blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Petek Temizliği Başakşehir Tesisat Temizliği

Başakşehir Petek Temizliği Doğal gazın hayatımıza girmesi çok değil bundan yaklaşık on ya da on beş sene gibi bir zamanı kapsamaktadır. Bu zaman içerisinde uzmanları doğal gazdan çıkan ölümlerin en aza indirilebilmesi adına tavsiye ettiği en önemli şey, yılda en az iki kere petek temizliği yaptırılmasıdır. Zira, her kış hemen hemen 7 / 24 çalıştırılan kaloiferlerin içerisinde birikmiş olan kir, pas ve tortular, yeni sezona giriş yapmadan hem önce temizlendiği takdirde, bütün bir kışı çok daha rahat ve sıkıntısız bir sıcaklık da geçirebilirsiniz. Öyle ki, içi su dolan peteğin ısıtma seviyesi günden güne düşüş gösterecektir. Bu sebepten dolayı da, alanında uzman bir tesisatçı ile anlaşarak kaloifer petek temizliği ve kombi petek temizliği işlemlerinizi emin ellere bırakmanızda fayda görülmektedir.

Başakşehir Petek Temizliği 5 Kolay Ve Pratik Yöntemler

İstanbul’ un Başakşehir bölgesi de, son zamanlarda adını yapmış olduğu mimari atılımlarla duyurmaya başlamıştır. Özellikle de büyük projeler sayesinde gerçekleştirilen konut çalışmalarında, mevcut hanelerin boru kaçağı ve tesisat temizliği gibi işlemlerine önem gösterilmelidir. Petek Temizliği Başakşehir tesisat temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler başlığı dahilinde de, sizlere bu tarz sorunlarını hallledebilmeniz ve huzur içerisinde sıcak bir kış mevsimi geçirebilmeniz adına küçük tüyolar da bulunacağız. Petek temizleme yöntemlerine geçmeden önce, bu işlemleri kendiniz başına yapmanız oldukça gereksiz bir çaba olacaktır. Keza, sadece suyunu değiştirmekten öteye geçemeyeceğiniz peteklerinize vereceğiniz istem dışı zararlardan dolayı, çok daha fazla masraf altına girme durumuyla karşılaşma ihtimaliniz fazladır. Bu yüzden de, Petek temizliği Başakşehir tesisat temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler de ilk madde uzman tesisatçılar ile iletişime geçmek olacaktır.

Hızlı Petek Temizlikleri

Kombi bakımı ve petek temizliği yönünde tesisatçıların birbirnden farklı yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemler dahilinde de,

 • Güvenilir petek temizleme
 • Hızlı petek temizleme
 • Kombi kaoifer temizleme
 • Kimyasal maddeler ile petek temizleme
 • Teknolojik cihazlar ile petek temizleme

gibi işlemlerden faydalanabileceksiniz. Tüm bunlar ile birlikte temizletmeniz gereken peteklerinizin ısı oranını test etmeniz daha sonraları işinize yarayacaktır. Nitekim, yapılan iş akabinde gerçekleştireceğiniz bu test yöntemi sayesinde, herhangi bir teknik aksaklığın önüne rahatlıkla geçebileceksiniz.

Tüm bunlar ile beraber, bu tarz işlemlerin geçmişteki zahmetli aşamalar gibi gerçekleştirilmediğini bilmenizi isteriz. Keza, alanında gerçekten kusursuz hizmetler sunan tesisatçılar sayesinde, petekleriniz ilk günkü gibi kullanışlı ve bol ısılı bir konuma bürünecektir. Bunun için yapmanız gereken şey iyi bir tesisat firmasıyla anlaşmanız olacaktır. Fiyatlar hakkında bilgi için petek temizliği fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Başakşehir petek temizliği Hizmet verdiğimiz bölgeler.


Altınşehir Mah. Bahçeşehir 1.Kısım Mah. Bahçeşehir 2.Kısım Mah.Başakşehir 2.Etap Mah.Başakşehir 5.Etap Mah.Güvercintepe Mah.Kayabaşı Mah.Organize Sanayi BölgesiŞahintepe Mah. Şamlar KöyüZiyagökalp Mah.

8 Yorum. Yeni Yorum

 • Petek temizliği yaptırmak istiyorum ve bu konuda ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Bu işlem çok uzun sürüyor mu? Bir de petekler tek tek mi temizleniyor?

  Yanıtla
 • Geçen sene sizden petek temizliği hizmeti almıştım ve yıllardır ısınamama probleminden kurtulmuştuk. İnanın eve gelen misafirler bile durumu farketmişti, eviniz gayet sıcak diyorlardı. Bu sene tekrardan petek temizliği yaptıracağım. Maaşların yatmasını bekliyorum.

  Yanıtla
 • Hayırlı akşamlar, üstadım size bir sorum olacaktı. Kombi bakımı yaptıracağım ve bunun içinde her zaman olduğu gibi yine sizi arayacağım. Fakat petek temizliği bu sene yapmalı mıyım? Geçen sene yapmıştınız hatırlarsanız

  Yanıtla
  • blank
   Su Tesisatı Ustası
   13 Eylül 2019 00:31

   Şafak bey hatırlamamak ne mümkün tavsiyeleriniz sayesinde Ümraniye de gitmediğimiz ev kalmadı Teşekkürler bu sene kombi bakımı yaptırmanız yeterli

   Yanıtla
 • Petek temizliğinin bu kadar etkili olduğunu bilmiyordum. Sizin yazınızı okuduktan sonra bayağı bir bilinçlendim. İlk işim sizden petek ve kombi bakımı hizmeti almak olacak.

  Yanıtla
 • 2 yıl önce Boğaziçi tesisattan petek temizliği hizmeti almıştım. Temizlik esnasında çıkan pislikleri görseniz, gözlerinize inanamazdınız. Temizlik ile birlikte hem daha daha az fatura ödemeye başladık hem de çok daha iyi ısındık. Salı günü için randevu aldım yeniden

  Yanıtla
 • Petek temizliği yaptırmayan varsa kesinlikle tavsiye ediyorum. Enerji tasarrufunun yanı sıra evin sıcaklığını da çok ciddi bir şekilde etkiliyor. Boğaziçi Tesisat’ta bu konuda gerçekten uzmandır.

  Yanıtla
 • Bahçeşehir’de oturuyorum ve petek temizliği yaptırmak istiyorum. Bu taraflara hangi günler servisiniz oluyor? Geri dönüş yaparsanız ona göre sizlerden randevu almak istiyorum.

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma