Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Rate this post

Banyo giderinin tıkanması, banyonun kullanımını ortadan kaldırmaktadır. Küvet gideri, lavabo gideri ve banyo içerisinde bulunan klozet gideri, zamanla tıkanabilir. Klozetler, erimeyen tuvalet kâğıtları, ped ve çocuk bezleri nedeniyle tıkanabilir. Lavabolar genellikle saç, tırnak ve kir artıkları nedeniyle tıkanmaktadır. Küvet ve duşakabin tıkanıklıkları, banyo artıkları nedeniyle tıkanmaktadır. Banyo tıkanıklığı nasıl açılır? Banyo tıkanıklığı konusunda en iyi çözüm bir bilene sormaktır.

Tıkanmayı ortadan kaldırmak için asit ve kostik gibi tehlikeli kimyasal maddeler kullanılmaktadır. Basit tıkanıklıklarda etkili olabilir. Ancak sık sık tıkanan lavabolarda her hangi bir etki meydana getirmez. Diğer yandan sirke ve karbonat karışımı da banyo tıkanıklığı açma konusunda tercih edilen yöntemlerdendir. Ancak bu karışım çok tehlikelidir.

Profesyonel Çözüm

Banyo giderleriniz sık sık tıkanıyorsa ve amatör açma yöntemleriniz bir işe yaramıyorsa hemen bizi arayın. Kameralı cihazlarla banyo giderleri, mutfak ve tuvalet giderleri kısa sürede açılmaktadır. Kombi ve petek temizleme işleminin yanı sıra tesisat tamiri, tıkanlıklık açma ve kaçak bulma işlemlerinde de oldukça iddialıyız.

Kısa sürede evinize gelen ekiplerimiz, dakikalar içerisinde tıkanıklık sorununu ortadan kaldırmaktadır. Buharlı petek toz temizliği ve pimaş yıkama gibi işlemleri kısa sürede gerçekleştiren şirketimiz, hayatınızın akışını yeniden normal hale getirmektedir.

İş yerinde iş dünyasını, evde normal hayatı olumsuz etkileyen tıkanıklıklar, profesyonel yöntemlerle ortadan kaldırılmalıdır. Firmamız, bu konuda deneyimli elemanlarla çalışarak çözüm üretmektedir. Teknik açıdan aradığınız bütün etkili yöntemler bu kategoride ayağınıza geliyor.banyo tıkanıklığı açma yollerı

Kaliteli Malzeme Kullanılıyor

Deneyimli ve işinin uzmanı elemanların yanı sıra kaliteli malzeme konusunda da en iyisini tercih ediyoruz. Kırmadan dökmeden tıkanıklık ve kaçak sorunlarını çözen ekibimiz, yedek parça takviyeli çalışmaktadır. Kullanılan yedek parçalar kalitelidir ve uzun ömürlüdür.

Profesyonel Yöntemleri Tercih Edin

Tıkanıklık giderme işlemlerinde, pis boru içerisine yapışmış tortular, özel makinelerle temizlenmektedir. Akustik özelliklere sahip ve aynı zamanda kameralı cihazlarımız, tıkanıklık tespit işlemini kısa sürede gerçekleştiriyor. Tıkanıklık giderme işlemlerinde güncel yöntemleri tercih eden firmamız, günün her saatinde çözüm üretmeye devam ediyor.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma