Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Rate this post

Yapılardaki alt yapı sorunları bazen hemen bazen ise bir müddet kullanım sağlandıktan sonra ortaya çıkar. Bu durumlar kullanım sıkıntısı yaşatmasının yanı sıra sağlıksız koşulların oluşmasına sebep olur. Çamaşır makinesi gideri su kaçırıyor sorunu da bunlardan biridir. Eğer ev içinde bu sorunu yaşadıysanız muhtemelen evi su basacaktır. Bu sorun ev içinde konforu yok ettiği gibi maddi kayıp yaşanmasına da sebep olan bir sorundur. Giderde tıkanıklık olmasının sebebi yapılarda kullanılan kalitesiz borulardır. Muhtemelen boru içinde bulunan tıkanıklık makine giderindeki atık suyun geri atılmasına sebep oluyordur. Bu sorun öyle küçük bir sorun olarak düşünülmemelidir. Bu sorunu çözmek için uzman tesisatçılardan yardım alınması gerekir.

İstanbul Tesisatçısı

Tuvalet ve banyo gider tıkanıklıkları, makine gider tıkanıklıkları ve pimaş tıkanıklık sorunlarınız için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Yıllardır İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası bölgeleri için tesisat ve onarım hizmetlerinde kalitesiyle beğeni toplayan bir firmayız. Yapmış olduğumuz çalışmalarımızda önceliğimiz müşterilerimize güvenilir ve ekonomik hizmetler vermek olmuştur. Bu anlamda tüm tesisat ve gider tıkanıklığı problemlerini kökünden yok etmekteyiz. Hiçbir şekilde geçiştirici tadilat yöntemleri uygulamaz, problemin kaynağını bularak sorunu ortadan kaldırmak için çalışmalar sağlarız.

Tıkalı Giderleri Açma

Ev veya hangi yapı olursa olsun tıkanıklık yaşadığınız her türlü mekan için kaliteli çözüm yolları sunmaktayız. Kameralı cihazlarımızla yapılarınıza zarar vermeden tıkanıklığın neden kaynaklandığını tespit etmekte ve kısa süre içinde bu problemi ortadan kaldırmaktayız.çamaşır makinesi gideri

Tıkalı Boruları Açma Yöntemleri

Firmamız tuvalet, mutfak ve banyoda oluşabilecek her türlü tıkanıklığı hızlı hizmetleriyle gidermektedir. Üstün nitelikli alet ve malzemelerimizle, tıkanıklığın yer aldığı alanı bulmak için boydan boya evinizi kırma yöntemi uygulanmamaktadır. Teknolojik cihazlarımızla, bakteri oluşumuna engel olucu tedbirlerimizle sizi sıkan bu problemi hızlı bir şekilde yok ediyoruz.

Makine Gider Tıkanıklıklarına Çözüm Yöntemleri

Evlerde en çok kullanılan alanlardan olan mutfaklarda kullandığımız cihazların su kaçırması büyük sorun oluşturur. Bu arızaları yaşadığınız an firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Yılların tecrübesiyle yapmış olduğumuz çalışmalarla yaşadığınız bu problemi kolayca yok etmekte, sizler için yaşanılası bir mekan sağlamaktayız.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma