Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Evlerde bulunan lavabolar zaman içerisinde içinde kireç, atıklar, saç ve kıl birikmesiyle tıkanarak insanlara zor anlar yaşatabilir. Bu durumun üstesinden gelmek isteyen insanların ilk yaptığı işlem ne kadar yanlış olsa da lavabo açma kimyasallarıdır. Bu kimyasallar, lavabonun bağlı olduğu borulara zarar vererek aşındırabilir, daha kötü sonuçlara neden olabilir. Tesisatınızı tamamen değiştirmek zorunda bile kalabilirsiniz. Banyo lavabo tıkanıklığı açma için, işinde uzman, kaliteli hizmet veren işletmeleri tercih etmeniz, uzun süreli sonuçlar almanızı sağlar.

Lavabo Açmada Kamera Sistemi

İşletme olarak bizler, müşterilerimizin sorunlarını dinliyor ve onlara en iyi çözüm yolunu sunuyoruz. Teknolojik gelişmeler sayesinde özel kameralı cihazlarımızla, lavabolardaki tıkanıklığın hangi kısımda olduğunu sökmeden görebiliyor ve buna göre yöntemler uygulayabiliyoruz. Özel üretim kameramız, bizlere işimizi daha iyi yapmamızda yardım sağlarken, kısa sürede tamiratı bitirmemizde de yardımcıdır. Müşterilerimizin sıkıntılarını en kısa sürede gidermek için gerekli teknolojik incelemeleri yaparak, bünyemize katabileceğimiz sistemleri de araştırmaktayız.Pimaş Boruların Tıkanması

Pimaş Boruların Tıkanması ve İlk Müdahale

Lavabo tamirini kendisi yapmak isteyen müşterilerimize önerimiz, bizlerden destek almalarıdır. Hassas bir konu olan tesisat, yanlış işlemler sonucunda bozulabilen ve sonunda tamamen değişmesi gereken bir noktaya kadar ilerleyebilmektedir. İşinin ustası çalışanlarımız sayesinde evlerinize zarar vermeden kısa yoldan çözüm önerilerimizle lavabolarınızı açmaktayız. Özellikle lavabolarda yaşanan ve sık karşılaşılan durumlardan birisi pimaş boruların tıkanmasıdır. Lavabonun dış kısmında kalan giderle alakalı olmayan bu durumda, mutlaka uzman tesisatçılara danışmakta fayda vardır.

Kırıp Dökmeden Lavabo Açmak

Bizler, özel pimaş boru temizleme teknolojisini kullanıyoruz. Lavabolardaki tıkanıklıkların yerini belirlerken kullandığımız kameralar sayesinde, pimaş borunun içindeki tıkanıklığı tespit edebiliyoruz. Daha sonrasında temizleme işlemine geçiyoruz. Temizleme işleminin çok hızlı ve çabuk bitmesinin en önemli nedeni, yerini rahatça tespit edebilmemizdir. Temizlenen pimaş borulara gerekli bakımlar yapılır ve tıkayabilecek atıkların atılmaması durumunda, uzun yıllarca tıkanmadan kullanılabilirler. Diğer işletmeler gibi pimaş borularınızı temizlemek için herhangi bir kırma ve dökme işlemine girmiyoruz, küçük özel süpürgelerimiz sayesinde rahatlıkla borularınızın içine girerek tıkanıklığı gidermenize yardımcı oluyoruz.

 

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma