin farkına bizimle varabilirsiniz. Aksi takdirde seçtiğiniz sıradan tamiratçılar size fazla masraf yaptırmaktan daha ileriye gidemeyeceklerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma