blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Doğalgaz bir petrol türevi olup yer altında bulunan fosil kaynaklı gazların karışımıdır ve yanıcıdır. Doğalgaz, ilk başta petrol aranırken tesadüfen denk gelinen ve değeri anlaşılamayan bir kaynaktır. Zamanla önemi anlaşılarak dünyadaki birçok ülkede bir enerji kaynağı olarak kullanılmaya başlamıştır. Günümüzde, endüstride kullanılmasının yanı sıra evlere kadar ulaşabilen gaz olduğundan evlerde de kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Temiz ve doğa dostu olan bu yakıt, verimli ve ucuz bir şekilde ısınma sağlayabildiğinden evler için idealdir. Doğalgazda tasarruf etmek isteyen kişiler “doğalgaz nasıl kullanılır? Nasıl daha verimli kullanabilirim?” gibi sorularına Boğaziçi Tesisat ekibi olarak cevap vermeye çalışmaktayız.

Doğalgaz Nasıl Kullanılır?

Doğalgazdan %60’a kadar tasarruf sağlamanız için uygulayabileceğiniz yöntemler bulunmaktadır. Doğalgazda tasarruf etmek için ev yalıtımı ve kombinin ayar ve şiddetini ayarlamanın yanı sıra tüketiciler yıllık bakımı aksatmamalıdır. Yılda en az bir kez doğalgaz tesisat, cihaz ve bacalarına bakım yaptırmalısınız.

Doğal Gaz Tesisat Bakımında Uzman Eli

Doğalgaz tesisat bakımı çok kapsamlı bir işlemdir. Bakım öncesi kalorifer ve ve sıcak su durumu, ardından da kombinin su sızdırıp sızdırmadığı kontrol edilir. Elektrik bağlantıları, hatları ve genişleme tankı gözlemlenir, bar basıncı ayarlanır. Bu süreç boyunca filtre, baca ve borulardaki olası tıkanıklıklar giderilir. Bu emniyet kontrolü ve iyileştirme çalışmalarının uzman bir el tarafından yapılması doğru olacaktır. Doğalgaz tesisatınızın bakımını yaptırabilmek için firmamızın bünyesinde çalışmakta olan yetkili bakım elemanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

kombi servisi

Doğalgaz Tasarrufunda Tesisat Bakımının Önemi

Doğalgaz nasıl kullanılır diye yaptığımız sorgulamalarda en önemli nokta kullandığınız süreçte düzenli doğalgaz bakımı yaptırmanızdır. Yaptıracağınız doğalgaz tesisat bakımları, kombinizin kullanım ömrünü arttırmaktadır. Olası bir problem ya da tıkanıklığın çözülmesini sağlamakta ve kombinizin hasarını en aza indirgemektedir. Kombinin fabrikasyon değerindeki verimiyle çalışmasını sağlamaktadır. Yaptığımız bakımlar sonucunda tesisat ve kombiniz, harcanan enerji- elde edilen ısı bakımından daha verimli çalışmaktadır.

Kısa Sürede Doğalgaz Tesisat Bakım Hizmeti

Boğaziçi Tesisat bünyesindeki elemanlarımız kombinizin bakımını çok kısa sürede gerçekleştirirken zaman ve enerji israfından kaçınmanıza yardımcı olurlar. Bakım konusunda yetkili ekiplerimiz tesisat ve kombi çalışması konusunda donanımlı olduğundan size “Doğalgaz nasıl kullanılır? Doğalgazda tasarruf nasıl yapabilirim?” gibi sorularınızı cevaplamaktadırlar.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma