blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Banyonun Tavanından Su Akıyor

Banyolarda yaşanan ve zamanla görülen kararma, rutubet gibi problemler kimi zaman ısı yalıtımının zayıflığı sebebi ile oluşsa da yaşanan su sızıntısı problemlerinin de habercisi olabilir.

Eğer alt kat komşunuz banyonun tavanından su akıyor diye size şikayette bulunuyorsa yada üst katın banyosunda meydana gelen su sızıntısı gibi şikayetleriniz varsa acilen profesyonel bir firmadan yardım almanızda fayda vardır. Görünmeyen su sızdırma sorunu beraberinde tavanda küf-rutubet gibi problemlere yol açmakta müdahale edilmediğinde ise ciddi hasarlar meydana getirmektedir.

Kırmadan su kaçağı bulma >> https://www.bogazicitesisat.com/su-kacagi-bulma/

Banyonun Tavanından Su Akıyor

Banyo Tavanından Su Akması

Banyonun tavanı akıyor şikayeti bulunana bir çok insan deneyimsiz tesisatçılarla geçen vakitleri sonucu problemlerine genel olarak net bir çözüm bulmakta zorlanıyor. Uzman tesisatçı ustalarımız ile soruna çözüm bulan firmamız sayesinde bu problemlerden kurtulmak mümkündür.

Banyo tavanlarında ıslaklık görülmesi halinde ilk ihtimal fayansların ders boşluklarından su sızması ihtimalidir. Eğer derzlerde bir problem bulunamaz veya yenilendiği halde su sızmaya devam ederse cihazla çalışan tesisatçı çağırarak profesyonel yardım almanız gerekmektedir. Apartmanda yaşayan herkesin hayatında mutlaka bir kere yaşadığı bu problemin yaşattığı sıkıntıların yanında yüklü bir maddi külfeti de bulunmaktadır. Banyonun Tavanından Su Akıyor Özellikle banyonun tavanından su akıyor diye çağrılan birçok ustanın eski yöntemlerle sorunu çözmeye çalışması asıl problemin daha da büyümesine ve gereksiz iş gücü ve zaman kaybına yol açmaktadır. Ona nazaran cihazla yapılan tespitlerde noktasal olarak problem bulunabilmekte ve anında müdahale edilmektedir.

Cihazla Su Kaçağını Tespit Etmek

Su kaçağının yerini tespit etme için çalışan ekiplerimiz öncelikle keşif yaparak sorunun kaynağını tespit eder. Eğer kaçak temiz boru hattındaysa genellikle eskimiş bir conta, çatlamış bir bağlantı noktasından kaynaklanmaktadır. Banyonun Tavanından Su Akıyor İtina ile cihazla tespit edilen nokta ev sahibine de gösterilerek sorunun kaynağı çözülmesi için ilk adım atılmış olur. Atık su borularında kameralı su kaçağı tespit cihazı kullanılarak sorun kaynağı tespit edilir.

Cihaz ve Kameralı Su Kaçağı Tespit Yöntemleri

Su tesisat borularında patlak yaşanan bir patlak sonucu akla gelen ilk soru alt kata akan suyu nasıl durdurabiliriz. Bu durumda ekipler sahip oldukları makine kullanarak su borusunun patladığı yeri bulma çalışmalarını başlatırlar.

Temiz su kaçağı nasıl bulunur ve nokta atışı şeklinde yeri tespit edilir diye insanlar merak etmektedir. Burada yapılacak olan işlem su borularından hızlı ve tazyikli su geçirerek banyo içerisinde ki su tesisatı cihazlar ile dinlenir. Ses yoğunluğuna göre çalışan cihazda sesin artış ve değişiklik gösterdiği yer bulunarak kaçak noktası belirlenmiş olur.

Atık su borusundaki su kaçağı nasıl bulunur sorusu da eve tesisatçı gelmeden önce sorulacak sorulardandır. Genellikle sızıntı kesik kesik geliyorsa bu durumda atık su borusundandır. Banyonun Tavanından Su Akıyor Banyonun Tavanından Su Akıyor Borularda ki çatlak veya problemli noktaların tespiti amacı ile endoskopik özellikte kameralar kullanılır ve bu sayede kaçak net bir şekilde belirlenmiş olur. Kalorifer sistemlerinde ki kaçakları belirlemek için ise su kaçağı Bulan Termal Kamera sistemleri kullanılır. Kombi su basıncı sürekli düşüyorsa bir tesisatçı çağırmakta fayda vardır.

Eski Yöntemle Tespitin Zararları

Eski yöntemlerle tesisatta ki kaçağı bulmak isteyen bir su tesisatı ustası tahminlerine dayanarak bir nokta belirler. Tahmini tutmaz ise bütün boru hattını kaçağı bulana kadar kırıp dökmek zorundadır. Banyonun Tavanından Su Akıyor Bu durumda da banyonuzda kırılmadık duvar, fayans ya da parke kalmaz. Bu iş zaman kaybı yaratmasının yanında ciddi bir maddi yüke de sebep olacaktır.

Yeni Cihazla Su Kaçağı Tespitinin Faydaları

Artık yeni geliştirilen teknolojiler sayesinde su sızıntısı yaşamanız durumunda firmamızı ararsanız kırmadan cihazla su kaçağının yeri tespit direk olarak sızıntının olduğu bölgedeki fayanslar kaldırılıp sızıntıya müdahale edilir. Kaçak olan nokta işlem yapılmadan size gösterilir. Banyonun Tavanından Su Akıyor Bu hem paradan, hem zamandan tasarruf sağlayacağı gibi probleminizin hemen çözülmesini sağlar. Aynı zamanda ne zaman biteceği belli olmayan bir inşaatın ev halkı olarak çilesini çekmekten de kurtulursunuz.

Banyonun tavanından akan su problemlerinizde çözüm ortağı olabilmemiz için bize ulaşabilirsiniz.

Banyo tavanında akan su için öncelikli olarak kaçağın yeri tespit edilmelidir. Bu nedenle tavandan gelen suyun kaynağı bulunmalıdır.Banyodan damlayan su kaçağı tespit etmek için bu konuda uzman kişilerden destek almak gerekir. Aksi takdirde kendimiz yapacağımız uygulamalarda su borularına ve banyo fayanslarına zarar vererek daha kötü bir hale gelmesine neden olabiliriz.

Su kaçağı çok fazla ise çağrılan ekip gelene kadar su akan alana havlu gibi su çeken bir bez yardımı ile tampon uygulanabilir. Böylece akan suyun banyo içine ve tavan yüzeyine vereceği zarar önlenmiş olur.

Kırmadan su borusu patlağının noktasını nasıl tespit ediyoruz videosunu izlemek isterseniz aşağıdaki su kaçağı bulma sayfamızı ziyaret edin.

OFİS: 0212 703 16 74 

GSM : 0532 359 0 212

 

Fazla akan su rutubet oluşmasına ve tavan yüzeyinin ve duvarların kabarmasına neden olur. Eğer tavanda oluşan su sızıntısı ihmal edilirse küf gibi tehlikeli maddelerin meydana gelmesine neden olur. Küf maddeleri insan sağlığını ciddi derecede etkileyen zararlı maddelerdir. Banyonun Tavanından Su Akıyor Hava yoluyla etrafa yayılan sporlar solunum yolu ile vücuda alınarak hastalıkların oluşmasına neden olur. Küf maddesi solunum yolları hastalıklarının yaşanmasına ve hava ile ciğerlere ulaşarak önemli sağlık problemlerinin yaşanmasına ve kanser oluşumuna neden olabilir.

Cihazla su kaçağı bulma nasıl yapılır>>> kırmadan su kaçağı bulma

 

Tavandan Akan Suyun NedenleriBanyonun Tavanından Su Akıyor

  • Tavandan akan suyun nedenleri arasında, üst kat komşunuzun banyo zemininde yer alan derz dolgularının işlevini yitirmiş olabilir. Derz dolguların işlevini yitirmesi sonucunda alt kata su sızıntıları meydana gelebilir.
  • Eğer gider borularında kaçak var ise su sızıntıları meydana gelebilir. Sık yaşanan sızıntı nedenleri arasında yer alır. Banyo ve tuvalet giderlerinde oluşan kaçaklar sızıntıya neden olur.
  • Normal temiz su sızıntıları da banyo tavanında su kaçağına neden olan etmenler arasında yer alır. Bu durum koridor ve mutfak tavanlarında da sıklıkla oluşan etmenler arasında yer alır.
  • Oluşan sızıntıların bir başka nedeni ise kalorifer tesisatında oluşan sızıntılar nedeni ile oluşan kaçaklardır.
  • Yapılan yanlış temizlik uygulamaları da su sızıntısı oluşmasına neden olur. Banyonun Tavanından Su Akıyor Özellikle tuz ruhu ile yapılan temizlik uygulamaları sonucunda banyo derzlerinde sorunlar yaşanır ve alt kata su kaçakları yaşanır.

Su kaçağı problemlerinizde firmamızı arayarak firmamızdan destek alabilir ve kaçağın olduğu alana uzman ekip talep edebilirsiniz. Profesyonel çalışma sistemimiz ile sizlere en doğru ve en kaliteli çözümleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Öncelikli hedefimiz sizlere kaliteli hizmetler sunmaktır. Firmamız hakkında detaylı bilgi almak isterseniz. Daha önce hizmet sunmuş olduğumuz değerli müşterilerimizden firmamız hakkında detaylı bilgi ve referans alabilirsiniz.

Su kaçağı Bulma Yöntemleri Nelerdir?

Su kaçağı bulma yöntemleri için kullandığımız cihazlı arama yöntemleri ile banyonuzda ve diğer alanlarda oluşan su kaçak ve sızıntılarınız profesyonel sistemler ile buluyoruz. Uygulamış olduğumuz cihazlı kaçak arama sistemi sayesinde banyonuzda fayans ve duvarlarınızda kırıklar oluşmadan işlemi tamamlıyoruz. Banyonun Tavanından Su Akıyor Sizlere verdiğimiz hizmetler içerisinde kaliteli ve son teknoloji cihazlar ile işlemler uyguluyoruz. Evinizde hiçbir hasara neden olmadan tamirat işlemini gerçekleştiriyoruz.

Banyodan Akan Su Kaçağı Tespiti

Boğaziçi Tesisat su kaçağı tespiti olarak oluşan tüm kaçak problemlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Oluşan tüm sızıntı ve su kaçağı problemlerinizde uzman kadromuz ve çalışma ekibimiz ile sizlere hizmet sunmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Firmamız kurumsal alt yapıya sahip firmalar arasında yer alarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyor.

Sizlerde firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanmak isterseniz bir telefon uzağınızdayız. Almak istediğiniz tüm hizmetler için sadece firmamızı aramanız yeterlidir. Banyonun Tavanından Su Akıyor Profesyonel ekibimiz sizin talebinizin ardından en kısa sürede yardımınıza gelecektir. Firma olarak en büyük farkımız sizlere vermiş olduğumuz güven ve kaliteli hizmetler doğrultusunda çalışmaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma