blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Banyo lavabosu gideri açmaya yönelik çalışmalar firmamız tarafından sağlanmaktadır. bu sayede banyo lavabosunun gider tıkanıklığından oluşabilecek sorunların çözümüne ilişkin hızlı ve pratik bir şekilde çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. 

Banyo lavabo giderleri, banyoda bulunan lava giderlerinin ve küvet, duş giderlerinin çeşitli pislikler nedeni ile tıkanmasına yol açan durumunu oluşturmaktadır. Saç kılı, tüy, kıl, sabun parçaları, duş jeli ve şampuan kalıntılarının giderde katılaşmasına bağlı oluşabilecek her türlü nedenler banyo lavabosunu tıkamaya yetecek bir durumdur. Özellikle banyoda bulunan klozet giderlerine de yabancı madde atımından kaynaklı oluşabilen tıkanıklıklar bulunur. Tuvalet kağıdı seçimi ve lavabo giderinin doğru kullanılmaması da tıkanıklığın oluşmasına neden olan etmenler arasında yer almaktadır. Bunun için banyo lavabosu açma hizmeti sunan firmamız ile çalışma gerçekleştirebilmeniz mümkündür. 

Banyo Lavabosu Açma Ankara Hizmetleri

Banyo lavabosu açma Ankara hizmeti kapsamında müşterilere sunulan banyo lavabosu giderlerinin tıkanıklığının açılmasına yönelik oluşan çalışmalardır. Banyo lavabosu tıkanıklık açma işlemine öncelikli olarak tıkanıklığın neden olduğu sorunun çözümü ile başlanır. 

Tıkanıklık küvet, duş vb. giderde ise nedeni farklı banyoda bulunan klozetlerde ise nedeni farklıdır. Ayrıca her türlü gidere uygun da farklı aparat kullanımı gerekmektedir. Banyo giderlerinin açım işlemlerine yönelik olarak aşağıda bir takım bilgiler yer almaktadır. Bu bilgiler firmamızın çalışma prensibini oluşturan ve temiz işçilik çıkardığını kanıtlayan içeriklerdir. Bu bilgilerden ayarlanabilir ve banyo lavabosu açma işlemi için bir tesisatçı çağırmayı düşündüğünüzde firmamızın nasıl çalıştığını gözlemleyebilirsiniz. 

Banyo Küvet ve Duşakabin Giderlerinin Açma İşlemi

Banyo küveti ve duşakabin giderleri, lavabo açıcı ustalar tarafından gelinerek sorunun neden oluştuğunu önlemek amacı ile kameralı sistem tarafından sorun tespiti yapılmaktadır. Ardından giderin açılması için oluşan pislikler yakın bölgede bulunuyor ise aparat tarafından temizlenir ve çıkarılır. Eğer pislikler uzak bölgede bulunuyor ise ya da farklı nedenlerden dolayı tıkanıklık var ve bu da uzak bölgede ise kameralı cihaz yardımı ile 25 metreye kadar uzanabilen boru aparat kablosu yardımı ile sorun tespiti yapılır. 

Banyo küveti ve duşa kabin gider açma işlemlerinde su basıncı ile pisliğin ve tıkanıklığa neden olacak olan durumun kanalizasyona karışmasını sağlamak birincil açma yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ardından yeniden tıkanıklık oluşmaması için kimyasal basımı yapılır ve kolay bir şekilde tıkanıklık açma işlemi son bulur. 

Banyo Lavabo Gideri Açma İşlemi

Banyo lavabo giderlerinin tıkanma nedenleri sabun parçaları ve kıl tüy vb. maddeler ile tıkanıklığın zaman içinde oluşmasına bağlı durumlarıdır. Özellikle ev temizliği yapıldığı zaman yerlerin silindiği sularında banyo lavabolarına dökülmesi, çeşitli yabancı maddelerin tıkanıklığı oluşturmasını kuvvetlendiren bir ihtimal olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Banyo lavabo gideri açma işlemleri ile su basıncı yardımı ve kimyasal dökümü yardımı ile kolay bir şekilde lavabo açım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ancak bu kimyasalları kullanımı hiçbir şekilde birincil alternatif değildir. Açılmayacak derecede taşlaşmış olan gider borularının açılmasında ya da lavabo açılmasını gerçekleştirdikten hemen sonra bir daha kireçlenme ve yağlanma oluşmasın diye kullanılan bir yöntem olarak kimyasala başvurulmaktadır. 

Banyo Klozet Açma İşlemi 

Banyoda yer alan klozetlerin yanlış kullanımından kaynaklı, tesisat sisteminin yanlış döşenmesinden kaynaklı ya da binaların eskimesi ile birlikte tesisat sisteminin de eskimesinden dolayı ne yazık ki bir süre sonra lavabo klozet tıkanıklığı da yaşanmaktadır. 

Firmamızın yetkili tesisatçıları ile birlikte banyo klozet açma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede de kolaylıkla eski haline dönen klozet, banyo küvet, dışa kabin giderleri, banyo lavabo giderleri oluşmaktadır. 

Sizler de banyo lavabosu açma Ankara hizmeti için en kısa sürede en uygun fiyatlara en kaliteli hizmetler sunan firmamız ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma