blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

 Boğaziçi Tesisat  sektöründe 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Her geçen yıl teknolojinin gelişmesiyle birlikte teknik ekipmanlarımızı yeniliyoruz, bu sayede siz değerli müşterilerimiz sürekli profesyonel hizmet sunmaktayız. Peresonellerimiz gerekli iş güvenliği ve mesleki yeterliliği eğitimlerini almış bulunmaktadır.

Firmamız Güven Kalite ve Garantili hizmet prensibini benimsemiş bu doğrultuda yaptğı işleri en hızlı şekilde kaliteli olarak yapıp teslim etmektedir.

Güven; Uzun yıllardır sektörde hizmet veren firmamız müşterilerimizin güvenini kazanmış olup başka bir kişiye önerildiğimizde güvenilir firma olarak önerilmekteyiz.

Kalite; Kaliteli çalışmak ve kaliteli malzeme kullanmak bize çok şey kazandırıyor gerek kullandığımız malzemeler gerekse işçilik konusunda kaliteli çalışmak önceliklerimiz arasında ilk sıradadır.

Garanti; Yapmış olduğumuz tüm onarım işlemlerine 1 yıl garanti vermeketeyiz yapılan işlemler bir yıl icerisinde oluşabilecek servis tekrarında ücretsiz onarım hakkı sunmaktayız. 

 

Boğaziçi Tesisat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma