blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Yaşam alanlarının bakım ve onarım aşamasına gelecek kadar geçecek süre sınırlıdır. Özellikle yaşam alanlarındaki gider konumunda olan mutfak, tuvalet, banyo gibi ıslak alanlarda yoğun kullanıma bağlı olarak tıkanmalar söz konusu. Firmamız https://bogazicitesisat.com sitemiz banyo gideri tıkanmaları gibi gider tıkanmalarında başvuru adresiniz.

Ne kadar dikkat edilirse edilsin bir veya bir kaç kez banyo gideri tıkandı sorunuyla insanlar karşılaşabilir. Bunun için pratik ve evde uygulamalı kısa çözümler çare olsa da zaman içerisinde bu çareler gider borularının da zarar görmesine neden olarak daha büyük sorunlara yol açar. Hem maliyet hem de gider tıkanıklığı sorununda en iyi çözüm yetkili firmalardan destek almak.

Tesisatçı Olarak Biz

Hizmet sınıfı olarak tesisatçı gurubunda yer alan firmamız tüm gider tıkanıklıklarında teknolojik araç ve ekip ile gider tıkanıklıklarını temizlemekte ve eski hali gibi giderin işlevselliğini aktive etmektedir.

Bu işi yaparken de azami hassasiyet göstermekte olan firma elemanlarımız kırmadan dökmeden temiz iş çıkarmaktadır. Firmamıza banyo gideri tıkandı nasıl açılır sorunu ile müracaat eden müşterilere anında hizmet sunulmaktadır.banyo gideri tıkandı

Nasıl Çözülür?

Firmamız deneyimli elemanları müracaat sonrası olay yerine ekipman ile birlikte gelir ve banyodaki ilgili gider sorununa hemen müdahale eder. Giderin ilk ana boruları temizlenir ve sonrasında duvar içerisinde yer alan gider boruları da incelenir.

Giderdeki tıkanmaların taş, kırıntı, saç, moloz gibi nedenlere bağlı olarak tıkanma nedenleri olabilir. Bu nedenler bir veya bir kaç tane ile de olabilir. Bu sorunlar ortadan kaldırıldıktan sonra banyo gideri tıkandı diye oluşan sorun ortadan kalkar.

Maliyet

Firmamıza müracaat gider tıkanıklığı oluştuğu anda her hangi bir çabaya girişilmeden iletilmiş ise maliyeti son derece uygun olur. Ancak yapılan ön çalışmalarda daha büyük nedenler oluşmuş ise maliyet daha fazla olabilir. Bunun için firmamızın naçizane önerisi banyo gider tıkanıklığına müdahale etmeden bizimle iletişime geçmeniz.

Bizimle anında iletişime geçmeniz hem firma elemanlarımızın işini kolaylaştıracak hem de maliyetin artmasını engelleyecektir. Gider sorununu ehil olan firmamıza bırakmanız her açıdan fayda sağlayacaktır.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma