blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Duş Gideri Suyu Çekmiyor Ne yazık ki tıkanmış duş gideri konu olunca herkesin başına gelmiş bir işlem olarak değerlendirilmektedir. Bu gider tıkanıklıklarının oldukça farklı sebepleri oluşabilmektedir. 

  • Tesisat döşemesi sırasında ya da tesisat sistemlerinin onarımından kaynaklı durumlarda usta hatasından dolayı yaşanan duş gideri tıkanıklığı durumu
  • Duş giderine saç, kıl ve tüy gibi zaman içerisinde birikerek tıkanmaya maruz bırakacak maddelerin kaçmış olması işlemi
  • Sabun ve şampuan gibi maddelerin duş giderinde donarak zaman içerisinde orayı taşlaştırması ve katılaşarak açılamaz hale getirmesi durumu
  • Duş gideri kanalının bulunduğu toprağın çökme yapması ve bunun sonucunda giderin su çekemez hale gelmesi durumu

Kırmadan robotla duş gideri açma fiyatları için bizi arayın İstanbul genelinde servisimiz vardır

GSM: 0532 359 0212

Duş Gideri Nasıl Temizlenir?

Duş giderini temizleme yöntemleri incelendiğinde bir daha tıkanmasına mahal vermeyecek oranda temizlik yapılması her zaman daha makuldür. Duş gideri tıkanma nedenleri incelendiği zaman genellikle saç ve kıldan dolayı yaşanan tıkanıklar daha sık görülmektedir.

Böyle bir durum ile karşılaşıldığında problem genellikle gider süzgecinin alt kısmında meydana gelmektedir. Gider süzgecinin açılarak o bölgenin temizlenmesi gerekmektedir.

Bu sayede giderin tıkanmasına sebep olan kısım kişinin kendi imkanları ile açılabilir seviyeye gelmektedir. Gider süzgeci açılamıyor ise, kimyasal maddeler ile duş gideri temizliği yamak da mümkündür.

Bu maddeleri kullanırken solumamaya ve deriye temas etmemesine özen göstermek gereklidir. Oldukça güçlü bir kimyasal olduğu için kişinin sağlık problemleri yaşamasına neden olabilmektedir. Kimyasal maddeler de geçici tıkanık açma işlemleri arasında sayıldığı için pek önerilmeyen bir yöntemdir. 

En etkili duş giderini temizleme yöntemi profesyonel tıkanıklık açan firmalar ile çalışmaktır. Bu sayede tıkanıklıklarınız makine yardımı ile açıldığı için kişinin kendi imkanları ile açmış olduğu duş gideri tıkanıklığına nazaran daha etkili sonuçlar meydana getirecektir.

Tıkanıklık açma işlemi profesyonel firmaların ellerinde oldukça makul ücretlendirme ile temiz ve zahmetsiz bir biçimde gerçekleşmektedir. 

Tıkanmış Duş Gideri Nasıl Açılır?

Tıkanmış duş gideri açabilmek önce kişinin kendi imkanlarına bağlı olmalıdır. Fakat kişinin kendi imkan dahilinde açamadığı durumlar meydana gelir.

Bu durumda da aletle duş gideri açan firmalar vasıtası ile yardım istemek en mantıklı çözüm yolu olarak karşımıza çıkar.  Belirtmek gerekirse, firmamız İstanbul genelinde sağlamış olduğu hizmetler neticesinde hem tesisat işlerinde hem de bakım ve onarım işlerinde bir numaradır.

Bu sayede profesyonel bir ekip arayışı içine girmenize gerek yoktur. Firmamız kendi bünyesinde çalıştığı ustaların profesyonel bir ekip ile oluşturduğu takım çalışması dahilinde İstanbul’ un bütün ilçelerine hizmet götürmektedir. Tıkalı duş gideri konusunda da hızlı ve çözüm odaklı yaklaşım ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışmaktadır.

Kamera ile duş gideri nasıl açılır? Robotla küvet gideri açma işlemi nasıl yapılır? sorularının yanıtı olarak firmamız deneyimli ustaların yanında ek olarak da kameralı robot ekipmanı ile hizmet sunmaktadır. 

Kameralı robot teli tıkalı duş giderinin içerisine yerleştirilerek borunun çapına uygun olarak görüntüleme elde eder. Burada tıkanıklığın nedenini tespit eder.

Boruların eğimlerinde ya da kıvrım noktalarında tel aparatı sayesinde rahatça hareket ederek uzun bir mesafeye kadar görüntüleme hizmeti sağlamaktadır. Sorun tespit edildikten hemen sonra da bu tıkanıklık açılır. Ardından yüksek basınçlı su ile boru ve kanal yıkama hizmeti de sunar.

Kameralı sistemle duş gideri açma işlemi nedir? diye soracak olanlara yapılan işlemi bu şekilde tarif edebiliriz. Duş gideri açan usta ihtiyaçlarınızda her zaman arayacağınız güvenilir bir hizmet alabileceğiniz en uygun fiyatlara usta bulabileceğiniz bir firma olmaktan mutluluk duymaktayız.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma