blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Su borularının zamanla aşınması, kırılması ve çatlaması gibi nedenlerden dolayı üst attan, ya da evinizdeki su borularından su kaçağı problemlerini yaşayabilirsiniz. Su kaçağı problemleri önceki yıllarda çok ciddi ve tamiri zaman alan bir problemdi. Su kaçağını bulmak ve tamir etmek için duvarın kırılması gibi uzun zaman alan zor işlemler gerekiyordu.

Teknolojinin ilerlemesi ile su kaçağı gibi problemleri çözmek eskiye göre daha pratik ve zahmetsizdir. Teknolojinin gelişmesi ile üretilen yeni cihazlar sayesinde su kaçağını nerede olduğu tespit ediliyor ve bulunduğu yerde duvar kırılmadan su kaçağı  tamiri yapılabiliyor. Cihazlar ile su kaçağını tespit etmek ve tamir etmek sadece bir kaç kısa aşamadan oluşuyor. Kırma, dökme, gürültü ve uzun süren çalışmalar olmadan kısa sürede su kaçağı tespiti ve tamiri yapılabilir.

Gizli Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Evinizde ya da iş yerinizde gizli su kaçağı olabilir ve sizler bunu anlamayabilirsiniz. Gizli su kaçağı olduğunu düşünebileceğiniz durumlar mutlaka yaşanır. Gizli su kaçağını anlamak için;

1-     Giderek artan su faturası fiyatları

2-     Duvarın dış yüzeyinde görünen bir şey olmadığı halde rutubet kokusu alıyorsanız

3-     Su vanası kapalı olduğu halde su saatiniz çalışmaya devam ediyorsa

4-     Parkeleriniz yada duvarınız durduk yerde şişmeye ve dökülmeye başladıysa

5-     Kombiniz çalışmadığı halde su barı düşüyorsa gizli su kaçağı olduğunu düşünebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespiti yapılırken duvar kırma, gürültü ve tadilat gibi işlemlerin hiç birisine gerek kalmaz. İlerleyen teknoloji sayesinde geliştirilen cihazlar ile kırıp dökmeden ve gürültü çıkarmadan günün herhangi bir saatinde su kaçağı tespit işlemi gerçekleştirilebilir.

 

Bağcılar su kaçağı tespiti ve tamiri firması olarak uzman ekibimiz son teknoloji ürünü olan kaçak tespit cihazları ile istediğiniz zaman evinize gelerek kısa sürede su kaçağının olduğu yeri tespit edebilir. Belirli olan su kaçaklarının haricinde duvarın içerisine sızan ve sızma tehlikesi olabilecek olan tüm su kaçaklarını uzman ekibimiz kısa sürede tespit edebilir.

Su Kaçağı Tespiti Ve Tamirinde Kullanılan Teknolojik Yöntemler Nelerdir?

Su kaçağını tespit etmek ve tamir etmek için farklı su kaçağı bulma yöntemleri vardır.

Kanal Boru Görüntüleme Kameraları: Kameralar yardımı ile su ve atık su borularının içerisini görüntüleyerek varsa su kaçağı ve tıkanıklık gibi sorunları tespit edebiliyoruz.

Akustik Dinleme Cihazı: Temiz su boruları için kullanılan bir yöntemdir. Akustik dinleme cihazı ile  kaçak su tespiti yapabilmek için ekibin bu cihaza yönelik iyi bir eğitim almış olması şarttır.

Termal Kameralar: Termal kameralar ısı esaslı çalışan bir yöntemdir. Bu yöntem ile kalorifer boruları, sıcak su boruları ve kalorifer tesisatı gibi yerlerde sızan su kaçakları bulunabilir. Termal kamera yardımı ile su sızıntısını tespit edebilmek için kamera yardımı ile bulunan sızıntıya birde akustik dinleme cihazı ile bakılır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra nokta tespiti gerçekleştirilir.

su kaçağı tespiti

Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır?

Teknolojik cihazlar ile tespit edilen su sızıntısının olduğu nokta tespiti yapan uzman eki tarafında gerçekleştirilir. Su kaçağı tespiti ve tamiri alanın boyutuna göre yaklaşık olarak 1-3 saat arası gibi kısa bir sürede yapılır. Sizlerde yaşadığınız su kaçağı gibi olumsuz durumları ekibimiz ile iletişim kurarak kısa sürede kırma ve dökme olmadan halledebilirsiniz. Bağcılar su kaçağı tespit ve tamir firması olarak su kaçağı tespit ve tamir işlem hizmetinizi firmamızdan güvenilir ve kesin bir çözüm ile alabilirsiniz.

 

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma