blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Fiyatlar kullanılan ürünün özelliklerine ve boyutlarına göre değişmektedir. İletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimizi ziyaret ederek bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Uygun fiyatlar ve mükemmel hizmet ile bizi seçin. Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Bizim için sanayi kuruluşlarına özel çözümler ve projeler sunmak bizim için onurdur.

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Yenileme Fiyatları

Boğaziçi Tesisat olarak sizlere bu konuda hizmet vermekten onur duyarız. A dan Z ye Anahtar Teslim Çözümler.

  • Banyo Yenileme
  • Tuvalet yenileme
  • Mutfak yenileme
  • Banyo & Mutfak Dolabı
  • Duşa Kabin
  • Pis ve Temiz Su Tesisatı Yenileme
  • Mimari Çizimler

Banyo Ve Tuvalet Yenileme İşlemleri Hakkında Sorulacak Sorular

Banyo tadilatı yapmak istiyorsanız planlı, uygun ve her detayı düşünerek başlamalısınız. Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Yenileme Fiyatları Tuvalet yenileme işlemi yaptırmak ve hakkında daha detaylı bilgi almak için Aşağıdaki sorular kesinlikle tadilat yapan ekiplerimiz tarafından cevaplar bulacaktır: banyo su kaçağı tespiti

Banyo İçin Hangi Malzeme (Mermer, Fayans, Laminat, Beton, Parke, Granit Vb.) Uygundur?

Malzemenin temizlenmesi kolay mı? Malzemenin iyi bir görsel etkisi var mı?
Kir ve leke oluşumuna uygun malzemeler kullanabilir miyim? (Estetik önemli mi?)
Su eğimi hazır mı? Yönü hangi taraf olmalı?
Banyo dolabı almalı mıyım? Banyo dolabı için hangi malzeme dayanıklıdır?
Duvarlar döşenmeli mi yoksa boyanmalı mı? (Başka seçenekler olabilir)
Daha ferah ve pratik bir banyo nasıl tasarlanır?
Banyoda hangi eşyalar var (çamaşır makinesi, kirli vb.)? Bu eşyalar nereye yerleştirilecek?
Dolaplar, gizli odalar gibi şeyler için uygun mu?
Zeminin ve duvarların rengi ne olmalı?

Banyo Ve Tuvalet Yenileme İşlemleri İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

Banyo tadilatına geçmeden önce, her adımı değerlendirmek ve netleştirmek gerekir. Bu konuda dikkat edilmesi gereken bazı konular şu şekilde açıklanabilir:

Doğru plan ve doğru sıra: Banyo tadilatı yapılmadan önce hangi değişikliklerin olacağı, nelerin eklenmesi ve nelerin çıkarılması gerektiği belirlenmelidir. Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Yenileme Fiyatları İlk olarak, maliyeti hesaplamak için kararlılıklarına ihtiyaçları var. Bu nedenle bütçenizi aşmadan planlı bir şekilde yenileme yapabilirsiniz.

Doğru malzeme seçimi: Zeminler ve duvarlar için ne tür malzemeye ihtiyacınız var? Yapıştırıcıların, zemin araştırma araçlarının, yalıtım malzemelerinin, su geçirgenliğinin ve diğer malzemelerin kalitesi araştırma yoluyla elde edilmelidir. Aynı zamanda maliyetler de oluşacaktır.

Suyun eğimini hesaplayın: Banyodaki su akışının eğimi çok önemlidir. Duş sırasında veya sonrasında zemin gidere akmalıdır. Aksi takdirde banyoda biriken su gölet formuna dönüşebilir.

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Yenileme Fiyatları

Banyo Ve Tuvalet Yenileme Yenileme Bütçesi

Banyo ve tuvalet dekorasyon projesinin maliyetinin hesaplanması şunlara dayanmalıdır:
Zeminler ve duvarlar dahil eski karoları (varsa) kırın.
Elektrik ve sıhhi tesisat sistemlerini tamamen sökün ve yeniden yerleştirin.
Seramik karoların ve fayans malzemelerinin döşenmesi.
Duş odası, duş odası malzemesi yapın.
Tuvalet üretimi ve malzemeleri.
Tavan metal süspansiyonu yapın (isteğe bağlı).
Banyo havalandırmalarını takın.
Duş sistemi seçimi ve satın alınması (isteğe bağlı özellik).
Banyo, tuvalet dolabı, raf vb. İçin ortalama bütçe, (isteğe bağlı) malzeme ve yapılar dikkate alınarak hesaplanabilir. Unutulmamalıdır ki maliyeti belirleyen unsur kullanılan malzemeler ve gerekli süslemelerdir. Bu aynı zamanda her bütçe ve aileye göre değişir.

Mutfak Tadilatı Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutfak tadilatına başlamadan önce mutfakta değiştirilecek tarzın ve alanın doğru bir şekilde belirlenmesi tadilatın daha hızlı ve daha doğru ilerlemesine yardımcı olacaktır. Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Yenileme Fiyatları Mutfağı dekore ederken; mutfak alanı, mutfakta kullanacağınız eşyalar, mutfak dolapları ve raflar, doğru tasarım dikkat etmeniz gereken her şeydir. Bu niteliklere dikkat ederek daha kullanışlı bir mutfağa sahip olabilirsiniz.
Mutfak yapınıza göre yenilenmesi, mutfaktan en ideal şekilde yararlanmanızı sağlayacaktır. Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Yenileme Fiyatları Duvar boyunca uzanan dolap veya köşe konseptleri seçilerek mutfakta rahat bir hareket alanı oluşturulabilir, böylelikle ferah bir yaşam alanına sahip olunabilir.

Mutfak tadilatı planlanırken çalışma nesnesi ile kullanılan ürünlerin kalitesine ve içeriğine dikkat etmekte fayda vardır.

İdeal Mutfak Alanı Kullanımı

Mutfak alanını en ideal şekilde tasarlamak ve dekore etmek, mutfağınızın daha da ferah görünmesini sağlayacaktır. Mutfağın büyüklüğüne göre daha fazla fonksiyon tasarlamanız ve kör noktaları değerlendirmeniz gerekiyor. Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Yenileme Fiyatları Bu sayede tadilat sürecinde herhangi bir problem yaşamadan işi halledebilirsiniz. Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Yenileme Fiyatları Mekanı verimli kullanmak için mutfak eşyaları ile masa, masa gibi mekanların çok dikkatli ölçülmesi gerekir.

Mutfakta Kullanacağınız Eşyalar

Mutfak tadilatına başlamadan önce yeni eşyalar (buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, ocak vb.) Satın alıyorsanız ölçülerine göre yenilemede fayda var. Bu ürünler yaptığınız dokuma tezgahına uygun olmadığından sıkıntıya neden olabilir ve ek maliyetler doğurabilir.

Mutfağınızı mevcut eşyalarla dekore etmek istiyorsanız, mutfağınızı da bu eşyalar üzerinden tasarlamalısınız. Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Yenileme Fiyatları Konsepte uygun bir mutfağa sahip olmak için isterseniz bu eşyaları kapatmak için dolap mobilyaları ile uyumlu kapılar tercih edebilirsiniz.

Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma