blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Banyolar sık kullanılan bölüm olduğundan özellikle tıkanmalar ve bozulmalar meydana gelebilmektedir. Banyoların çeşitli nedenlerden dolayı tıkanması ev sahiplerinin tadını kaçırırken doğru firma ile iletişime geçmek en mantıklı karar olacaktır. Banyo tıkanıklığı açma yöntemleri için sayfamıza ulaşarak tüm detayları öğrenebilirsiniz. Firmamız bu konuda profesyonel olarak yaklaşarak farkındalığını korumaktadır. Boğaziçi tesisat olarak gelen her talebi kısa sürede değerlendirerek banyo tıkanıklığı açma alet ve cihazları hazır hale getirmektedir. İstediğiniz zaman bize kolayca ulaşarak bu sorunu kökten çözebilirsiniz.

Banyo Tıkanıklıklarında Kesin Çözümler

Banyo tıkanıklıklarında firmamız uzman ekibi ile sistemli ve programlı şekilde çalışarak tüm sorunları kısa sürede gidermektedir. Özel kimyasal malzemelerle açılan banyo tıkanıkları zarar verilmeden açılabilmektedir. Tıkanan banyolarda artık Boğaziçi farkı kendini göstermektedir. Cihazlarla ve kameralarla tespit edilen tıkanıklıklar kısa sürede açılarak ortamın hijyenik olmasına destek vermektedir. Ev ve iş yerlerinde yer alan banyoların tıkanıklıkları doğru yöntemlerle açılmaktadır.

Tıkalı Banyoları Anında Açıyoruz

Tıkanan banyolara ulaşarak kamera ile izliyoruz. Kolay bir yerde oluşan tıkanıklık sadece kimyasal malzemelerle açılarak teslim edilir. Zor bir bölgede tıkanıklık gerçekleştiyse hemen uzman ekip gerekli işlemleri uygular. Siz hiç uğraşmadan tüm görevi bize teslim edebilirsiniz. Bütün bu işlemler için uygun fiyatlar ve kolay ödeme fırsatları sunulmaktadır. Kullandığımız tüm malzemeler ve cihazlar gerekli kontrollerden geçerek iş güvenliği de sağlanmaktadır.

Hijyenik Ortamlar İçin Dikkat Edin

Tamamen hijyenik koşullar neticesinde yapılan tüm müdahaleler bireylerin daha sağlıklı alanlarda yaşamalarına izin vermektedir. 7/24 istediğiniz zaman bize erişim sağlayın ve farkı anında görün. Banyo tıkanıklıkları için bize ve ekibimize her zaman güvenebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Farklı adreslerden gelen tüm talepler sıraya dizilip bu siteden gösterilmektedir.

Banyolarınızda sorun yaşamamak ve aniden sürprizlerle karşılaşmamak için zamanında bize ulaşarak tüm isteklerinizi aktarabilirsiniz. Banyoların tıkanan giderlerini açmak sadece 10 dakikayı bulurken, Uzman ekip doğru düzeni oluşturup hazırlıklarına devam etmektedir. Banyoların giderlerine kaçan yabancı cisimler temizlenerek daha doğru şekilde çıkarılmaktadır. Banyonuzda her zaman kendinizi ve sevdiklerinizi güvene alın.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma