blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Boğaizçi Tesisat™

Başakşehir Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Boğaziçi tesisat Başakşehir de kameralı tesisat firmaları arasında en çok tercih edilen firma olarak kalıcı çözümler sunmaktadır. Başakşehir tüm semtlerine aynı gün servis sunan firmamız yaptığı tüm işlemler garantilidir. Hemen Şimdi Arayın %100 Bulma Garantili

Başakşehir Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Birincisi Başakşehir su kaçağı tespiti işlemleri ile cihazlı ve makineli sistemler ile yapılırken diğeri cihaz sistemleri kullanmadan yapılan ve kırma dökmenin olduğu işlemlerdir. Başakşehir Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Tesisat firmalarının cihaz kullanımı ile yaptığı işlemlerde son derece kaliteli ve sorunsuz işlemler yapılmakta ve su kaçağı tespiti işlemlerinde % 100 işlem başarısı alınmaktadır.

Üstelik bu işlemlerde kesinlikle ev düzenleri bozulmaz ve bu su kaçağı bulma işlemlerinin maliyetleri de oldukça düşük rakamlar olur. Su tesisatında kaçak var nasıl bulunur sorusu profesyonel hizmetler sunan tesisat firmalarına sorulduğu zaman şu şekilde cevaplar alınacaktır.

TIKLA ARA : 0532 359 0 212

Başakşehir Su Kaçak Bulma

  • Su tesisat kaçağının bulunması için cihaz sistemi kullanan tesisat firmaları akustik dinleme cihazları ve kameralı görüntüleme sistemleri kullanacaktır. Bu sistemsel cihazlar sayesinde yapıda kırma dökme olmayacak ve işlemler kaliteli bir şekilde sonuçlanacaktır.
  • Kırmadan ve cihazla yapılan su kaçağı tespiti işlemleri sırasında öncelikle akustik dinleme cihazları ile su borularının geçtiği tüm duvar noktaları dinlenecek ve su kaçağının olduğu noktalar milimetrik olarak bulunacaktır.
  • Başakşehir Akustik dinleme cihazları ile yapılan işlemlerde temiz su tesisatı kaçak tespiti ayrı pis su tesisatı su kaçağı bulma işlemleri ayrı olarak yapılacak ve iki sistem de dikkatli bir şekilde dinlenecektir. Başakşehir Kırmadan Su Kaçağı TespitiBaşakşehir Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
  • Su tesisatı kaçağı işlemlerinde kullanılan bu cihazlar tamamen bu işlemler için üretilmiş olup asla yanlış yer bulma veya eksik su kaçak bölgesi bulma gibi bir durumu söz konusu değildir.
  • Akustik dinleme cihazları ile bulunan su kaçakları aynı zamanda kameralı görüntüleme sistemleri ile de görüntülenerek borulardaki hasar durumları anlaşılacak ve uygulanacak olan işlemler de belirlenmiş olacaktır.

Kameralı Su Tesisatçısı Başakşehir

Tesisatta kaçak su tespiti için cihaz sistemi kullanmayan tesisat firmalarından yardım istendiği zaman ve bu tesisat firmalarına duvarda su sızıntısı nasıl bulunur diye sorulduğu zaman bu firmaların uygulayacağı ilk işlem duvarların kırılması olacaktır.

Cihaz sistemleri kullanmayan tesisat firmaları naşakşehir su kaçak tespiti işlemlerinde öncelikle duvar bölgelerini kırar ve su borularını açığa çıkarırlar. Bu işlemler sonucunda açığa çıkan su borularına tazyikli sular basılarak borudaki su sızıntısı tespiti el yordamı ile yapılmaya çalışır.

TIKLA ARA : 0532 359 0 212

Su Kaçağı Tespit İşlemlerinde Cihaz Sistemleri Yoksa Kaliteli İşlemler de Yoktur

Kaliteli ve uygun fiyatlı su kaçağının tespiti ve onarımı için kesinlikle cihaz sistemleri kullanımı ile hizmet veren Başakşehir kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerinden yararlanılması gerekir.

Bu işlemler sonucunda yapıdaki tüm su tesisatı kaçakları eksiksiz olarak bulunur ve bir daha aynı sorunların yaşanmasının önüne geçilir. Başakşehir Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Üstelik cihaz sistemleri kullanılmadan yapılacak olan tespit fiyatları cihazlı sistemler ile yapılan tespit fiyatları ile kıyaslanamayacak kadar da yüksek olacaktır.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma