Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Su Kaçaklarını Cihazlarla Bulan Firmalar

Cihazlar İle Su Kaçağı Bulan Firmalar Tesisat işlemlerinde cihazla su kaçağı bulan firmalar bünyesinde tüm son teknolojik ekipmanlar sahip firmalardan biri olmaktadır. Kırma işlemleri yapılmadan klimadan kameralı cihazlar yardımıyla su kaçağı tespiti yapan firma aynı zamanda bu durumu tamirini de gerçekleştirmektedir.

Bu yapılan işlem ile tadilat masrafları da azaltılmaktadır.

Cihazlar İle Su Kaçağı Bulan Firmalar

Tesisat firmamız cihazla su kaçağını kolayca bulan firmalar arasında yerini alarak son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmet veriyoruz. Verilen hizmetler arasında kırmadan kameralı cihazlar yardımıyla su kaçağını tespit eden firmamız tarafından tamir ve onarım işlemleri de yapılıyor. Firmamız sayesinde evinizde eski usul kırma ve toz toprak sorunları yaşamadan üstelik yoğun bir masraf yapmadan bu sorunu oldukça kolay çözebilirsiniz.

Cihaz İle Su Kaçağını Hızlı Bir Şekilde Bulan Firma

Atık su gider ses saatinde ya da temiz su tesisatında oluşan kaçaklarını en hızlı bir şekilde bularak kaliteli bir şekilde tamir ediyoruz. Kanalizasyon gider boruları da zamanla kırılabilir, ya da daha önce yapılan hatalardan dolayı su sızıntısı oluyor olabilir. Bu durumlarda Sizlerde cihazlı tesisat firması çağırarak kanalizasyona gönderilen kamera yardımı ile su sızıntısını nedeni araştırılır.

Cihazlar İle Su Kaçağı Bulan Firmalar

Su sızması gibi durumlara en kısa sürede çözüm üreten tesisat firması su kaçak tespiti yapan firmalar arasında yer alarak son teknoloji ekipmanlar ile kaçak tespitini gerçekleştirmektedir. Cihaz yardımı ile yapılan tesisat sadece temiz suyu değil pis su içerisinde de gerçekleşen bir faaliyet olmaktadır.

Bütün su kaçağı sorunları firmamız tarafından tespit edilir ve kırmadan cihazla su kaçağı tespiti gerçekleşir. Temiz su kaçaklarına meydana gelen dinlenme yaparak su kaçağı tespiti gerçekleşmektedir. Cihazlar İle Su Kaçağı Bulan Firmalar Bu doğrultuda sorun kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşacaktır.

Cihazlı Tesisat Firması Nasıl Çalışıyor?

Herhangi bir noktada su damlası gibi durumlar bulunuyor ise su kaçağı var demektir. böyle bir durum bulunuyor ise öncelikle su vanası kapatılıp saatini dönme veya dönmeme durumuna dikkat edilmesi gereklidir. Eğer saat dönmeyi sürdürüyorsa bu temiz su tesisatında kaçak olduğu anlamına gelir. Cihazlar İle Su Kaçağı Bulan Firmalar Bu doğrultuda pis su giderse Kaçak var ifadesi kullanılabilir. Kaçak durumunda arayabileceğiniz firmamız su kaçağının yerine belirlemede yardımcı olacaktır.

Cihaz ile birlikte su sızıntısını bulan tesisatçı firması çeşitli kameralar, dinleme cihazları ve test pompaları ile çalışmaktadır. Bu cihazların olmaması durumunda başarılı bir şekilde kaçak bulunamayacaktır.

Tesisat firması cihazla su sızıntısını kırmadan bulan bir firma olmaktadır. Yapılan tüm işlemler da firma garantisi sunmaktadır. Cihazla su kaçağı bulma fiyatı ise yapılacak alana göre değişiklik göstermektedir.

Cihaz Yardımı İle Su Kaçağı Tespit Çalışması Nasıl Gerçekleşiyor?

Tesisat servis personel ekibi tarafından temiz suya karşı çalışma başlatılacaktır. Eğer testler temiz çıkarsa kaçak belirleme çalışması borular da devam etmektedir. Cihazlar İle Su Kaçağı Bulan Firmalar Bu konuda kameralar yardımcı olacaktır. Atık su tesisat içerisinde yer alan bu makineler boru hasarlarının hepsini gözler önüne sermektedir. Cihazlar İle Su Kaçağı Bulan Firmalar Kamera sayesinde zaman görüntülü ile birlikte boruya zarar verilmeden sadece başarılı bir tespit aşaması gerçekleşmektedir.

Kaloriferler de bulunan tesisat kaçakları durumunda tercih edilen doğru yöntem ile tesisatları oranla daha büyük ve daha başarılı bir sonuç elde edilebiliyor. Esnasında kullanılacak olan aletler ve sistemler sayesinde Kaçak hızlı bir şekilde tamir ediliyor ancak bu malzemelerin boyutuna kaçağın büyüklüğü belirlemektedir. Kombinin basıncını da herhangi bir düşüş bulunuyor ise bu durumda siz ne olduğunu göstermektedir. Cihazlar İle Su Kaçağı Bulan Firmalar Isıtma sistemi içerisinde bulunan sıcak su kullanılarak tadilat oluşmadan kimyasal ilaçlar ile kaçak ortadan kaldırabilmektedir.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma